Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Zamki Bawarskie

Monachium
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 4 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2256

Cena od 825 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Przez większość swojej historii Bawaria była niezależnym królestwem lub elektoratem. To tu kolejni władcy wznosili imponujące zamki i pałace. Dzięki cieplejszemu klimatowi, urokliwym jeziorom i górującym nad krainą Alpom to tu cesarze i władcy rzymscy często szukali miejsc na swoje letnie rezydencje. Biuro Podróży Margo Travel proponuje Państwu kolejną propozycje wycieczki szkolnej.

 

Program ramowy wycieczki szkolnej : 

1 dzień
Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd do Niemiec.
2 dzień
Przyjazd do jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii – Hohenschwangau ze starym zamkiem w stylu gotyku angielskiego, następnie spacer do „bajkowego” Zamku Neuschwanstein – zwiedzanie wnętrz najbardziej znanego zamku Ludwika II, symbolu zamków bawarskich, który był inspiracją dla Walta Disneya. Przejazd do niewielkiej miejscowość Reutte w austriackich Alpach., gdzie znajduje się wyjątkowa atrakcja wisząca między dwoma szczytami – najdłuższa na świecie kładka dla pieszych – Highline 179. Spacer przez most łączący ze sobą ruiny zamku Ehrenberg i fort Claudia. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
3 dzień
Śniadanie i wykwaterowanie. Przyjazd do Monachium. Zapoznanie z historią giganta motoryzacyjnego BMW oraz nowoczesną architekturą hali BMW Welt. Zwiedzanie terenów igrzysk olimpijskich z 1972 roku. Przejazd metrem do najstarszej części miasta. W czasie zwiedzanie monachijskiej starówki zobaczymy: Frauenkirche, będący symbolem stolicy Bawarii, kolumnę mariacką, nowy i stary Ratusz a także rezydencję książąt i królów bawarskich oraz gmach Opery Narodowej. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.
4 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

• 1 x nocleg
• Transport autokarem o podwyższonym standardzie
• 1 x śniadanie,
• 1 x obiadokolacja
• Taxa klimatyczna
• Opieka pilota
• ubezpieczenie NNW KL
• 1 opiekun na 15 os gratis

 

Świadczenia płatne dodatkowo: wstępy do Zamku do Hohenschwangau i Neuschwanstein, metro  

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram