Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Łódź

Łódź
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  2 dni

Awangardowe miasto kontrastów

Kod oferty:  2332

Cena od 500 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Odkryj piękno Łodzi dzięki różnorodnym propozycjom podróży dostosowanym do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz atrakcyjne pakiety wizyt, zwiedzanie ciekawych miejsc, smakowanie lokalnej kuchni i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, czy podróżujesz służbowo, Margotravel zapewni Ci wyjątkowe wrażenia i komfortowy pobyt w Łodzi.

DZIEŃ 1

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Łodzi. Przyjazd na miejsce. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie – zobaczymy m.in. – Stare Miasto, Nowe Miasto, Osada Łódka (ul. Dzielna-Górny Rynek), “Aleja Gwiazd” na ul. Piotrkowskiej. Czas do dyspozycji grupy. Przejazd do łódzkiego ZOO. Miejski ogród zoologiczny powstał w Łodzi parę dekad temu, ale otwarte niedawno Orientarium uczyniło ten obiekt miejscem, którego nie można pominąć! Orientarium jest najnowocześniejszym w całej Europie kompleksem poświęconym zwierzętom Azji Południowo-Wschodniej. Budynek ma cztery strefy: Słoniarnię (królestwo 6-tonowego słonia Aleksandra), Celebes, poświęconą zwierzętom z indonezyjskiej wyspy o tej samej nazwie (tu spotkamy np. makaki i wyderki orientalne), Wyspy Sundajskie, gdzie można podziwiać krokodyle czy niedźwiedzie malajskie oraz strefę oceaniczną. W tą ostatnią wejdziemy przeszklonym tunelem, dzięki któremu z wyjątkowej perspektywy zobaczymy mnóstwo wodnych stworzeń, z rekinem na czele. Przejazd do miejsca  zakwaterowanie ( Uroczysko Porszewice), obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Rzgów, tam odwiedzimy Mandorie to park rozrywki i ekscytujących odkryć. W Mandorii czekają na nas wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami,  gigantyczna zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych. Po wizycie w parku, przejazd w stronę domu. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Transport autokarem klasa LUX, podwyższony standard
  • Wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • 1 x nocleg w standardzie turystycznym, 1x śniadanie, 1 x obiadokolacje
  • Opieka pilota na całej trasie wycieczki
  • Ubezpieczenie NNW
  • VAT
  • TFG i TFP
  • 1 x tura z przewodnikiem po Łodzi
  • Zestaw słuchawkowy

 

Cena nie zawiera

  • Bilety wstępu (ceny orientacyjne) : zoo w Łodzi z Orientarium (40 zł/os), Mandoria 85 zł/os

Cena przy min 45 osobach pełnopłatnych + 3 opiekunów : 500 PLN

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram