Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Zakopane że hej!

Zakopane
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna  - 4 dni

Aktywny wyjazd

Kod oferty:  2317 (M)

Cena od 850 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wycieczka szkolna Zakopane. Zakopane to, największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, duży ośrodek sportów zimowych, potocznie nazywany zimową stolicą Polski. W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zakopane jest punktem wyjściowym dla wielu pieszych szlaków turystycznych w Tatry i Pogórze Spisko-Gubałowskie.

 

Program ramowy : 

1 dzień – Wyjazd w godzinach porannych z miejsca zbiórki. Przejazd do Zakopanego. Zwiedzanie Krupówek i targowiska pod Gubałówką: możliwość wjazdu na Gubałówkę i podziwiania widoków Tatr. Zjazd kolejką, czas wolny dla grupy na Krupówkach. Zwiedzanie Starego Cmentarza na Pęksowym Brzyzku powstał ok.1850 roku, grunty pod niego ofiarował właściciel terenu Jan Pęksa. W roku 1889 została na cmentarzu pochowana osoba sławna. Był nią niezwykle zasłużony dla Zakopanego, powszechnie znany i darzony wielkim poważaniem lekarz dr Tytus Chałubiński. Spacer obok skoczni narciarskich – Mała i Wielka Krokiew. Przejazd na zakwaterowanie w okolicach Zakopanego, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Zakopanego - Wyprawa do schroniska nad Morskie Oko. Odpoczynek – czas wolny dla grupy. Powrót do ośrodka na obiadokolacje.

*(w sezonie zimowym możliwość zorganizowania kuligu)

3 dzień – Śniadanie. Wyprawa do doliny Kościelskiej, zwiedzanie Jaskini Mroźnej - ma długość 571 metrów (z czego trasa zwiedzania wynosi ok. 480 m), deniwelację 42,5 m i przebija na wylot masyw Organów. Odpoczynek w Schronisku Ornak, wędrówka do Smerczyńskiego Stawu. Drugą część dnia można poszerzyć odpłatnie o dodatkową atrakcję:

Opcja 1 Muzeum Tatrzańskie - zwiedzanie z lekcją muzealną (szeroki wybór tematów) + warsztaty do wybory: „Malarstwo na szkle” lub „Zbójnicka legenda”

 

Opcja 2 Muzeum Oscypka - obejrzyj jak na Twoich oczach powstaje najpopularniejszy z góralskich serów. Zobacz wszystkie etapy jego produkcji zgodnie z tradycyjną recepturą. Dowiedz się skąd pasterze wzięli się pod Tatrami, co to jest kosor, ferula czy pucenie. Wszystko w formie prezentacji z czynnym udziałem publiczności i degustacją.

 

Opcja 3 Dom do góry nogami -  Dom stoi na dachu, a co więcej - ustawiony jest z ukosa. Wszystko wygląda w nim inaczej. W tym domu wszystko staje na głowie! Chodzi się po suficie, całe jego wyposażenie stoi, a raczej wisi, przyczepione do podłogi.Utrzymanie równowagi nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. W domu do góry nogami w Zakopanem nawet schody prowadzą od razu na parter, a nie piętro!

Powrót do ośrodka, obiadokolacja lub zamiennie ognisko z kiełbaskami, nocleg.

 

4 dzień – Śniadanie i wykwaterowanie. Wyprawa w  kierunku Pienin. Zwiedzanie Zamku Niedzica, malowniczo położonego nad Zalewem Czorsztyńskim, skąd można podziwiać panoramę Tatr, Pienin i naprzeciwległy Zamek Czorsztyn. Drugą część dnia można poszerzyć o Spływ pontonowy- ruszymy w niezapomniana przygodę raftingową przez przełom Dunajca. Trudno opisać piękno tego odcinka. Spływ pontonem po rwącym Dunajcu jest najlepszą okazją do podziwiana pienińskiej przyrody. Z pontonu widać dwa najpiękniejsze szczyty Pienin – Sokolicę i Trzy Korony. Spływ kończymy w Krościenku nad Dunajcem. Możliwy odpłatny obiad (zupa, danie główne, napój). Powrót do domu w godzinach wieczornych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Transport autokarem o podwyższonym standardzie, klasa LUX
  • Zakwaterowanie w ośrodku, pensjonacie, standard turystyczny w okolicach Zakopanego, pokoje z łazienkami
  • Opieka pilota
  • Wyżywienie: 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja
  • Opłaty drogowe, parkingi, autostrady.
  • Ubezpieczenie NNW

 

Cena nie zawiera :

Świadczenia dodatkowo płatne: orientacyjne ceny wstępów do atrakcji turystycznych:

Wjazd góra/dół na Gubałówkę - 30 zł/os, Muzeum Oscypka 35 zł/os, Muzeum Tatrzańskie 25 zł/os warsztat + lekcja muzealna, Dom do góry nogami ok. 15 zł, Spływ Dunajcem 75 zł/os, Jaskinia Mroźna – 10 zł/os, Bilet do TPN – 8 zł/os

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram