Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Wałbrzych Stara Kopalnia i Zamek Książ

Wałbrzych
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  1 dzień

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2238

Cena od 120 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy uczniów na jednodniową wycieczkę szkolną do Wałbrzycha, gdzie czekają na Was niezapomniane wrażenia! Podczas wycieczki zwiedzicie Stary Kopalnię - fascynujące podziemia, w których kiedyś wydobywano węgiel oraz piękny Zamek Książ, który jest jednym z najpiękniejszych i największych zamków w Polsce. W Wałbrzychu czeka na Was wiele atrakcji, malownicze krajobrazy oraz wiele miejsc, które kryją w sobie wiele historii. To idealne miejsce na odprężenie, relaks i kontakt z kulturą. Zapewniamy wygodny transport autokarem oraz profesjonalną opiekę przewodnika.

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień : Zbiórka w ustalonym miejscu w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia zlokalizowane jest na terenie zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Julia”. Otwarta zostało w 2014 roku po gruntownym rozbudowaniu Muzeum Przemysłu i Techniki mieszczącego się w tym miejscu od 1999 roku. Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki została wpisana 2015 roku na listę Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego. Dodatkowo możliwość wzięcia udziału w grze terenowej: „kierunek węgiel!” Uczestnicy gry, poruszają się po terenie Starej Kopalni. Na podstawie otrzymanych wskazówek fotograficznych odnajdują poszczególne budynki i urządzenia, w których ukryte są zagadki dotyczące m.in. historii kopalni i jej wyposażenia. Uczestnicy dotrą do miejsca, w którym jest cenny pokład węgla jedynie poprzez rozwiązanie zagadek górniczych.

Popołudniowe zwiedzanie Zamku Książ – zabytkowy zamek rodu Hochbergów.

Powrót w godzinach wieczornych

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE : transport autokarowy, opłaty drogowe i parkingowe, NNW, TFG, TFP, Vat, opiekunowie gratis 1 / 15 płacących .

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE : wstępy

 

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Chętnie wybierane przez szkoły !

Bardzo popularne

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram