Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Bieszczady

Bieszczady
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Zielona szkoła -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2246

Cena od 570 PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zielona szkoło w Bieszczadach - pięknej krainie dzikiej przyrody, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się wspaniałymi krajobrazami. Podczas pobytu w naszym ośrodku zapewniamy profesjonalną opiekę i liczne atrakcje dla uczniów, takie jak wycieczki piesze, wspinaczki, ogniska i wiele innych. Nasz ośrodek oferuje również wyżywienie na wysokim poziomie oraz komfortowe noclegi w przytulnych pokojach. Do dyspozycji uczniów jest również sala gimnastyczna, sala do gier oraz wiele innych udogodnień. Czekamy na Was w Bieszczadach!

 

1 dzień – zbiórka w godzinach porannych, przejazd w kierunku Bieszczad. Możliwość zwiedzania kopalni w Bochni – przepiękna trasa podziemna lub skansenu w Sanoku: Muzeum Budownictwa Ludowego, jednego z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Przejazd na nocleg, obiadokolacja.

2 dzień– śniadanie, możliwość zrealizowania opcji: wyjście w góry i przejście na najwyższy szczyt Bieszczadów: Tarnicę. Ewentualnie możliwość wyjazdu na Zaporę Solińską, czas wolny dla grupy w miasteczku nad Soliną, następnie przejazd do Leska i zwiedzanie m.in. Zamek Kmitów, kościół Farny pw. Nawiedzenia NMP, Ratusz miejski z kamieniczkami. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – śniadanie, wyjazd na wycieczkę Małą Obwodnicą Bieszczadzką:
przejazd trasą na Ustrzyki Górne, Połonina Wetlińska - piesza wycieczka w góry na Połoninę Wetlińską do "Chatki Puchatka" - 1228 m n.p.m. około 4-godzinny spacer, Cisna - kolejka graniczna Zagurzan, i powrót do ośrodka na obiadokolację, nocleg.

4 dzień  - Śniadanie, wyjazd do rezerwatu skalnego „Prządki” – grupa fantazyjnie uformowanych skał piaskowych, gdzie można podziwiać to, co potrafi wyrzeźbić natura. Wycieczka do Żarnowca, związanego z M. Konopnicką. Powrót na obiadokolacje, nocleg.

5 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie. Powrót do domu.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem o podwyższonym standardzie,
  • wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • zakwaterowanie w ośrodku, pensjonacie w Bieszczadach 4x nocleg
  • wyżywienie : 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW i KL, bagaż
  • 1 opiekun na 15 płacących, VAT.

 

ŚWIADCZENIA PŁATNE DODATKOWO: wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy :

  • Kopalnia w Bochni: ok. 25 zł/osoba, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku: ok. 6 zł + możliwa opłata za przewodnika 35 zł na max 20 osób, przewodnik górski obligatoryjnie przy wyjściu w góry ok. 8 zł/osoba, Skansen w Bóbrce ok. 7 zł

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram