> Oferty > Wycieczki Szkolne - Margo Travel > Wycieczki szkolne zagraniczne - 2 dniowe > Praga ze Skalnym Miastem
Fantastyczna , atrakcyjna oferta!
Program ramowy :
DZIEŃ 1 Wyjazd rano o ustalonej godzinie. Przejazd do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach, rezerwatu przyrody bogatego w różne piaskowcowe formacje skalne powstałe na skutek działań zjawisk atmosferycznych. Niektóre z nich otrzymały nieprzeciętne nazwy: Kochankowie, Fotel Babci, Gotycka Brama, Wieża Elżbiety, Głowa Cukru, Żółw czy Starosta i Starościna. Spacer między nimi to przejście przez labirynt, a więc przygoda, która na długo zostanie w pamięci. Na terenie Adrszpaskich Skał napotkamy również wkomponowane w góry popiersie J.W. Goethego, wodospady oraz jeziorko po dawnej piaskowni. W czasie spaceru po Skalnym Mieście czeka na nas również rejs łodzią turystyczną po urokliwym jeziorku, okraszony zabawnymi opowieściami “sternika” łodzi. Przejazd na miejsce noclegu w okolicach Pragi lub w Pradze, zakwaterowanie i obiadokolacja.
DZIEŃ 2 Śniadanie. Przyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Hradczan, dzielnicy Pragi zlokalizowanej na zachodnim brzegu Wełtawy. Powszechnie nazywa się ją królewską, ponieważ na jej terenie zlokalizowany jest Zamek Praski, dawna siedziba królów czeskich. Jak podaje Księga rekordów Guinnessa jest to największy pod względem zajmowanej powierzchni zamek na świecie, całość obejmuje ponad 7 ha. Wejdziemy do Katedry św. Wita, która jest przykładem połączenia stylu gotyckiego i neogotyckiego. Dla chętnych grup proponujemy płatne zwiedzanie wnętrz hradczańskiego zamku tzw. małą trasą, w skład której wchodzą m.in.: romańska bazylika św. Jerzego, Stary Pałac Królewski– będący pierwszą siedzibą czeskich monarchów, a dziś w jego podziemiach można zwiedzać ekspozycję „Historia Zamku Praskiego”. W ramach płatnej trasy odwiedza się również słynną Złotą Uliczkę powstałą w czasach średniowiecza, obecnie wypełnioną galeriami i sklepikami. Później udamy się w kierunku zabytkowej dzielnicy Mala Strana, a dalej spacerem przez Most Karola, będący spoiwem dwóch brzegów Wełtawy, to jest Malej Strany i Starego Miasta. Później przejdziemy na Rynek Staromiejski, by zobaczyć powstały na przełomie XIV i XV w. ratusz z zegarem astronomiczny Orloj, wykonany na początku XV-tego stulecia. Ostatnim etapem zwiedzania będzie Plac Wacława. Znajduje się tutaj wiele sklepów, restauracji oraz galerii. Czas dla grupy na Starym Mieście na zakup pamiątek . Wyjazd do domu.
Świadczenia zawarte w cenie :
• Transport autokarem LUX
• opłaty drogowe i parkingowe, autostrady
• Zakwaterowanie w hotelu w Pradze lub jej okolicy, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami , 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja
• Opieka pilota
• Ubezpieczenie NNW i KL, bagaż, TFG
• 4 opiekunów
Świadczenia płatne dodatkowo:
Wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy ( orientacyjne ceny ) : rejs po Wełtawie koło - 50 pln , Skalne Miasto – około 200- 250 KC

Jestem tu dla Ciebie! Pomogę Ci znaleźć i zarezerwować idealnie dopasowaną ofertę !
Nie możesz się zdecydować, którą ofertę wybrać? Chcesz dowiedzieć się więcej o atrakcjach na miejscu, opcjach lub spersonalizowanych usługach? Zadzwoń do mnie, a pomogę Ci wyszukać ofertę dokładnie według Twoich wskazówek.
Polecam serdecznie, od kilku lat korzystam z usług Biura, rewelacyjny kontakt, zawsze wyjazdy dopasowane do potrzeb mojej grupy, wspaniali kierowcy, zawsze pozytywnie nastawieni na młodych odbiorców.
Wspaniała wycieczka do Pragi, Skalnego Miasta i Drezna. Wszystko przebiegło sprawnie, a współpraca z biurem była na najwyższym poziomie.
Zdecydowanie polecam! Dzieci przyjechały szczęśliwe, wypoczęte i pełne wrażeń. Całość wycieczki dobrze zorganizowana, dla mnie i mojego dziecka na 5 gwiazdek!
Wycieczka w Kotlinę Kłodzką była bardzo udana. Moje dziecko zostało bardzo zadowolone 👍🏻 Dziękujemy!
Córka jest bardzo zadowolona z wycieczki klasowej do Paryża - 5 dni. Szczególnie z Pana przewodnika reprezentującego biuro. Autokar bardzo wygodny, czysty. Klasa z biurem była na wycieczce dwa lata z rzędu: We Wiedniu i Paryżu, dwa razy ten sam Pan przewodnik, dwa razy 5 gwiazdek!
Rewelacyjne biuro podróży! Wszystko było dopięte na ostatni guzik – od transportu po zakwaterowanie. Program wycieczki bardzo bogaty i przemyślany, dzięki czemu zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych miejsc bez zbędnego pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i komfort!
Bardzo polecam to biuro podróży! Wycieczka była świetnie zorganizowana, Program był ciekawy, a cały wyjazd zostawił mi bardzo miłe wspomnienia.
Niecodzienna atrakcja z Biurem Margo Travel, bo promem już po raz drugi, ale inny obraliśmy wspólnie z Panią Natalią kierunek. Tym razem była to Szwecja - Lund i Malmo oraz cel główny Dania - Kopenhaga. Wszystko zaplanowane i zorganizowane idealnie pod każdym względem!!! Cudowna Pani Danusia - nasza super przygotowana i pilnująca czasu przewodniczka i Pan Piotr - niezawodny kierowca. Gorąco wszystkim polecam ten sposób podróżowania. Prom i ich bogata oferta pokładowa z tym Biurem to sztos!!! Sami się przekonajcie, bo nam się bardzo podobało.
Chciałbym serdecznie podziękować firmie Margo Travel za profesjonalną i bezproblemową organizację wyjazdu. Cały proces przebiegł sprawnie, a oferta była idealnie dopasowana do moich oczekiwań. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Natalii Imiołek, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Dzięki jej wiedzy i podejściu czułem się zaopiekowany na każdym etapie – od wyboru oferty aż po sam wyjazd. Zdecydowanie polecam współpracę – to miejsce, gdzie klient naprawdę ma znaczenie!
Dziękujemy za zorganizowanie super wycieczki szkolnej do Zakopanego i Krakowa. Uczestnicy zadowoleni! Pani pilotka Ewelina to bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba. Planujemy następny wyjazd.
Wycieczka szkolna do Chorwacji była świetnie zorganizowana przez MARGO TRAVEL. Był to już nasz trzeci wyjazd z tym biurem. Podróż przebiegła bardzo komfortowo dzięki wygodnemu autokarowi oraz uprzejmym, profesjonalnym kierowcom. Program był ciekawy i dobrze przemyślany — uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele przepięknych miejsc i aktywnie spędzić czas. Zakwaterowanie oraz wyżywienie stały na bardzo wysokim poziomie w pięknym resorcie nad samym morzem, co dodatkowo podniosło komfort całego wyjazdu. Zdecydowanie polecam! Na pewno skorzystamy z oferty biura kolejny raz.
Biuro podróży Margo Travel godne polecenia♥️. Córka była na zorganizowanej wycieczce Włochy Rzym+ Watykan. W cenie wycieczki był: Autokar klasy lux, opieka pilota, noclegi, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie . Cała wycieczka dobrze zorganizowana. Plan intensywny. Zwiedzili wiele ciekawych miejsc m.in wspomniany Rzym ,Watykan, bazylikę SW. Marka czy colosseum jak również Wenecję. Jeszcze raz polecam to biuro. Daje im ⭐⭐⭐⭐⭐
Szkolna wycieczka do Hiszpanii zorganizowana na najwyższym poziomie. Super współpraca w uzgodnieniu planu wycieczki. Piloci/przewodnicy bardzo mili, uprzejmi, służący pomocą o każdej porze dnia i nocy- pozdrawiamy Panią Ewę i Panią Anię. Serdecznie polecam. To była nasza nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka z Margo Travel.
Syn z wycieczki do Włoch był bardzo zadowolony. Piękne miejsca i super organizacja wycieczki . Polecamy jak najbardziej 👌👍
Profesjonalnie zorganizowana wycieczka dla nastolatków. Idealnie dobrany program, bezpieczna podróż i dobre warunki noclegowe. Polecam
Bardzo sprawnie zorganizowana wycieczka szkolna do Chorwacji. Jasna komunikacja przy organizacji, bezproblemowe rozliczenie omyłkowej nadpłaty, wyjazd zgodny z obiecanym. Profesjonalne podejście.
Było naprawdę warto ,super biuro ,przewodnicy,kierowcy, zmęczeni pozytywnie ❤️❤️❤️,do następnych ferii nie mogę się doczekać 🥰
Fantastyczna wycieczka! Zarówno trasa pokonywana autokarem jak i czas na promach oraz w nadbałtyckich stolicach był niezwykle udany. Uczestnicy zadowoleni z organizacji a Biuro zadbało o wszystko. Polecam
Wycieczka bardzo udana, świetnie zorganizowana, wyjazd, powrót i pobyt, wszystko super. Syn bardzo zadowolony. W tym roku jedzie na kolejną .
Córka miała cudowną wycieczkę promami Tallin-Helsinki-Sztokholm. Polecam!!!!!
Syn bardzo zadowolony, wszystko było zorganizowanie bardzo przejrzyście. Bogaty program i świetna organizacja - wszystko dopięte jak należy. Polecam
Doskonale planowanie i organizacja wyjazdy. Pani Ania jako przewodnik fantastyczna, elastyczna i pomocna. Gorąco polecam.
Bardzo profesjonalna firma, niezapomniane wrażenia z wycieczki na Lazurowe wybrzeże. Bardzo dobrzy kierowcy, mili i życzliwi .Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, polecam i jak będzie tylko możliwość ,to skorzystam jeszcze nie raz .

| poniedziałek - piątek | 8:30 — 18:00 |
| sobota - niedziela | Zamknięte |

