Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kołobrzeg

Kołobrzeg
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Zielona Szkoła -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2299

Cena od 1215 PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zielona szkoła nad morzem w Kołobrzegu to idealna propozycja dla wszystkich szkół, które chcą zorganizować swoim uczniom aktywny i pożyteczny wyjazd. W trakcie pobytu w Kołobrzegu, uczniowie będą mieli okazję spędzić czas na plaży, wypocząć i odpocząć od szkolnych obowiązków. W programie pobytu przewidziano również wiele atrakcji i zajęć, takich jak wycieczka do Latarni Morskiej, rejs statkiem po morzu, wizyta w muzeum, wizyta w parku wodnym oraz wiele innych. Dzięki temu uczniowie będą mieli okazję nie tylko wypocząć, ale również zdobyć nowe doświadczenia i poznawać ciekawe miejsca. Ponadto, podczas pobytu, uczniowie będą mieli zapewnione wyżywienie oraz noclegi w komfortowych warunkach. To niesamowita okazja, aby zintegrować klasę, spędzić czas na świeżym powietrzu i poznać piękno polskiego wybrzeża. Dołącz do naszej zielonej szkoły w Kołobrzegu i zorganizuj niezapomniany wyjazd dla swoich uczniów!

 

1 dzień - Wyjazd w godzinach porannych z ustalonego miejsca zbiórki, przejazd do miejsca zakwaterowania w okolicach Kołobrzegu. Zakwaterowanie, spacer po okolicy, gry i zabawy na terenie ośrodka lub plaży, obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień – Śniadanie, przejazd do Kołobrzegu, spacer po uzdrowisku, stare miasto, złota uliczka, latarnia morska, molo, port. Obiad w ośrodku, następnie wyjście do Oceanarium w Kołobrzegu, rejs statkiem -  czas wolny na plażowanie i zabawy na plaży powrót na obiadokolację, dyskoteka, lub wieczorny spacer nad morze – konkurs z nagrodami na najpiękniejszą rzeźbę piaskową, nocleg.

 

3 dzień - Śniadanie, czas do dyspozycji grupy: gry i zabawy w ośrodku lub na plaży, spacery po okolicy, zabawy terenowe, konkursy z nagrodami obiadokolacja oraz wieczorek integracyjny z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

 

4 dzień - Śniadanie, wyjazd do Parku Rozrywki Dziki Zachód.  To niecodzienny Park Rozrywki gdzie można zobaczyć show w westernowym stylu. Przenieść się do czasów groźnych kowbojów, dzielnych szeryfów i dzikich Indian. Z wszystkich atrakcji można korzystać do woli. W programie m.in. przejażdżka na koniu, strzelanie z łuku, mini zoo, byk rodeo i wiele innych. Powrót do ośrodka na obiadokolację. Podsumowanie zielonej szkoły – zajęcia na terenie ośrodka lub podziwianie zachodu słońca na plaży. Nocleg.

 

5 dzień – Śniadanie i wykwaterowanie. Ostatni spacer nad morze – pożegnanie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych. Możliwie zorganizowanie odpłatnie obiadu  (zupa, danie główne, napój) ok. 40 zł/os na trasie powrotnej.

 

 • CENA ZAWIERA:
  • transport autokarem o podwyższonym standardzie, klasa LUX
  • wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • zakwaterowanie w ośrodku w okolicach Kołobrzegu
  • 4x śniadanie, 4x obiadokolacja
  • nagrody w konkursach
  • Opieka pilota wycieczki
  • Ubezpieczenie NNW
  • TFG i TFP
  • 3 opiekunów

  CENA  NIE  ZAWIERA*:

  • Latarnia morska, molo Kołobrzeg ok. 15 zł/os.,
  • Ognisko dopłata 20 zł/os
  • Całodzienny program w parku rozrywki Dziki Zachód ok. 60 zł./os.
  • Oceanarium 30 zł/os
  • Rejs statkiem 35 zł/os

  *Ceny wstępu są  do ustalenia z kierownikiem grupy

   

  CENA PRZY 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 OPIEKUNÓW PLN 1215 zł/os + WSTĘPY

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram