Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Poznań 1 dzień

Poznań
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  1 dzień

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2222

Cena od - PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jeśli chcesz poznać jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, jednodniowa wycieczka szkolna do Poznania jest dla Ciebie idealnym wyborem! Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć piękne zabytki, takie jak Stary Rynek, Katedra Poznańska czy Ostrów Tumski. Będziesz miał również okazję poznać historię miasta oraz jego kulturę i tradycje. To idealna okazja, aby odkryć piękno polskiej historii i zacząć odkrywać tajemnice naszego kraju. Nie przegap szansy na fascynującą przygodę w gronie swoich szkolnych kolegów!

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień : Zbiórka w ustalonym miejscu w godzinach porannych. Przyjazd do Poznania. Spacer do Rynku  Starego Miasta, gdzie o godz. 12.00 zobaczymy Koziołki, które w samo południe wychodzą ze środkowej wieżyczki ratusza i trykają się rogami. Ponadto zobaczyć można: Ratusz, domki budownicze, Fontanna Wolności. Przejazd do ogrodu botanicznego w Poznaniu - na powierzchni 22 ha zgromadzona jest imponująca kolekcja ponad 7000 gatunków i odmian roślin z niemal wszystkich stref klimatyczno -roślinnych Ziemi. Eksponowane one są w działach: roślin ozdobnych, geograficznym, ekologicznym, systematycznym, biologii i zmienności roślin.

Wyjazd w drogę powrotna. W trakcie pobytu istnieje możliwość zorganizowania posiłku

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: transport autokarowy, opłaty drogowe i parkingowe, opieka pilota , NNW, TFG, TFP, Vat, opiekunowie gratis 1 / 15 płacących .

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE : wstępy

„Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są  zaproszeniem do skorzystania z usług Margo Travel . Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji  i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu”.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram