Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Wrocław

Wrocław
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  2 dni

Fantastyczna

Kod oferty:  2337
/07/2024

Cena od 450 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

🌟 Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę do Wrocławia! 🌟

Przeżyj z nami dwa pełne atrakcji dni w jednym z najpiękniejszych miast Polski!

Rozpocznij swoją przygodę od wizyty pod Panoramą Racławicką, gdzie obejrzymy imponujący obraz przedstawiający bitwę pod Racławicami. Potem, na wrocławskim rynku, wciel się w detektywa lub krasnala i weź udział w ekscytującej grze miejskiej! Odkryj Ostrów Tumski, Rynek Starego Miasta, Budynki Jaś i Małgosia, i wiele więcej.

Zaczynamy od wizyty w Hydropolis – nowoczesnym centrum wiedzy o wodzie. Następnie spacer pod Halę Stulecia i Multimedialną Fontannę Wrocławską. Dla chętnych – zwiedzanie magicznego Ogrodu Japońskiego.

Odwiedź z nami wrocławskie ZOO i Afrykarium, jedyne na świecie oceanarium poświęcone faunie Afryki. Na koniec, widok na miasto z punktu widokowego Sky Tower!

DZIEŃ 1

Wyjazd rano i przejazd do Wrocławia. Miasta będącego stolicą województwa dolnośląskiego, gdzie historia, rozrywka i nauka przeplatają się ze sobą. Przekonamy się o tym na własnej skórze! Na początek spaceru wrocławskimi ulicami zobaczymy wpisaną na listę UNESCO Halę Stulecia oraz prawie 97-metrowy i 44-tonowy symbol miasta – iglicę. Później dotrzemy do miejsca przenoszącego nas do Kraju Kwitnącej Wiśni, czyli do założonego ponad 100 lat temu Ogrodu Japońskiego. Spacer do słynnej wrocławskiej fontanny. Po spacerze czeka na nas jedna z największych atrakcji miasta, wizyta w słynnym wrocławskim zoo razem z Afrykarium, w którym w wyjątkowy sposób prezentowane jest środowisko wodne Czarnego Kontynentu. Na terenie zoo będziemy mieli możliwość poznania zwierząt z tak egzotycznych zakątków świata jak: Wybrzeże Szkieletów, Kanał Mozambicki, Afryka Wschodnia, Morze Czerwone oraz dżungla nad rzeką Kongo. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wizyta w interaktywnym centrum nauki Hydropolis, prezentującym wodę i naszą wiedzę na temat tej najważniejszej dla życia substancji. W przestrzeni dawnego zbiornika wodnego, wybudowanego pod koniec XIX wieku, przygotowano nowoczesną i interaktywną ekspozycję omawiającą rolę wody w ekosystemie ziemi. Później spacer po wrocławskiej starówce z przewodnikiem „krasnalim szlakiem”. W trakcie wędrówki zobaczymy oczywiście wrocławskie krasnale, których z roku na rok przybywa, ale również najważniejsze zabytki miasta m.in.: ratusz, pręgierz, pomnik Aleksandra Fredry, Plac Solny czy kamienice Jaś i Małgosia. Nie zapomnimy również o Ostrowie Tumskim, najstarszej części miasta z gotycką archikatedrą św. Jana Chrzciciela, dawnym zamkiem Piastów Śląskich i mostem Tumskim. Chwila czasu dla grupy na zakup pamiątek. Na koniec dnia wjazd na 49. piętro drapacza chmur Sky Tower z pięknym widokiem na całe miasto, przejazd powrotny.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 

 • transport autokarem z WC, klimatyzacją i TV
 • 1 nocleg w pokojach 2–5-osobowych w pensjonatach lub hotelach, łazienka w każdym pokoju
 • 1 śniadanie
 • 1 obiadokolację
 • opiekę pilota w czasie trwania wyjazdu
 • usługę licencjonowanego przewodnika po Wrocławiu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy

 

 

Cena nie zawiera

Szacunkowe ceny wejść BILETY WSTĘPU:

 • orientacyjne koszty: Sky Tower (35 zł/os.),
 • Ogród Japoński (20 zł/os.),
 • zoo + Afrykarium (60 zł/os.),
 • Hydropolis (25 zł/os.) .

 

CENA PRZY 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 OPIEKUNÓW: 450 PLN/OS + WSTĘPY

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram