Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Zamek Czocha ze Świeradowem

Świeradów
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 1 dzień

ZAMEK CZOCHA

Kod oferty:  2269

Cena od 135 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jeśli szukasz interesującej propozycji na wycieczkę szkolną, to z pewnością warto zastanowić się nad wizytą na Zamku Czocha oraz w pięknie usytuowanym Świeradowie-Zdroju. Podczas wycieczki do Zamku Czocha uczniowie będą mieli okazję zobaczyć zabytkową warownię zbudowaną w stylu gotyckim, która znajduje się na wzgórzu nad jeziorem Leśniańskim. Z kolei Świeradów-Zdrój to uzdrowisko, w którym uczniowie będą mieli okazję odpocząć i zrelaksować się wśród malowniczych krajobrazów. Miasteczko słynie z licznych atrakcji turystycznych, takich jak m.in. Park Zdrojowy, Muzeum Przyrodnicze, czy kolejka gondolowa na Stóg Izerski, z którego roztacza się piękny widok na okolicę. Warto dodać, że Świeradów-Zdrój to także doskonałe miejsce do pieszych wędrówek po okolicznych górach i lasach. Zachęcam do zapoznania się z tą propozycją wycieczki, która na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczniów!

 

Program ramowy : 

Wyjazd w  godzinach porannych w kierunku Leśnej

Zamek Czocha. Zamek znany m.in. z produkcji „Tajemnicy Twierdzy Szyfrów” i „Wiedźmina”. To co fascynuje ludzi, to tajemnice zamku! Pełno w nim sekretnych przejść, korytarzy i odsuwających się ścian. Każdy lubi tajemnice i niesamowite legendy! To wszystko można zobaczyć w Zamku Czocha. Zwiedzanie z przewodnikiem pozwala odczuć klimat przeszłości.  Po zwiedzaniu zamku można udać się do jego lochów i przeżyć niesamowitą przygodę w multimedialnej Sali Tortur.

Świeradów – to piękne miasta uzdrowiskowe. Zwiedzanie miasta, Domu Zdrojowego, Pijalni wód Mineralnych. Szczególną atrakcją Świeradowa i okolic jest dostępna przez cały rok – kolej gondolowa – jedna z kilku w całej Polsce. Przejazd kolejka w obie strony na Stok Izerski. Z wagoników można podziwiać przepiękne, rozległe panoramy Gór Izerskich.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • transport,
  • opieka pilota wycieczki,
  • ubezpieczenie NNW ,
  • TFG

 

Dodatkowo płatne:

  • Można tez wybrać się  do nowo powstałej atrakcji – Sky Walk – ścieżka w chmurach : ok 65 PLNW Świeradowie możemy zorganizować obiad : 45 PLN/ osoby

 

CENA: 135 PLN/os przy 45 osobach  płatnych

w ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram