Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Litwa

Wilno
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 4 dni

WILNO – KOWNO – TROKI

 

Kod oferty:  2260

Cena od 300 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wilno przez ostatnie lata przeszło niebywałą rewolucję, rozkwitło. Stało się prawdziwie europejską stolicą. Jednocześnie przy tej niesamowitej metamorfozie nie straciło nic ze swojego uroku. Ba, nawet jeszcze na tym zyskało – teraz niemal wszystko stanowi kompletną, kompaktową całość.

Program ramowy : 

Dzień 1: Wyjazd w godzinach wczesno porannych z ustalonego miejsca zbiórki. Przejazd nocny przez Polskę na Litwę, po drodze planowane krótki postoje.
Przejazd do KOWNA – zwiedzanie miasta m.in. katedra św. Piotra i Pawła, ruiny zamku, Ratusz, kościół św. Michała, gotycki Dom Perkuna, przejazd do miejsca zakwaterowania , obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie , spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie WILNA, m.in.: Bazylika Archikatedralna z Dzwonnicą, Uniwersytet, Kościół św. Jana, Pałac Prezydencki, Cerkiew św. Mikołaja, Ratusz, Kościół św. Kazimierza, Filharmonia, Cerkiew św. Ducha, Ostra Brama. Czas wolny dla grupy na zakupy i zdjęcia. Powrót do hotelu obiadokolacja
i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie i wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie, WILNA przejazd na cmentarz na Rossie, który założono w 1800 roku; spoczywają tu polscy żołnierze, a także matka Józefa Piłsudskiego oraz jego serce. Wejście do Muzeum Mickiewicza. Przejazd na górę Giedymina z panoramą miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do TROK i zwiedzanie Gotyckiego Zamku Wielkich Książąt Litewskich. Wspaniale położony Zamek na jeziorze Galwe. Zwiedzanie wnętrz. Pożegnanie ze stolicą i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 

  •  transport autokarem o podwyższonym standardzie, klasa LUX
  •  opłaty drogowe, parkingowe
  •  opieka pilota
  •  ubezpieczenie NNW i KL, bagaż
  •  VAT.
  •  3 opiekunów gratis
  •  zakwaterowanie w Wilnie w hotelu, pokoje z łazienkami (2, 3 i 4-osobowe)
  • 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja

 

Świadczenia płatne dodatkowo:

  • Przewodnicy lokalni : Wilno- Troki-Kowno 10 €/os –płatne obligatoryjnie u pilota
  • Wstępy do ustalenia dodatkowo płatne : Zamek w Trokach ok. 4 €/os , Muzeum Mickiewicza ok. 2 €/os , Uniwersytet wileński-tras krótsza ok 4 €/os

 

CENA: 300 PLN/os + 115 €   przy 45 osobach  płatnych

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram