Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Mazury

Mazury
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 3 dni

Zwiedzanie i wypoczynek

 

 

Kod oferty:  2298

Cena od 780 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Marzenia uczniów stają się rzeczywistością! Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę wycieczki szkolnej na przepiękne Mazury!

Poznajcie piękno natury, płynąc po malowniczych jeziorach i odkrywając urokliwe wyspy. Przeżyjcie niesamowite przygody podczas rejsu statkiem.

Nasi doświadczeni przewodnicy zapewnią Wam pełne wsparcie i ciekawe opowieści o regionie. Będzie to nie tylko czas nauki, ale również niezapomniane wspomnienia i przyjaźnie na całe życie.

 

Program ramowy

 

DZIEŃ 1

Wyjazd w godzinach porannych z ustalonego miejsca zbiórki. Przejazd do miejscowości Mikołajki zwiedzanie: port, marina. Ewentualnie dla chętnych jest możliwy rejs statkiem po Wielkich Jeziorach Mazurskich m.in. największe jezioro w Polsce - j. Śniardwy. Czas wolny. Przejazd do ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

DZIEŃ 2

 Śniadanie. Wyjazd do Gierłoża zwiedzanie głównej kwatery Hitlera tzw. „Wilczy Szaniec”. Przejazd do Kętrzyna – zwiedzanie Zamku Krzyżackiego. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg

 

DZIEŃ 3

Śniadanie, przejazd do Giżycka. Jedną z najciekawszych atrakcji w mieście jest Twierdza Boyern (zespół pruskich fortyfikacji), Twierdza zajmuje ponad 100 hektarów. Przejście trasą turystyczną, następnie przejazd do Mrągowa: Rynek, strażnica, kościół ewangelicki, możliwość przejazdu do miasteczka dzikiego zachodu Mrongoville. Wyjazd w drogę powrotną do domu.  Powrót do domu w godzinach wieczornych.

 

CENA PRZY 45 OSOBACH PŁATNYCH i 4 OPIEKUNACH: 780 PLN/os

 

 

 ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem
  • wszystkie opłaty drogowe
  • Ubezpieczenie NNW
  • TFG i TFP
  • 2 x nocleg, pokoje
  • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
  • Opieka pilota

 

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

  • BILETY WSTĘPU (szacunkowe kwoty): rejs statkiem – ok. 35 zł/os, Wilczy Szaniec z przewodnikiem – ok. . 25 zł/os, Zamek Krzyżacki w Kętrzynie – ok. 13 zł /os

 

 

 

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 10 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram