Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Trójmiasto na chillu

Gdańsk, Malbork, Sopot, Gdynia
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

Kod oferty:  2307

Cena od 1125 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy uczniów na niezapomnianą wycieczkę szkolną do Gdańska, Malborka, Sopotu i Gdyni! Czeka na Was bogata historia, niesamowite zabytki oraz piękne krajobrazy. W Gdańsku zobaczycie m.in. słynny Dwór Artusa, Fontannę Neptuna, a także piękne kamienice i kościoły. W Malborku zwiedzicie zamek krzyżacki, który jest jednym z największych zamków gotyckich w Europie. W Sopocie i Gdyni natomiast czeka na Was niezapomniana atmosfera nadmorskich kurortów, piękne plaże oraz molo. Zapewniamy profesjonalną opiekę przewodnika, który poprowadzi Was przez najciekawsze miejsca.

Program ramowy : 

1 dzień – Wyjazd rano z ustalonego miejsca zbiórki i przejazd do Malborka. Wizyta w słynnym Zamku Krzyżackim w Malborku. W czasie zwiedzania z przewodnikiem odkryjemy największe sekrety tej ogromnej gotyckiej budowli, będącej najpotężniejszym zachowanym po dziś dzień zamkiem średniowiecznej Europy. Zamek wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wyjątkowy klimat otaczających nas czerwonych murów ułatwia przeniesienie się w wyobraźni do czasów Krzyżaków, bo przecież to właśnie Malbork był stolicą ich zakonu. Przejazd do ośrodka do jednej z miejscowości Chłapowo obiadokolacja, spacer po plaży i nocleg.

 

2 dzień –  Śniadanie. Przejazd na Starówkę w Gdańsku spotkanie z przewodnikiem. W czasie spaceru miejscowy przewodnik opowie nam o  m.in.: nabrzeżu Motławy, średniowiecznym Żurawiu, monumentalnym Domu Towarzystwa Przyrodniczego, urokliwej ul. Mariackiej i jej kamienicach. Oprócz tego zobaczymy reprezentacyjny Długi Targ, z symbolem Gdańska czyli Fontanną Neptuna, typowy dla wielkich dawnych miast kupieckich Dwór Artusa, gotycko-renesansowy Ratusz Głównego Miasta, XVI-wieczny Dom Schumannów  oraz manierystyczną Zieloną Bramę. Odchodząc niedaleko dotrzemy do “Korony Gdańska”, czyli Bazyliki Mariackiej, największej ceglanej budowli sakralnej w Europie i wejdziemy na punkt widokowy, z którego rozpościera się widok na całe miasto. (koniec tury z przewodnikiem). Czas dla grupy na Starówce (możliwość odpłatnie zamówienia ciepłego posiłku). Na drugą część dnia proponujemy kilka opcji do wyboru, w zależności od zainteresowania i wieku uczestników:

 

OPCJA 1: (ok. 23 zł/osoba) Wizyta w Europejskim Centrum Solidarności czyli innowacyjnej instytucji kultury powołanej do upowszechnienia dziedzictwa “Solidarności” w Polsce. Gmach znajduje się nieopodal słynnej Bramy nr 2, czyli głównego wejścia do Stoczni Gdańskiej, miejsca ważnych wydarzeń dla historii naszego kraju.

LUB

 OPCJA 2: (ok. 25 zł/osoba - wystawy stałe: Dookoła Świata, Łamigłówka, Z Energią! Możliwe również zajęcia warsztatowe) Wizyta w Centrum Hewelianum, prezentującym interaktywne ekspozycje wprowadzające w świat nauki i techniki, a wszystko to w atmosferze zabawy i samodzielnych eksperymentów! Budynek Centrum Hewelianum znajduje się na terenie dawnego fortu, dlatego też można go zwiedzać wraz z przewodnikiem. W swojej ofercie instytucja ma również warsztaty i pokazy naukowe  dostosowane do wieku uczestników.

LUB

OPCJA 3: (ok. 25 zł/osoba) Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej, nowoczesnym i multimedialnym muzeum, którego zadaniem jest upowszechnianie wiedzy o II Wojnie Światowej, szczególnie z perspektywy Polski i Polaków, których losy zostały naznaczone czasem wojny. Muzeum ma być również miejscem upamiętnienia ofiar systemów totalitarnych i ludzi, którzy przeciwko tym systemom walczyli. Mimo poważnego tematu, muzeum bardzo zadbało o wizualną część wystaw, dzięki temu otwiera się na młodych zwiedzających, i jest doskonałym miejscem na lekcję historii przeprowadzoną w nowoczesny sposób.

LUB

OPCJA 4: (ok. 35 zł/osoba)   Rejs na Westerplatte.

Wieczorem powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg

LUB

OPCJA 5: (ok. 45 zł/os)

DeJa Vu to muzeum złudzeń optycznych, iluzji oraz sztuki cyfrowej. Jest zaskakujące, nieprzewidywalne oraz interaktywne. Oszukamy twój wzrok ponad 100 razy, sprawimy że umysł spłata Ci figle, a przy tym zapewnimy mnóstwo edukacyjnej zabawy. Muzeum iluzji dla wszystkich pokoleń.

 

3 dzień – Śniadanie. Przejazd na Hel do Fokarium jest częścią Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Fokarium powstało w celu odtworzenia i ochrony kolonii fok szarych w rejonie południowego Bałtyku. Z założenia jest to placówka badawczo-hodowlana, dzięki której w przyszłości foki znów zasiedlą południową część Morza Bałtyckiego, a jednocześnie ośrodek rehabilitacji osobników chorych i osłabionych. Wyleczone foki są wypuszczane na wolność, podobnie jak przychówek hodowlanego stada. Oglądniemy wystawę stałą oraz zobaczymy karmienie fok z prelekcją. Powrót do Chłapowa czas wolny dla grupy plażowanie.

 

4 dzień – Śniadanie, Przejazd do Gdyni, miasta modernizmu i żeglarzy. Spacer z pilotem rozpoczniemy od najważniejszego punktu gdyńskiego śródmieścia Skweru Kościuszki, gdzie spotkamy największe turystyczne atrakcje miasta:  okręt-muzeum ORP “Błyskawica”, który służy Polskiej Marynarce Wojennej w trakcie trwania walk II Wojny Światowej (z wejściem na okręt i zwiedzaniem), trzymasztowy piękny żaglowiec “Dar Pomorza”, oraz modernistyczny budynek Akwarium Gdyńskiego,  prezentującego faunę i florę środowisk wodnych. Spacer w okolicach gdyńskiej mariny do plaży miejskiej. Przejazd do Sopotu, spacer po molo, słynny sopocki krzywy dom. Powrót do ośrodka, obiadokolacja lub ognisko, nocleg.

 

5 dzień – Śniadanie i wykwaterowanie, pożegnanie z morzem. Możliwość zorganizowania odpłatnie obiadu (zupa, danie główne, napój) na trasie powrotnej. Wyjazd w stronę miejsca zbiórki, powrót w godzinach późnowieczornych.

 

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Zakwaterowanie w obiekcie o standardzie turystycznym (4 noclegi)
  • Transport autokarem
  • Opłaty drogowe i parkingowe
  • 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja
  • Tura z przewodnikiem w Gdańsku
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW
  • 3 opiekunów
  • Zestawy słuchawkowe

 

Dodatkowo płatne:

Bilety wstępu do ustalenia z kierownikiem grupy: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne ceny: Malbork (45 zł/os. za bilet i przewodnika), Bazylika Mariacka (8 zł/os.), ORP “Błyskawica” (15 zł/os.), Akwarium Gdynia (25 zł/os.); obiadu dla grupy 3 dnia wycieczki (ok. 45 zł od osoby za obiad 2 daniowy z napojem), Wizyta w Europejskim Centrum Solidarności (ok. 23 zł/osoba), Centrum Hewelianum (ok. 25 zł/osoba), Rejs na Westerplatte (ok. 35 zł/osoba), Muzeum II Wojny Światowej (ok. 22 zł/osoba), Muzeum iluzji Deja Vu – (42 zł/os), Fokarium – (5zł/osoba)

 

CENA PRZY 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 OPIEKUNÓW: 1125 PLN/OSOBA

w ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram