Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

BIESZCZADY – ŁAŃCUT – SANOK

Bieszczady
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  3 dni

Zwiedzanie i wypoczynek

 

Kod oferty:  2304

Cena od 660 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Odkryj niezwykłe piękno Bieszczadów razem z naszą niezapomnianą wycieczką szkolną!

Wybierzemy Cię w podróż przez naturalne skarby tych malowniczych gór, odwiedzając urokliwe miasteczka Łańcut i Sanok.

Poczuj magię przyrody, oddychając świeżym powietrzem i podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Opowiemy Ci fascynujące historie związane z tym regionem, abyś mógł lepiej zrozumieć i docenić jego kulturowe dziedzictwo.

Zapewniamy komfortowy transport, wygodne zakwaterowanie oraz profesjonalnego przewodnika, który będzie dbał o to, aby każda chwila Twojej przygody była niezapomniana.

 

1 dzień –Wyjazd wcześnie rano. Zwiedzanie  zamku w Łańcucie, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Od 2005 roku cały kompleks pałacowo-parkowy jest pomnikiem historii. W zamku zwiedzimy wytwornie dekorowane wnętrza (m.in. salę balową, wielką jadalnię i salę kolumnową). Wyjdziemy również na zewnątrz, żeby przespacerować się po pięknych ogrodach i zajrzeć do stajni i wozowni, z kolekcją zabytkowych powozów z Londynu, Wiednia i Paryża. Na koniec wejdziemy do dawnej zamkowej palmiarni, a obecnie storczykarni, w której prezentowane są najpiękniejsze okazy tych wyjątkowych kwiatów.

Przejazd do ośrodka w okolicach w Bieszczadach, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – Śniadanie. Całodniowe wyjście w góry z przewodnikiem . Trasy do wyboru :
1. wejście Brzegów Górnych na Połoninę Wetlińską (trasa łatwa). Jest to jedna z najpopularniejszych tras w Bieszczadach, szczególnie polecana początkującym “kozicom górskim”. Wejście nie jest długie, a widoki na połoninach zapierają dech w piersiach. Spacer kończymy przy wyremontowanym z końcem 2021 roku schronisku Chatka Puchatka na wysokości 1228 m n.p.m. (czas przejścia w obie strony ok. 4 h)
2. wejście z Wołosatego na Tarnicę (trasa średnia). Tarnica to najwyższy szczyt polskiej części Bieszczadów (1346 m n.p.m.), należący do “korony gór Polski”. Na szczycie znajduje się krzyż upamiętniający pobyt na nim Karola Wojtyły. Z góry rozpościera się wyjątkowy widok na Bieszczady, a w pogodne dni można dostrzec nawet szczyty Tatr (czas przejścia w obie strony ok. 4,5 h)
3. wejście z Wołosatego na Tarnicę, zaś dalej pętla przez szczyty Halicz i Rozsypaniec, powrót do Wołosatego (trasa trudna). Jest to jeden z najlepszych widokowo fragmentów szlaków w Bieszczadach, legendarny końcowy odcinek głównego czerwonego szlaku beskidzkiego. Przez kilka godzin idzie się po grani powyżej poziomu lasu, więc widoki i przeżycia są wyjątkowe. Trasa całodzienna dla bardziej ambitnych i chcących mocnej poczuć klimat Bieszczadów (czas przejścia pętli ok. 8 h).

Dla grup wybierających na ten dzień jedną z krótszych tras , po zejściu z gór , przejazd w okolice miejscowości Muczne i wizyta w pokazowej zagrodzie bieszczadzkich żubrów. Przejazd do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień - Śniadanie. Przejazd do Soliny, miejscowości wypoczynkowej, najbardziej znanej z największej w Polsce zapory wodnej. Następnie do Sanoka, oraz  wizyta w Muzeum Budownictwa Ludowego – największym skansenie w kraju, zajmującym 38 ha powierzchni i posiadający około 30 tysięcy eksponatów. Po zwiedzaniu , wyjazd do domu

.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • transport autokarem z WC, klimatyzacją i TV
 • 2 noclegi w pokojach 2–5-osobowych w pensjonatach, łazienka w każdym pokoju
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • opiekę pilota w czasie trwania wyjazdu
 • opiekę licencjonowanego przewodnika w czasie wyprawy w góry
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW
 • TFG
 • 1 opiekun na 15 uczestników gratis

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE:

 • Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne ceny: zamek Łańcut (40 zł/os.), wejście do Bieszczadzkiego Parku Narodowego (4 zł/os.), Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku (20 zł/os. bilet + przewodnik).

Cena przy 45 osoabch pełnopłatnych + 3 opiekunów : 890 PLN

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram