Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Londyn u rodzin brytyjskich

Londyn
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 6 dni

Warsztaty językowe!

 

Kod oferty:  2255

Cena od 1125 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 50 os. płatnych / + 135 £ za os.
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Londyn - malowniczo położony nad Tamizą, jest jednym z najbardziej znanych i lubianych miejsc w Europie. Stolica Wielkiej Brytanii przyciąga turystów, bo jest to miasto, w którym nie można się nudzić. Tower of London, Big Ben, Gmachy Parlamentu czy też Muzeum Brytyjskie to tylko niektóre z zabytków czekających na nasze grupy. Program obejmuje wizytę we wspaniałym Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's i London EyeMagiczna

 

PROGRAM JĘZYKOWY:

 • realizacja zadań i ćwiczeń językowych podczas zwiedzania 
 • zakwaterowanie u rodzin brytyjskich

Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym.

Program ramowy : 

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd z Polski - godzina ustalana jest z grupą. Przejazd przez Niemcy i Belgię- zwiedzanie Brugii. Następnie przejazd  w kierunku Londynu.

2 DZIEŃ - LONDYN Przejazd tunelem / przeprawa promowa. Londyn szacunkowy czas przedpołudniem , 9 h pobyt w mieście : zwiedzanie Greenwich - dawne Astronomiczne Obserwatorium Królewskie, gdzie znajduje sie Południk Zero. Następnie mozliwy rejs po Tamzie do Westminster. Zwiedzanie centrum miasta metrem i pieszo : spacer ulicami City, Katedra Św. Pawła, Tower of London- słynne Londyńskie więzienie, Tower Bridge, Tate Modern, teatr Shakespear"s Globe. London Eye- największe koło obserwacyjne w Europie. Przejazd do rodzin , zakwaterowanie, kolacja.

3 DZIEŃ - Śniadanie, lunch box , zwiedzanie miasta, m.in. Buckingham Palace – londyńska rezydencja króla Karola III, uroczysta zmiana warty, spacer „królewskim” parkiem ST. James, Łuk Wellingtona, Whitehall, Opactwo Westminsterskie – miejsce spoczynku angielskich władców od XIII w, a także koronacji i ślubów królewskich, Parlament i Big Ben, The Mall, Whitehall (dzielnica rządowa), Downing Street – siedziba premiera, Łuk Admirała, Trafalgar Square. Wejście do Galerii Narodowej. Następnie: Leicester Square – Pomnik Shakespeare. Piccadilly Cirrus – centrum rozrywkowo-handlowe miasta. Powrót do rodzin angielskich, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ- Śniadanie, w tym dniu proponujemy wyjazd do Windsoru – spacer po miasteczku , następnie możliwość zwiedzania  kreolskich apartamentów i  Kaplicy S George’s gdzie spoczywa królowa  Elżbieta II.  Następnie przejazd do Londynu wejście do  Muzeum Historii Naturalnej – wejście na listę szkolną gratis. Powrót do rodzin angielskich, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ - Śniadanie, lunch box, wykwaterowanie. Wyjazd do centrum miasta (pobyt 9 h): Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds (możliwość wejścia), Regent Park, wejście do Muzeum Historii Naturalnej . Następnie spacer ekskluzywną dzielnica Kensington (gdzie mieszkają sławni ludzie) w okolice słynnego domu handlowego Harrods. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski. Przeprawa przez kanał La Manche. Przejazd nocny.

6 DZIEŃ Przyjazd do Polski.

Program wyjazdu prowadzony jest przez pilota w języku polskim. Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 z przyczyn niezależnych od biura niektóre punkty programu mogą nie zostać zrealizowane.

Świadczenia zawarte w cenie :

● przejazd komfortowym autokarem

● taxa ekologiczna i opłaty wjazdowe do Londynu
● zakwaterowanie: 3 noclegi w Londynie u rodzin  ( po 2 -3 osoby )
● wyżywienie: 3 śniadania, 3 lunch pakiet, 3 obiadokolacje
● opieka pilota
● ubezpieczenia SIGNAL IDUNA NNW – 15000 PLN , KL – 20000 €, bagaż – 200 €
● obowiązkowe składki na TFP i TFG

 • zestawy słuchwkowe

Obiekty z wejściami gratis na listę szkolną: Muzeum Brytyjskie, Muzeum Historii Naturalnej, Galeria narodowa

Bilety komunikacji miejskiej , płatne obligatoryjnie ( szacunkowo ): 30 £ do 15 lat , powyżej 15 lat - 50 £

Świadczenia płatne dodatkowo do ustalenia przed wyjazdem ( szacunkowe ):
● London Eye , Madam Tussauds, - do 15 rż - 45 £, powyżej 15 rż - 50 £

 • Greenwich ( możliwy rejs po Tamizie z tower do Greenwich : ok. 20 £ )
 • London Eye: 25 £ ulgowy  i 27 £
 • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds: 45 £ i 50 £
 • Tower of London  15 £ i 30 £
 • Warner Bross: 50 £

● 5 € – na toalety podczas przejazdu

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazje do poznania zwyczajów panujących w Anglii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera w Wielkiej Brytanii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Zakwaterujemy uczestników u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-5 osobowych, możliwe łóżka piętrowe. Ze względu na typ zakwaterowania i bezpieczeństwo uczestników nie przewidujemy żadnych wyjść wieczornych, szczególnie indywidualnych. W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:

 • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
 • lunch w formie suchego prowiantu: 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój
 • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

WAŻNE INFORMACJE

 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • bagaż – dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o maksymalnych wymiarach 65x40x25 cm oraz jednej sztuki bagażu podręcznego. Przekroczenie limitu rozmiaru bagażu może wiązać się z koniecznością dopłaty w Londynie 10 £ za dodatkowy transport do rodziny.
 • Transport odbywa się komunikacją miejską

DOKUMENTY PODRÓŻY: Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu.

UWAGA – w związku z COVID-19 uczestników obowiązują zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii oraz przejazdu przez kraje tranzytowe publikowane na stronach rządowych

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram