> Oferty > Wycieczki Szkolne - Margo Travel > Wycieczki szkolne krajowe - 3 dniowe > Kraków - Ojców - Wieliczka
Zwiedzanie i wypoczynek
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Krakowa – spotkanie z przewodnikiem miejskim. Zwiedzanie Krakowa rozpoczniemy od Rynku Głównego, gdzie zobaczymy m.in. ponad 800-letni Kościół Mariacki, gotycką wieżę ratuszową oraz przepiękne krakowskie kamienice. Odwiedzimy też Wawel i słynną wawelską Katedrę oraz groby królewskie. Nie zapomnimy też o najsłynniejszym dzwonie w Polsce, mowa oczywiście o dzwonie Zygmunta. Tuż nieopodal - Smocza Jama ze Smokiem Wawelskim
Na drugą część dnia proponujemy w zależności od zainteresowania i wieku uczestników lub czas do dyspozycji grupy.: Przejście na krakowski Kazimierz, oraz wizyta w jednym z wyjątkowych krakowskich muzeów. Fabryka „Emalia” Oskara Schindlera, miejsce to kojarzyć może się z filmem autorstwa Stevena Spielberga „Lista Schindlera”, który przedstawia losy ówczesnego właściciela fabryki oraz ludności żydowskiej w okresie II wojny światowej. Zamiennie Żywe Muzeum Obwarzanka z warsztatami .
Przejazd na nocleg, kolacja.
Śniadanie, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego – pomimo swoich niedużych rozmiarów zachwyca wspaniałością flory i fauny. Spacer z przewodnikiem wzdłuż Doliny Prądnika, do legendarnej Jaskini Łokietka i/lub Jaskini Ciemna, Maczuga Herkulesa oraz zamek w Pieskowej Skale ( dziedziniec ) . Przejazd na obiadokolacje i nocleg.
Śniadanie , przejazd do Wieliczki – zwiedzanie Kopalni Soli . Wyjazd do domu
Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne koszty: Wieliczka (szkoła podstawowa: 32 zł/os. styczeń–kwiecień, październik–grudzień, 35 zł/os. maj–wrzesień; szkoły średnie: 59 zł/os. styczeń–kwiecień, październik–grudzień, 69 zł/os. maj–wrzesień), Kościół Mariacki (8 zł/os.), Wawel – katedra (15 zł/os.), Smocza Jama (8 zł/os.), fabryka Schindlera (28 zł/os.) lub Żywe Muzeum Obwarzanka (20 zł/os.) ruiny zamku Ojców (11 zł/os.), Pieskowa Skała – dziedziniec (10 zł/os.).
Zestawy słuchawkowe : 15 PLN / osobę

Jestem tu dla Ciebie! Pomogę Ci znaleźć i zarezerwować idealnie dopasowaną ofertę !
Nie możesz się zdecydować, którą ofertę wybrać? Chcesz dowiedzieć się więcej o atrakcjach na miejscu, opcjach lub spersonalizowanych usługach? Zadzwoń do mnie, a pomogę Ci wyszukać ofertę dokładnie według Twoich wskazówek.
Polecam serdecznie, od kilku lat korzystam z usług Biura, rewelacyjny kontakt, zawsze wyjazdy dopasowane do potrzeb mojej grupy, wspaniali kierowcy, zawsze pozytywnie nastawieni na młodych odbiorców.
Wspaniała wycieczka do Pragi, Skalnego Miasta i Drezna. Wszystko przebiegło sprawnie, a współpraca z biurem była na najwyższym poziomie.
Zdecydowanie polecam! Dzieci przyjechały szczęśliwe, wypoczęte i pełne wrażeń. Całość wycieczki dobrze zorganizowana, dla mnie i mojego dziecka na 5 gwiazdek!
Wycieczka w Kotlinę Kłodzką była bardzo udana. Moje dziecko zostało bardzo zadowolone 👍🏻 Dziękujemy!
Córka jest bardzo zadowolona z wycieczki klasowej do Paryża - 5 dni. Szczególnie z Pana przewodnika reprezentującego biuro. Autokar bardzo wygodny, czysty. Klasa z biurem była na wycieczce dwa lata z rzędu: We Wiedniu i Paryżu, dwa razy ten sam Pan przewodnik, dwa razy 5 gwiazdek!
Rewelacyjne biuro podróży! Wszystko było dopięte na ostatni guzik – od transportu po zakwaterowanie. Program wycieczki bardzo bogaty i przemyślany, dzięki czemu zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych miejsc bez zbędnego pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i komfort!
Bardzo polecam to biuro podróży! Wycieczka była świetnie zorganizowana, Program był ciekawy, a cały wyjazd zostawił mi bardzo miłe wspomnienia.
Niecodzienna atrakcja z Biurem Margo Travel, bo promem już po raz drugi, ale inny obraliśmy wspólnie z Panią Natalią kierunek. Tym razem była to Szwecja - Lund i Malmo oraz cel główny Dania - Kopenhaga. Wszystko zaplanowane i zorganizowane idealnie pod każdym względem!!! Cudowna Pani Danusia - nasza super przygotowana i pilnująca czasu przewodniczka i Pan Piotr - niezawodny kierowca. Gorąco wszystkim polecam ten sposób podróżowania. Prom i ich bogata oferta pokładowa z tym Biurem to sztos!!! Sami się przekonajcie, bo nam się bardzo podobało.
Chciałbym serdecznie podziękować firmie Margo Travel za profesjonalną i bezproblemową organizację wyjazdu. Cały proces przebiegł sprawnie, a oferta była idealnie dopasowana do moich oczekiwań. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Natalii Imiołek, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Dzięki jej wiedzy i podejściu czułem się zaopiekowany na każdym etapie – od wyboru oferty aż po sam wyjazd. Zdecydowanie polecam współpracę – to miejsce, gdzie klient naprawdę ma znaczenie!
Dziękujemy za zorganizowanie super wycieczki szkolnej do Zakopanego i Krakowa. Uczestnicy zadowoleni! Pani pilotka Ewelina to bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba. Planujemy następny wyjazd.
Wycieczka szkolna do Chorwacji była świetnie zorganizowana przez MARGO TRAVEL. Był to już nasz trzeci wyjazd z tym biurem. Podróż przebiegła bardzo komfortowo dzięki wygodnemu autokarowi oraz uprzejmym, profesjonalnym kierowcom. Program był ciekawy i dobrze przemyślany — uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele przepięknych miejsc i aktywnie spędzić czas. Zakwaterowanie oraz wyżywienie stały na bardzo wysokim poziomie w pięknym resorcie nad samym morzem, co dodatkowo podniosło komfort całego wyjazdu. Zdecydowanie polecam! Na pewno skorzystamy z oferty biura kolejny raz.
Biuro podróży Margo Travel godne polecenia♥️. Córka była na zorganizowanej wycieczce Włochy Rzym+ Watykan. W cenie wycieczki był: Autokar klasy lux, opieka pilota, noclegi, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie . Cała wycieczka dobrze zorganizowana. Plan intensywny. Zwiedzili wiele ciekawych miejsc m.in wspomniany Rzym ,Watykan, bazylikę SW. Marka czy colosseum jak również Wenecję. Jeszcze raz polecam to biuro. Daje im ⭐⭐⭐⭐⭐
Szkolna wycieczka do Hiszpanii zorganizowana na najwyższym poziomie. Super współpraca w uzgodnieniu planu wycieczki. Piloci/przewodnicy bardzo mili, uprzejmi, służący pomocą o każdej porze dnia i nocy- pozdrawiamy Panią Ewę i Panią Anię. Serdecznie polecam. To była nasza nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka z Margo Travel.
Syn z wycieczki do Włoch był bardzo zadowolony. Piękne miejsca i super organizacja wycieczki . Polecamy jak najbardziej 👌👍
Profesjonalnie zorganizowana wycieczka dla nastolatków. Idealnie dobrany program, bezpieczna podróż i dobre warunki noclegowe. Polecam
Bardzo sprawnie zorganizowana wycieczka szkolna do Chorwacji. Jasna komunikacja przy organizacji, bezproblemowe rozliczenie omyłkowej nadpłaty, wyjazd zgodny z obiecanym. Profesjonalne podejście.
Było naprawdę warto ,super biuro ,przewodnicy,kierowcy, zmęczeni pozytywnie ❤️❤️❤️,do następnych ferii nie mogę się doczekać 🥰
Fantastyczna wycieczka! Zarówno trasa pokonywana autokarem jak i czas na promach oraz w nadbałtyckich stolicach był niezwykle udany. Uczestnicy zadowoleni z organizacji a Biuro zadbało o wszystko. Polecam
Wycieczka bardzo udana, świetnie zorganizowana, wyjazd, powrót i pobyt, wszystko super. Syn bardzo zadowolony. W tym roku jedzie na kolejną .
Córka miała cudowną wycieczkę promami Tallin-Helsinki-Sztokholm. Polecam!!!!!
Syn bardzo zadowolony, wszystko było zorganizowanie bardzo przejrzyście. Bogaty program i świetna organizacja - wszystko dopięte jak należy. Polecam
Doskonale planowanie i organizacja wyjazdy. Pani Ania jako przewodnik fantastyczna, elastyczna i pomocna. Gorąco polecam.
Bardzo profesjonalna firma, niezapomniane wrażenia z wycieczki na Lazurowe wybrzeże. Bardzo dobrzy kierowcy, mili i życzliwi .Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, polecam i jak będzie tylko możliwość ,to skorzystam jeszcze nie raz .

| poniedziałek - piątek | 8:30 — 18:00 |
| sobota - niedziela | Zamknięte |

