Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kraków- Wieliczka -Oświęcim

Małopolska
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 2 dni

Kraków / Wieliczka + Auschwitz

 

 

Kod oferty:  2295

Cena od 450 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę szkolną, która zabierze Cię w podróż przez fascynującą historię i kulturę Polski. Nasza oferta obejmuje trzy ważne miejsca: Kraków, Wieliczkę i Oświęcim.

Kraków - to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, pełne historycznych zabytków, urokliwych uliczek i niesamowitego klimatu. Odwiedzisz Wawel, Rynek Główny, oraz wiele innych miejsc, które z pewnością Cię zachwycą.

Wieliczka - zanurz się w fascynującym świecie kopalni soli. To jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejdziesz przez korytarze, komory i kaplice wyrzeźbione w soli przez górników przez wieki.

Oświęcim - to miejsce pamięci i hołdu dla ofiar Holokaustu. Odwiedzisz byłym obozy koncentracyjne Auschwitz-Birkenau, gdzie poznasz historię, która na zawsze zmieniła oblicze świata.

Nasza wycieczka szkolna to doskonała okazja do nauki, eksploracji i doświadczenia historii na własnej skórze. Dołącz do nas i odkryj niezwykłą przeszłość Polski

 

Program ramowy

1 dzień:  Wyjazd w kierunku Krakowa  w godzinach porannych, przyjazd do Krakowa. Spotkanie z przewodnikiem miejskim po Krakowie.   Zobaczymy m.in. Katedra, Dzwon Bramy Floriańskiej i Barbakanu, Wawel, Smocza jama i Smok Wawelski , Sukiennice. Spacer bez wstępów z przewodnikiem po Krakowie, przejazd do Wieliczki – wstep ( dodatkowo płatny )

2 dzień:  Śniadanie. Przejazd do Oświęcimia. Zwiedzanie byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, który od 1947 r. jest Muzeum Państwowym, a od końca lat 70 znajduje się na światowej liście UNESCO. Trasa zwiedzania zawiera w sobie poszczególne elementy: stałej ekspozycji, tzw. obozu macierzystego Auschwitz I oraz Auschwitz II-Birkenau. Obecnie cały obszar muzeum jest miejscem pamięci, gdzie funkcjonuje również archiwum, ośrodek badawczy, wydawniczy i konserwatorski. Po zakończeniu zwiedzania udajemy się do domu

 

CENA PRZY MIN 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 opiekunów : 450 PLN/OS

 

 ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • Transport autokarem
  • Zakwaterowanie w ośrodku o standardzie turystycznym
  • opieka pilota
  • wyżywienie : 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja
  • 1 tura przewodnika po Krakowie - spacer
  • opłaty drogowe, parkingi, autostrady.
  • ubezpieczenie NNW , TFP
  • 3 opiekunów gratis

 

ŚWIADCZENIA  DODATKOWO PŁATNE - WSTĘPY: Wieliczka , Auschwitz

 

UWAGA :Program jest ramowy i może ulec zmianie. Za  kolejność realizacji programu odpowiada pilot  grupy. Do czasu podania daty – biuro nie dokonało żadnych rezerwacji . Za ceny wstępów i ich zmiany biuro nie odpowiada.

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram