Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Berlin - Tropical Island

Berlin
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie

Wycieczka szkolna - 2 dni

Z noclegiem na Tropical Island

 

Kod oferty:  2254

Cena od 550 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Tropical Islands to tropikalne wyspy zamknięte w największej hali świata 60 km od Berlina (360 m długości, 210 m szerokości i 107 m wysokości) czynne całą dobę. Znajduje się tu największa na świecie plaża pod dachem nad Południowym Pacyfikiem, o powierzchni 8000m², z delikatnym białym piaskiem, tropikalny las, laguna z wyspy Bali, chaty, groty i małpia skała. O każdej porze roku i dnia, niezależnie od pogody “prawdziwe” słońce gwarantuje naturalną opaleniznę. W lagunie są dwie podziemne ślizgawki wodne, sztuczna rzeka, jacuzzi, wodospady. Za tropikalną wyspą znajduje się plaża, gdzie można uprawiać sporty plażowe. Tropikalne wyspy dają możliwość poznania kultury, zwyczajów najdalszych zakątków świata, podziwiania występów egzotycznych zespołów

 

 

Program ramowy oferty wycieczki: 

1 dzień -Wyjazd w godzinach ustalonych z miejsca zbiórki. Przejazd  Tropical l Island. Wejście i  korzystanie z atrakcji: baseny, zjeżdżalnie, ogrody palmowe, restauracje i bary. Nocleg na Tropical Island  w namiotach. Obiadokolacja płatna we własnym  zakresie (możliwość zrobienia rezerwacji na posiłek)

 

2 dzień – Śniadanie na Tropikal Island, wykwaterowanie, przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta: Brama Brandenburska, Statua Zwycięstwa, Alexanderplatz z Wieżą Telewizyjną (z tarasem widokowym na wysokości 203 m), Reichstag, aleja Unter den Linden, Ratusz Czerwony i Katedra Berlińska. Muzeum Pergamonu  z przepiękną kolekcją sztuki starożytnej Muzeum Techniki. Wyjazd w kierunku Gliwic.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 • • Opieka pilota
  • Transport autokarem
  • Ubezpieczenie NNW i KL, bagaż
  • Realizacja programu
  • 1 opiekun na 15 os gratis
  • 1 nocleg + wstęp na Tropikal + śniadanie (obowiązuje od niedzieli do piątku)

WAŻNE INFORMACJE:
- w ramach biletu grupa korzysta ze strefy tropikalnej oraz strefy zjeżdżalni; strefa saun jest dodatkowo płatna; prosimy nie przekraczać strefy saun (wówczas automatycznie doliczy się opłata dodatkowa)

 

Świadczenia płatne dodatkowo:

obiadokolacja na Tropical Island –około 10-20 eur /os w zależności od wybranego menu

Cena Tropical Island może ulec zmianie o czym biuro poinformuje klienta.

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Śniadania na obiekcie

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram