Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Szanowni Państwo


zapraszając was do współpracy z Biurem podrózy Margo Travel z Wrocławia, pragniemy podkreślić iż specjalizujemy się w organizacji imprez dla grup zorganizowanych. Aktualnie mają Państwo szeroki wachlarz wyboru wśród biur podróży organizujących wyjazdy. Chcemy, aby tym co nas wyróżniało było indywidualne podejście do Waszych potrzeb, profesjonalna organizacja imprezy turystycznej i w konsekwencji Wasze zadowolenie, wyrażające się w kolejnych podróżach z naszym biurem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że impreza turystyczna jest w 100% udana kiedy następuje zgranie wielu czynników: dobór programu, terminu, świadczeń, itp. ale przede wszystkim ludzi. Do dyspozycji macie profesjonalny zespół pracowników naszego biura, jak i pilotów wycieczek, którzy zadbają o Wasze grupy.


OFERTA – jakakolwiek oferta naszego biura trafi w Państwa ręce , jest tylko ramowa propozycja. Zawsze jest dopasowana na bieżąco do Państwa potrzeb, świadczeń, ilości uczestników, wieku uczestników i wielu innych czynników które sa wskazywane indywidualnie przez Państwo.

Każda z naszych ofert dopasowujemy bardzo indywidualnie do grup, prosimy zatem o sugestie, propozycje, i wskazówki- jaka końcowa ofertę chcielibyście od nas uzyskać.


UMOWA – Po ustaleniu szczegółów dotyczących programu i terminu trasy następuje podpisanie umowy pomiędzy Margo Travel a osobą reprezentującą grupę: szkołę, parafię, zakład pracy czyli Klientem. Jeśli jest taka potrzeba, nasz przedstawiciel przyjedzie do Was i na spotkaniu z opiekunami/organizatorami wyjaśni wszelkie wątpliwości i przedstawi szczegółowo warunki umowy. Polecamy zorganizować również wtedy spotkanie z rodzicami lub uczestnikami, w celu zapoznania ich z programem i odpowiedzi na ich pytania i wątpliwości. Jeśli nie widzą Państwo konieczności organizowania spotkań z naszym przedstawicielem, możliwe jest podpisanie umowy korespondencyjnie lub osobiście w siedzibie biura we Wrocławiu. Wszelkie istotne uzgodnienia, zwłaszcza po podpisaniu umowy muszą mieć charakter pisemny, w formie aneksów i być potwierdzone zarówno przez B.P Margo Travel jak i Klienta.

Integralną częścią podpisanie umowy jest wpłata w dniu podpisania umowy lub przelewem najpóźniej do 3 dni roboczych od daty zawarcia umowy.


TERMIN IMPREZY – staramy się zawsze dostosować do Waszych sugestii, chyba , że z przyczyn obiektywnych jest to niemożliwe (np. brak odpowiednich hoteli, środków transportu, późna rezerwacja). Zawsze wtedy proponujemy alternatywę. Niektóre programy imprez wpływają również na ich termin (np. terminy otwarcia parków rozrywki).


CENA – Wszystkie ceny, zarówno prezentowane w naszych ofertach jak i uzgadniane z poszczególnymi klientami są cenami umownymi i zawierają podatek VAT. W większości przypadków, szczególnie jeśli umowa została zawarta w terminie dużo wcześniejszym niż termin wyjazdu staramy się nie podwyższać cen, poza wyjątkami o których mowa w aktualnej ustawie o usługach turystycznych. Zwracamy uwagę na atrakcyjność oferty cenowej, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazdy szkolne czy grupowe. Opłaty za imprezy pobieramy w ratach (w przypadku umów podpisanych dużo wcześniej przed datą wyjazdu), a szczegółowe terminy wpłat określa umowa zawarta z Klientem. Brak terminowych wpłat, a szczególnie niepłacenie całości kwoty za imprezę turystyczną w wyznaczonym terminie będzie traktowane jako rezygnacja z imprezy z przyczyn leżących po stronie Klienta.


OPIEKUN/ORGANIZATOR – Zdajemy sobie sprawę jak wiele pracy wkładają Państwo w trud zorganizowania grupy turystycznej i dlatego, oprócz miejsc gratis dla Was (1 osoba/15 uczestników) zapewniamy Wam również wszystkie dodatkowe wstępy płatne, nie ujęte w cenie wycieczki, z których korzystają uczestnicy Waszej grupy.

Dla kierowników imprez, którzy stale z nami współpracują zapewniamy również upusty grupowe. Ich wysokość jest zależna od terminu imprezy, ilości uczestników i organizowanych imprez. O ich wykorzystaniu decyduje tylko i wyłącznie kierownik imprezy (wycieczki, wczasów, obozu). B.P Margo Travel nie będzie wnikać w jaki sposób środki te będą wykorzystane. Państwo możecie je wykorzystać na dofinansowanie uczestników imprezy, zakup pomocy naukowych czy inne.

W razie potrzeby możliwe jest również uzyskanie naszego zaświadczenia o uczestnictwie w imprezie turystycznej, które może zostać wykorzystane do celów uzyskania środków z funduszy socjalnych zakładów pracy lub potrzebnego w realizacji programu dydaktycznego nauczycieli czy w procesie awansu zawodowego.


Wiemy jak trudno jest zebrać pełną grupę i dlatego pomagamy również w łączeniu grup mniejszych z różnych miejscowości, zainteresowanych wspólną destynacją jak i podobnym terminem. Proszę nie zapomnieć o tym i jak najszybciej zgłaszać nam takie przypadki!


ŚWIADCZENIA – Kategoria imprezy turystycznej (imprezy szkolne, grupowe osób dorosłych, pielgrzymki, wyjazdy narciarskie, itp.) oraz jej program (np. imprezy samolotowe, autokarowe) determinują dobór odpowiednich świadczeń. Staramy się zawsze aby program i świadczenia były dostosowane do profilu grupy, uwzględniając również uwagi i życzenia kierowników imprez.

• Transport – od wielu już lat posiadamy swój własny transport autokarowy lub współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami, którzy posiadają bezpieczny i komfortowy tabor. O jakości ich usług świadczą uwagi i życzenia klientów. Korzystamy również ze znanych i sprawdzonych przewoźników promowych i lotniczych.

• Noclegi – staramy się aby ich jakość była jak najwyższa w relacji do ceny. Proponujemy głównie świadczenia hotelowe, a dla grup szkolnych lub innych zainteresowanych również sprawdzone i komfortowe schroniska młodzieżowe.

• Posiłki – bazujemy głównie na świadczeniach hotelowych (śniadania) i posiłkach restauracyjnych (obiadokolacje). Lub tez proponujemy rozwiązania bez posiłków- gdzie wyżywienie jest realizowane we własnym zakresie . Pamiętajcie, że zawsze gotowi jesteśmy uwzględnić Wasze sugestie jeśli chodzi o dobór świadczeń. Zawsze mogą one być bardziej lub mniej komfortowe. Zmiana świadczeń jest jednak w większości przypadków równoznaczna ze zmianą ceny imprezy.

Program dodatkowy jest realizowany zawsze w miarę możliwości i dostosowany do aktualnych warunków w trakcie trwania imprezy.


Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram