Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Włochy północne

Rimini, San Marino, Wenecja
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 5 dni

Fantastyczny wypoczynek

 

Kod oferty:  2262

Cena od 1220 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wenecja Euganejska rozciąga się od strzelistych Dolomitów po Adriatyk. Najbardziej charakterystycznym elementem krajobrazu tego regionu jest wenecka laguna z Najjaśniej Panującą Wenecją.

 

Program ramowy : 

1 dzień – Wyjazd w godzinach popołudniowych z ustalonego miejsca zbiórki. Przejazd w kierunku Włoch odbywać się będzie nocą.

2 dzień – przyjazd do Rimini, jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich nad Morzem Adriatyckim. Czas na odpoczynek. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – Śniadanie, w tym dniu proponujemy San Marino - spacer po najstarszej republice świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki - Bramy Św. Franciszka. Zobaczymy zamek, katedrę. Czas wolny na zakupy. Przejazd do Rawenny – spacer po malowniczym miasteczku z katedrą, słynne z mozaik. Powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień – Śniadanie i wykwaterowanie. przejazd na Punta Sabbioni i stamtąd do WENECJI – 9 h pobytu, rejs wynajętą łodzią po Lagunie Weneckiej do miasta. Po rejsie piesze zwiedzanie. Spacer rozpoczynamy od Placu Św. Marka - zdaniem Napoleona Bonaparte "najpiękniejszego salonu świata". Następnie zwiedzamy Bazylikę Św. Marka - sanktuarium skrywające relikwie Św. Marka i najcenniejsze dzieło jubilerskie zwane Pala d"Oro - Złotym Ołtarzem, sprowadzone z podbitego w 1204 roku Konstantynopola. Będziemy również podziwiać Pałac Dożów oraz Most Westchnień, dzwonnicę Św. Marka. Spacer malowniczymi uliczkami do Mostu Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd nocny.

5 dzień – powrót do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 

• Przejazd autokarem klasa LUX, podwyższony standard
• Wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady,
• Opieka pilota na całej trasie wycieczki, zestawy słuchawkowe
• Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
• 2 x nocleg w okolicach Rimini , pokoje z łazienkami
• 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
• 1 opiekun na 15 uczestników płacących Gratis

 

Świadczenia płatne dodatkowo:

• Obligatoryjnie płatne u pilota ( taxa klimatyczna ,przewodnicy miejscy + wjazd do Wenecji + łódka w Wenecji z opłatami portowymi) ok. 60 €/os
• Wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy: dodatkowo płatne mozaiki w Rawennie ok. 8 €/os

 

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram