Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Budapeszt z zakolem Dunaju

Budapeszt
Transport Autokarem
Wycieczka  - 4 dni

Zwiedzanie i wypoczynek  

Kod oferty:  2317

Cena od 1350 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Marzysz o wyjątkowej podróży? Zapraszamy Cię na niezapomnianą wycieczkę do Budapesztu z malowniczym Dunajem!

 Explore - Zwiedzaj urokliwe zaułki, podziwiaj zabytki i poznawaj historię miasta z naszymi doświadczonymi przewodnikami. Cruise - Zrelaksuj się podczas malowniczego rejsu po Dunaju i podziwiaj panoramiczne widoki na Budapeszt. To doświadczenie, którego nie zapomnisz!  Taste - Próbuj autentycznych smaków węgierskiej kuchni w lokalnych restauracjach. Odkrywaj kulinarne tajemnice miasta! Relax - Odpocznij w komfortowym hotelu, który zapewni Ci spokojny sen po dniu pełnym wrażeń. Capture - Zatrzymaj chwile na zawsze dzięki naszym sesjom fotograficznym. Pamiątki, które pozostaną z Tobą na zawsze!

 

Program ramowy : 

1 dzień:

Wyjazd w godzinach nocnych. Bezpośredni przejazd do stolicy Węgier, BUDAPESZTU i zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem peszteńskiej strony miasta. Na początek spaceru zobaczymy Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia, i otaczające go gmachy: Pałac Sztuki oraz Muzeum Sztuk Pięknych. Następnie udamy się w kierunku parku miejskiego, by dotrzeć na tzw. Wyspę Széchenyiego, gdzie zobaczymy fasadę i dziedziniec wyjątkowego zamku Vajdahunyad. Nastepnie dotrzemy do Mostu Łańcuchowego,  Opery Węgierskiej i okazałej Bazyliki św. Stefana z placem, któremu patronuje ten sam święty. Tego dnia zobaczymy też  Parlament.  Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień:

Śniadanie. Spotkanie  z przewodnikiem i wspólne zwiedzanie Budy. Wzgórze Gellerta, z Cytadelą i Pomnikiem Wolności. Ze wzgórza rozpościera się wyjątkowy widok na miasto i poprzecinany mostami Dunaj. Następnie odwiedzimy wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Wzgórze Zamkowe. Przespacerujemy się po dziedzińcu Zamku Królewskiego oraz w okolice bajkowej Baszty Rybackiej, pełnej wież i tarasów. Zobaczymy też koronacyjny Kościół Macieja. Popołudniu  czas na zakupy whali targowej Vásárcsarnok, gdzie kupić można specjalności kuchni węgierskiej lub odwiedziny ulicy Váci, pełnej restauracji i sklepów luksusowych marek z całego świata. Tego dnia na koniec zwiedzania możliwy rejs po Dunaju Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

3 dzień:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. W drodze powrotnej zobaczymy najpiękniejsze miejsca słynnego Zakola Dunaju. Najpierw odwiedzimy malowniczą miejscowość Szentendre, miasto artystów z wyjątkowym “śródziemnomorskim” klimatem, ciasną zabudową i mnogością maleńkich, klimatycznych uliczek. Przespacerujemy się po mieście i odwiedzimy jedyne na świecie Muzeum Marcepanu, gdzie dowiemy się, jak powstaje ten przysmak, a chętni będą mogli zakupić gotowe marcepanowe wyroby w sklepiku przy muzeum. Następnie pojedziemy do miejscowości Esztregom (Ostrzyhom), w której koronowany został pierwszy król Węgier. Jest to jedno z najstarszych miast na Węgrzech, a jego największą atrakcją jest położona na wzgórzu XIX-wieczna Bazylika św. Wojciecha, największa budowla sakralna w kraju. Przejazd powrotny do domu .

4 dzień:

Przyjazd do domu

Świadczenia zawarte w cenie :

 • transport autokarem z WC, video i klimatyzacją
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • 2 noclegi w hotelu, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, możliwe pokoje typu studio
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • 2 x tura z przewodnikiem miejskim
 • Zestawy słuchawkowe, opieka pilota w czasie całego wyjazdu
 • ubezpieczenie KL 10000 €, NNW 2000€, bagaż 200€
 • podatek Vat, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy

 

Świadczenia dodatkowo płatne  :

 • biletów wstępu (Parlament, Bazylika św. Stefana, Bazylika Esztregom, rejs po Dunaju, Muzeum Marcepanu), razem wszystko ok. 35€/osoba, cena dotyczy grup szkolnych.
 • kaucji zwrotnej w  niektórych hotelach, ok. 20€/osoba – kaucja jest oddawana ostatniego dnia wycieczki po sprawdzeniu stanu pokoju
 • Zwiedzanie odbywa się z zewnątrz , z wyjątkiem miejsc gdzie zostały zakupione bilety wstępów.

 

Cena przy 45 osobach pełnopłatnych : 1350 PLN

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram