Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kraków- Zakopane- Wieliczka

Małopolska
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Zielona szkoła -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2247

Cena od 440 PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy na zieloną szkołę w malowniczej okolicy Krakowa, Zakopanego i Wieliczki! Podczas trzydniowego pobytu z pewnością odkryjecie wiele tajemnic tych miejsc. Zwiedzicie słynne kopalnie soli, wędrując pod ziemią, a także podziwicie uroki Tatr i tradycyjnej góralskiej kultury. W Krakowie zobaczycie Stare Miasto z Rynkiem Głównym, Wawel, Kościół Mariacki, a także spacerując ulicami Zakopanego poczujecie niepowtarzalny klimat Podhala. To wszystko z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak ognisko z pieczeniem kiełbasek czy wizyta w parku linowym, sprawi, że wasza zielona szkoła będzie niezapomnianym przeżyciem!

 

1 dzień – wyjazd o godzinach porannych - przyjazd do Krakowa, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Kościół Mariacki – Ołtarz Mariacki Wita Stwosza, Wawel ,Katedra, Groby Królewskie, Dzwon Zygmunta, Kaplica Zygmuntowska, Uniwersytet Jagielloński, Sukiennice, Stary Rynek, Brama Floriańska, Barbakan, Droga Królewska, Pomnik Smoka  Wawelskiego. Przejazd na miejsce noclegu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień – Śniadanie, suchy prowiant na drogę ,wycieczka  do Morskiego Oka lub hala Gąsienicowa z Czarnym Stawem obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

 

3 dzień – Śniadanie, wyjazd do Zakopanego- centrum, ul. Krupówki, targowisko pod Gubałówką, stary cmentarz na Pęksowym Brzysku, skocznie narciarskie Mała i Wielka. Czas wolny dla grupy na kupienie pamiątek. Powrót do ośrodka, spacery po okolicy, zabawy terenowe, konkursy z nagrodami obiadokolacja zamiennie z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

 

4 dzień – Śniadanie, możliwe wyjście z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej lub w opcji wyjazd w Pieniny i zwiedzanie Zamku Niedzica, malowniczo położonego nad Zalewem czorsztyńskim, skąd można podziwiać panoramę Tatr, Pienin i naprzeciwległy zamek Czorsztyn. Powrót na obiadokolację, podsumowanie zielonej szkoły, nocleg.

 

5 dzień – Śniadanie i wykwaterowanie. Suchy prowiant na drogę. Przejazd do Kopalni Soli w Wieliczce – zwiedzanie najstarszej Kopalni w Polsce. Zwiedzanie z przewodnikiem. Powrót do domu w godzinach wieczornych.

 

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem
  • wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • zakwaterowanie w ośrodku o standardzie turystycznym,
  • 2 posiłki dziennie
  • Opieka pilota wycieczki
  • Przewodnik miejski po Krakowie
  • Ubezpieczenie NNW.
  • 1 opiekun na 15 uczniów gratis

 

 

CENA NIE ZAWIERA WSTĘPÓW W CELU REALIZACJI PROGRAMU- są one do ustalenia z opiekunami przed podpisaniem umowy:

 

  • Przewodnik tatrzański obligatoryjnie [gdy grupa wychodzi w góry 350 pln od grupy za 1 turę ], wstęp do Tatrzańskiego Parku ok. 5 zł/os /dzień, Zamek Niedzica z przewodnikiem – ok. 9 zł/os., Gubałówka bilet góra-dół ok. 14 zł., kopalnia Soli w Wieliczce ok. 33 zł ok. Przewodnik w Wieliczce – ok. 165zł/grupa do 35 osób (większe grupy musza się podzielić i dokupić dodatkową usługę przewodnika),

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram