Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Bieszczady

Bieszczady
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna  - 4 dni

Zwiedzanie, atrakcje

Kod oferty:  2314

Cena od 1160 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy do niezwykłego świata przygody i odkrywania, gdzie malownicze krajobrazy spotykają się z fascynującą historią! Nasza oferta wycieczki szkolnej w Bieszczady to nie tylko podróż, to prawdziwe doświadczenie, które zapisze się głęboko w pamięci uczniów.

 

Program ramowy : 

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  Postój i zwiedzanie  zamku w Łańcucie, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. W zamku zwiedzimy wytwornie dekorowane wnętrza (m.in. salę balową, wielką jadalnię i salę kolumnową). Przespacerujemy  się po pięknych ogrodach i wozowni, z kolekcją zabytkowych powozów z Londynu, Wiednia i Paryża. Na koniec Palmiarnia a obecnie - storczykarni, w której prezentowane są najpiękniejsze okazy tych wyjątkowych kwiatów. Przejazd do ośrodka w okolicach Polańczyka w Bieszczadach, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg

Dzień 2 :

Śniadanie. Przejazd w wysoką część Bieszczadów i wyjście w góry. Dla bezpieczeństwa grupy w spacerze będzie nam towarzyszył miejscowy licencjonowany przewodnik górski. Proponujemy Wam kilka tras do wyboru, w zależności od wieku uczestników i ich kondycji fizycznej. Przykładowe trasy :
1. wejście z Brzegów Górnych na Połoninę Wetlińską (trasa łatwa). Jest to jedna z najpopularniejszych tras w Bieszczadach, szczególnie polecana początkującym „kozicom górskim”. Wejście nie jest długie, a widoki na połoninach zapierają dech w piersiach. Spacer kończymy przy wyremontowanym z końcem 2021 roku schronisku Chatka Puchatka na wysokości 1228 m n.p.m. (czas przejścia w obie strony ok. 4 h)
2. wejście z Wołosatego na Tarnicę (trasa średnia). Tarnica to najwyższy szczyt polskiej części Bieszczadów (1346 m n.p.m.), należący do „korony gór Polski”. Na szczycie znajduje się krzyż upamiętniający pobyt na nim Karola Wojtyły. Z góry rozpościera się wyjątkowy widok na Bieszczady, a w pogodne dni można dostrzec nawet szczyty Tatr (czas przejścia w obie strony ok. 4,5 h)
3. wejście z Wołosatego na Tarnicę, zaś dalej pętla przez szczyty Halicz i Rozsypaniec, powrót do Wołosatego (trasa trudna). Jest to jeden z najlepszych widokowo fragmentów szlaków w Bieszczadach, legendarny końcowy odcinek głównego czerwonego szlaku beskidzkiego. Przez kilka godzin idzie się po grani powyżej poziomu lasu, więc widoki i przeżycia są wyjątkowe. Trasa całodzienna dla bardziej ambitnych i chcących mocniej poczuć klimat Bieszczadów (czas przejścia pętli ok. 8 h).

Dla grup wybierających na ten dzień jedną z krótszych tras – w drugiej części dnia przejazd w okolice miejscowości Muczne. Wizyta w pokazowej zagrodzie bieszczadzkich żubrów, gdzie na terenie blisko 7 ha, w warunkach zbliżonych do naturalnych, będziemy mieli okazję podziwiać te wyjątkowe i majestatyczne zwierzęta. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 3 :

Śniadanie. Dzień niecodzinny czyli atrakcje nieoczywiste :

przejażdżka bieszczadzkimi drezynami rowerowymi! Siłą własnych mięśni będziecie napędzać pojazd, dzięki któremu poznacie jedną z najpiękniejszych w Polsce linii kolejowych, która ma już prawie 150 lat. Drezyny są 4-osobowe, 2 osoby pedałują, a 2 odpoczywają, dopingując pedałujących i podziwiając widoki. Ale żeby na świecie była sprawiedliwość, w drodze powrotnej role się odwracają:) Później czeka na nas Szkolenie Zakapiora. Jest to zabawa typu team building, która pozwala wzmocnić i zbudować relacje między uczestnikami. Podzieleni na grupy, będziecie rywalizować w różnych „klimatycznych” konkurencjach, takich jak np. rzuty toporkami, strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas itp. Dobra zabawa i możliwość kreatywnego spożytkowania energii gwarantowana! Po dniu pełnym wrażeń powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 4:

Śniadanie. Przejazd do Soliny, miejscowości wypoczynkowej, najbardziej znanej z największej w Polsce zapory wodnej. Spacer  po górnej części zapory, gdzie z wysokości 82 metrów roztacza się wspaniały widok na okolicę. Przejazd do Sanoka. Wizyta w Muzeum Budownictwa Ludowego – największym skansenie w kraju, zajmującym 38 ha powierzchni i posiadający około 30 tysięcy eksponatów. Przejazd do domu.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 • transport autokarem z WC, klimatyzacją i TV
 • 3 noclegi w pokojach 2–5-osobowych w pensjonatach, łazienka w każdym pokoju
 • 3 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • opiekę pilota w czasie trwania wyjazdu
 • opiekę licencjonowanego przewodnika w czasie wyprawy w góry ( max 45 osób )
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy

 

Cena nie zawiera :

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne ceny: zamek Łańcut (40 zł/os.), wejście do Bieszczadzkiego Parku Narodowego (4 zł/os.), Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku (20 zł/os. bilet + przewodnik), drezyny rowerowe (30 zł/os.), Szkolenie Zakapiora (35 zł/os.).

 

 

 

Cena przy min 45 osobach pełnopłatnych : 1160 zł /os.

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram