Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Chłapowo – Hel – Gdańsk

Gdańsk
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Zielona Szkoła -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2251

Cena od 890 PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zaplanuj zieloną szkołę w Chłapowie, Helu i Gdańsku i odkryj uroki Trójmiasta! Czekają na Ciebie: wspaniałe plaże, piękne klify, urocze zabytki oraz fascynujące atrakcje, takie jak Muzeum Marynarki Wojennej czy rejs statkiem po morzu. Przeżyj niezapomniane chwile z przyjaciółmi i nauczycielami, a jednocześnie rozwijaj swoje zainteresowania i zdobywaj nową wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji zielonej szkoły w Chłapowie, Helu i Gdańsku!

 

1 dzień Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Szymbarku. Zwiedzanie domu do góry nogami, największego fortepianu następnie przejazd do Chłapowa, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie. Pobranie suchego prowiantu. Przejazd na Hel. Zwiedzanie Fokarium, spacer wśród przepięknych domków rybackich na Helu, zwiedzanie Muzeum Obrony Wybrzeża, latarnia morska. Powrót do ośrodka. Czas wolny – ognisko, gry i zabawy. Obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, pobranie suchego prowiantu, przejazd do Gdańska. Zwiedzanie z przewodnikiem m.in.: spacer uliczkami Głównego Miasta od Bramy Złotej przez ulice Długą, Długi Targ, do Bramy zielonej, przejście Długim Pobrzeżem do Żurawia, Fontanna Neptuna, Bazylika Mariacka. Przejazd do Sopotu, wejście na najdłuższe w Polsce molo, Rejs statkiem po morzu. Przejazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

 4 dzieńŚniadanie. Dzień wolny na gry, zabawy i plażowanie lub wyjazd do Aquparaku w Redzie. Obiadokolacja. Nocleg.

 5 dzień- Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną, po drodze zwiedzanie zamku w  Malborku, przyjazd do  miejscowości Wojbórz w godzinach wieczornych.

 

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem
  • 4 noclegi w pokojach wieloosobowych
  • 4 x śniadanie,4 x obiadokolacja,1 x ognisko z kiełbaskami, 2 x suchy prowiant
  • opieka pilota,
  • przewodnik miejski po Gdańsku - tura
  • opłaty drogowe, parkingi, autostrady.
  • 3 opiekunów GRATIS,
  • ubezpieczenie NNW

 

Dodatkowo płatne po ustaleniu z kierownikiem grupy, wstępy:

  • Szymbark ok. 33 ł/os, Molo Sopot ulgowy ok. 7zł/os, Fokarium 5zł/os, Muzeum Obrony Wybrzeża 12 zł/os, Malbork 27 zł/os, latarnia morska 5 zł/os, rejs statkiem – 35 zł/os.

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram