Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Szymbark - Trójmiasto - Malbork

Szymbark - Trójmiasto - Malbork
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie

Trójmiasto i okolice 5 dni

Kod oferty:  2200

Cena od - PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy uczniów na pięciodniową wycieczkę szkolną, podczas której zwiedzicie największe atrakcje Pomorza! W programie znajduje się wizyta w najpiękniejszych miejscach Trójmiasta, w tym Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Ponadto, odwiedzicie niezwykłe miejsca, takie jak skansen w Szymbarku - miejsce, gdzie zobaczycie najdłuższy na świecie stół oraz dom, który stojąc na dachu, przyciąga uwagę turystów z całego świata. W ciągu pięciu dni zwiedzicie także zamek w Malborku - jedno z największych i najpiękniejszych zamków w Europie.

 

PROGRAM RAMOWY
1 dzień – Wyjazd w godzinach porannych, przejazd w kierunku Szymbarku. Zwiedzanie tamtejszego skansenu, gdzie można podziwiać m.in. Dom na Głowie, najdłuższą deskę świata czy Dom Kaszuba z Kanady. Przejazd na miejsce zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do Gdańska- wejście do Europejskiego Centrum Solidarności –miejsca gdzie tworzyła się historia polskiej demokracji, następnie przejazd do Muzeum Iluzji Dejavu-to nowe muzeum interaktywne złudzeń optycznych i iluzji, czas wolny do dyspozycji grupy, zajęcia integracyjna , plażowanie
Powrót do ośrodka , obiadokolacja , nocleg.

3 dzień –Śniadanie przejazd do Gdańska – zwiedzanie z przewodnikiem m.in.: spacer uliczkami Głównego Miasta od Bramy Złotej przez ulice Długą, Długi Targ, do Bramy Zielonej, przejście Długim Pobrzeżem do Żurawia, Bazylika Mariacka, następnie przejazd na Westerplatte .Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Przejazd do Gdyni i zwiedzanie: Dar Pomorza, okręt Błyskawica, Port, możliwość wejścia do Gdyńskiego Akwarium z bogatą fauną i florą z całego świata. Wejście do Centrum Nauki Eksperyment –zwiedzanie z edukatorem. W tym dniu proponujemy również Sopot, gdzie będziemy mogli podziwiać największe molo w Polsce. Powrót do ośrodka i ewentualnie czas wolny na plażowanie, gry i zabawy dla grupy. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień– Śniadanie i wykwaterowanie, przejazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego – jednego z największych w Europie. Przejście trasą turystyczną z przewodnikiem lokalnym. Wyjazd w kierunku miejsca zbiórki, powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: transport autokarem, wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym / wczasowym – 4 noclegi okolice Władysławowa, 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja, Opieka pilota wycieczki, 1 x tura z przewodnikiem miejskim po Gdańsku, Ubezpieczenie NNW, 1 opiekun na 15 płacących gratis

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE: wstępy do ustalenia : Oceanarium w Gdyni,  skansen w Szymbarku , Dar Pomorza, Błyskawica , zamek w Malborku z przewodnikiem , Centrum Nauki Eksperyment ,Europejskie Centrum Solidarności  , Muzeum Iluzji

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram