Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Integracja w Gruzji

Tbilisi
Transport Samolotem
Wyświetl na mapie
Wycieczka  - 8 dni

Wyjazd integracyjny

Kod oferty:  2323


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wycieczka do Gruzji z Margo Travel to 8-dniowa przygoda, obejmująca zwiedzanie zabytkowych miejsc oraz degustację lokalnych win. Trasa wiedzie przez katedrę Bagrati, Jaskinię Prometeusza, skalne miasto Uplisciche, gruzińską drogę wojenną do Kazbegi, Tbilisi, region winiarski Kachetia, aż po wybrzeże Morza Czarnego w Batumi i Kobuleti.

DZIEŃ 1.

Spotkanie i transfer z lotniska. Wyjazd rozpoczniemy od wizyty w katedrze Bagrati oraz odwiedzin prawdziwie magicznego miejsca – Jaskini Prometeusza. Następnie skierujemy się na wschód Gruzji – prosto do Gori. Podróż wzbogaci wizyta w sławnym skalnym mieście Uplisciche. Obiadokolacja i nocleg w Tbilisi.

DZIEŃ 2.

Wyruszymy w zjawiskową trasę gruzińską drogą wojenną na północ, kierując się do Stepancminda (dawne Kazbegi). Po drodze odwiedzimy wspólnie wiele interesujących miejsc, takich jak: twierdza Ananuri, przełęcz krzyżowa czy kurort Gudauri. Wjedziemy na wzgórze, na którym znajduje się sławny klasztor Cminda Sameba, towarzyszyć nam będą widoki monumentalnych gór Kaukazu. Późniejszym popołudniem czeka nas droga powrotna do Tbilisi. Obiadokolacja i nocleg w Tbilisi.

DZIEŃ 3.

Dzień w pełni poświęcony pięknu i architekturze stolicy Gruzji – Tbilisi. Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie starego miasta, odwiedzimy Most Pokoju, wjedziemy również kolejką linową na wzgórze Sololaki – miejsce związane z wieloma lokalnymi legendami. Kolejnym miejscem, w które zobaczymy jest Sobór Trójcy Świętej na wzgórzu św. Eliasza. Wystawna obiadokolacja i nocleg w Tbilisi.

DZIEŃ 4.

Po śniadaniu wyruszymy w drogę do Kachetii – regionu będącego kolebką światowego winiarstwa. Zatrzymamy się w klimatycznej winnicy, na degustację lokalnych trunków.
Odwiedzimy sławny monastyr Bodbe, następnie udamy się do „gruzińskiego miasteczka miłości” Sighnaghi. W drodze powrotnej, w kierunku Tbilisi opcjonalnie możemy odwiedzić znany kompleks monastyrów Davit Gareja (dodatkowe 3h w trasie). Wystawna obiadokolacja i nocleg w Tbilisi.

DZIEŃ 5.

Zaraz po śniadaniu czeka nas droga w kierunku morza. Podczas przejazdu zwiedzimy jeszcze dawną stolicę Gruzji - Mtschetę, najstarszy monastyr Gruzji - Jvari, skąd jest piękny widok na spotkanie czarnej i białej Aragwi. Po drodze zatrzymamy się też w Kutaisi na krótkie zwiedzanie. Obiadokolacja i nocleg w Kobuleti.

DZIEŃ 6.

Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Batumi. Udamy się na spacer słynnym bulwarem, będącym pomnikiem minionej epoki przepychu. Zobaczymy kilka sławnych miejsc, w tym wieżę alfabetu gruzińskiego. Wieczorna obiadokolacja z widokiem na morze w Batumi. Nocleg w Kobuleti.

Dzien 7 :

Czas na zasłużony relaks i plażowanie. Obiadokolacja i nocleg w Kobuleti.

Dzień 8 :

Wczesny transfer na lotnisko w Kutaisi.

Cena  od :  500 euro + przelot

Świadczenia zawarte w cenie :

  • - transport i wszelkie transfery
  • - ubezpieczenie NNW i KL
  • - usługi polskojęzycznego przewodnika po Gruzji
  • - noclegi 3* (pokoje dwuosobowe)
  • - wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
  • - wino oraz inne trunki regionalne podawane do posiłków
  • - wystawna obiadokolacja z pokazem tańców narodowych
  • - wjazd jeepami na wzgórze Gergeti
  • - degustacja win w lokalnej winiarni
  • - bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji

 

Uwaga : Programy są ramowe  modyfikowane  zgodnie z życzeniami grupy  , oraz godziny lotów.

 

W ofercie:

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram