Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Wiedeń

Wiedeń
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 2 dni

Atrakcyjna oferta!

Kod oferty:  2279

Cena od 650 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę szkolną do Wiednia! Podczas tego wyjazdu uczniowie będą mieli okazję zwiedzić wiele atrakcji miasta, takich jak pałac Schönbrunn, katedrę św. Szczepana, Belweder czy Hofburg - rezydencję cesarską. Oprócz tego odbędziemy wycieczkę do Muzeum Historii Sztuki oraz Teatru Wielkiego. Wieczorem czekać będą na nas koncerty, przedstawienia teatralne i wiele innych atrakcji kulturalnych.  Do dyspozycji uczestników zapewniamy wygodny transport oraz nocleg w komfortowym hotelu. Czekamy na Wasze zapisy!

 

Program ramowy : 

DZIEŃ 1

Zbiórka w godzinach nocnych . Przejazd do WIEDNIA . Spotkanie z przewodnikiem lokalnym z którym zobaczymy m.in.: powstałą w XIX stuleciu okazałą neorenesansowa Operę, neogotycki Ratusz, który nadal pełni swoją pierwotną funkcję administracyjną, Hofburg (z zewnątrz), czyli dawną siedzibę monarchów austriackich. Kolejnym punktem będzie katedra św. Stefana-jeden z największych kościołów w Europie. Objedziemy  Wiedeń Ringiem – podziwiając z okien autokaru najwspanialsze miejsca Wiednia m.in.: zobaczymy Złotego Straussa. W naszym programie znajda się tez takie budowle jak Dom Hundertwassera . Ulicą Graben  dotrzemy na urokliwą wiedeńską Starówkę, gdzie będzie chwila czasu dla grupy na zakup pamiątek i odpoczynek.

Jeśli czas pozwoli wjedziemy na wzgórze Kahlemberg aby podziwiać panoramę miasta i zobaczyć miejsce Odsieczy Wiedenskiej która poprowadził Jan III Sobieski . Przejazd do miejsca zakwaterowania w okolicy granicy czesko-austriackiej, obiadokolacja i nocleg.

 

 

DZIEŃ 2

Wyjazd w godzinach porannych po sniadaniu. Przejazd do Wiednia -  wizyta w Pałacu Schönbrunn, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pałac przez wiele lat był główną siedzibą cesarza Franciszka Józefa i jego żony, słynnej cesarzowej „Sisi”, czyli Elżbiety Bawarskiej.  Wejdziemy do środka tego wyjątkowego budynku i zwiedzimy go “trasą imperialną”, która pozwoli nam zobaczyć 22 bogato zdobione pałacowe sale, w tym prywatne apartamenty dwójki jego najsłynniejszych mieszkańców. Każdy ze zwiedzających otrzymuje w cenie biletu elektroniczny audioguide w języku polskim, który w pigułce prezentuje najważniejsze wydarzenia z życia pałacu. Następnie spędzimy czas w ogrodach pałacowych – miejscu które  pozwala na chwilę wytchnienia w otoczeniu dzieł sztuki w formie rzeźb, fontann oraz znajdującej się na wzniesieniu gloriety, będącej obecnie kawiarnią.

Wyjazd w kierunku Polski.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  •  transport autokarem klasy lux,
  • 1 nocleg w hotelu, pokoje z łazienkami,
  • 1 śniadanie,1 obiadokolację,
  • opiekę pilota w czasie całego wyjazdu,
  • usługę przewodnika miejskiego po Wiedniu- tura,
  • ubezpieczenie NNW I KL ,
  • VAT,
  • TFG ( turystyczny fundusz gwarancyjny )

Obligatoryjnie płatne : Schenbrunn – ok 10 euro

 

Cena przy min 45  osobach płatnych + 4 opiekunów : 650 PLN

w ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 10 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram