Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Energylandia

Zator
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  1 dzień

Największy park rozrywki w Polsce

 

Kod oferty:  2288

Cena od 150 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wyjazd wcześnie rano, przejazd do miejscowości Zator, po drodze krótkie przystanki. Całodzienna zabawa w największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandia. Park znajduje się w połowie drogi między Katowicami i Krakowem i oferuje kilkadziesiąt różnych atrakcji. Teren Energylandii podzielony został na kilka stref tematycznych. Bajkolandia to kraina dla najmłodszych, z karuzelami, autkami i bohaterami ulubionych dziecięcych bajek. Strefa familijna to atrakcje przewidziane dla całych rodzin. Znajdują się tutaj zarówno roller coastery, jak i kilka atrakcji wodnych. Strefa ekstremalna przeznaczona jest dla gości nie znających strachu! Najszybsze roller coastery w parku, ogromne wahadła oraz ramię Space Boostera zapewnią Wam niespotykany skok adrenaliny. Smoczy Gród to strefa, której motywem przewodnim są smoki, a główną atrakcją największy drewniany roller coaster na świecie, przerażająca Zadra:)! Kolejną strefą jest Aqualantis, tematycznie nawiązujący do mitycznej Atlantydy. Największą atrakcją tej części parku jest Abyssus, oferujący 2-minutowy przejazd dla prawdziwych twardzieli. Ostatnia strefa to Water Park (otwarta tylko w wakacje i przy sprzyjającej pogodzie), teren stylizowany na tropikalną wyspę, z kilkoma basenami i dużym kompleksem zjeżdżalni wodnych. Całość pilnowana jest przez wykwalifikowanych ratowników, pozwalając na spokojny wypoczynek i dobrą zabawę. Oprócz tego na terenie parku znajdują się restauracje,  sklepy z pamiątkami, kino, sceny widowiskowe i miejsce z grami i zabawami interaktywnymi. W czasie pobytu w parku możliwość zorganizowania wspólnego posiłku dla grupy. Po całodziennej zabawie powrót do szkoły około północy.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • przejazd autokarem
  • pilot wycieczki
  • ubezpieczenie NNW
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • 1 opiekun na płacących  uczestników – gratis

 

Cena nie zawiera:

  • biletu wejściowego do Energylandii ( cennik zgodny z aktualnymi cenami Energylandii ) , ceny dla grup szkolnych (obowiązują od poniedziałku do piątku): 89 zł/os. – klasy 1–6 szkoły podstawowej; 99 zł/os. – klasy 7–8 szkoły podstawowej; 129 zł/os. – szkoły ponadpodstawowe i studenci. W cenie wszystkich biletów szkolnych zestaw frytki + napój gratis.

 

 

 

Cena przy 45 osobach płatnych : 150 PLN

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram