Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

W zielone gramy po Śląsku

Katowice
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
3 dni

Aktywny wypoczynek  

Kod oferty:  2336
/06/2024


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

 

Program ramowy : 

Dzień 1 :

Przyjazd uczestników , obiad w w Restauracji Terra Mare, mieszczącej się w najstarszym budynku w Katowicach. Serwowane tutaj dania z kuchni włoskiej i owoców morza stanowią kompozycję nietypowych dla tego regionu smaków. Wizyta w jedynej działającej w Katowicach winnicy Giesche, która funkcjonuje od 2009 roku, a zlokalizowana jest w dzielnicy Murcki, na wzniesieniu położonym 328 m n.p.m. Uprawianych jest tutaj 6000 krzewów winorośli, z których produkuje się wino białe, różowe i czerwone. Chwila wytchnienia w kąpieli leśnej prowadzonej przez Fundacje Leśne Projekty.   Po tym ciekawym doświadczeniu, które pozwala poznać las z innej strony i poczuć go zmysłami, relaks w hamakach

Na koniec  kolacja w restauracji Kaktusy w hotelu Diament Plaza, podczas której serwowane są tradycyjne śląskie potrawy w nowoczesnych odsłonach

Zakwaterowanie w hotelu np. :  Hotel Best Western Mariacki, mieszczący się w odrestaurowanej kamienicy przy najbardziej imprezowej ulicy w mieście (Mariackiej).

 

Dzień 2 :

Śniadanie i wizyta w Centrum Wycieczkowym Tyskich Browarów Książęcych, gdzie poznamy zasady warzenia piwa.

W tym obiekcie można organizować biesiady oraz nocne zwiedzanie z aktorami. Można tez wziąć udział w foodpairingu, który polega na szukaniu nowych i wyjątkowych wrażeń smakowych poprzez nowatorskie łączenie składników dań, często takich, które zwykle nie są serwowane razem.

Przejazd do Wisły . Dzień kończy  kolacja w hotelowej restauracji

Dzień 3 :

Śniadanie, wyjście  na teambuilding czyli outdoor w postaci gry terenowej prowadzonej w formie geocatchingu z grupą Hurtownia Adrenaliny, która specjalizuje się z działaniach integracyjnych i team buildingu w Beskidach. Regionalny obiad w Chacie Olimpijczyka w Wiśle, lokalu połączonym z muzeum kuchni beskidzkiej. Można było tutaj spróbować tradycyjnych góralskich dań regionu, również w wersji wege.

Wyjazd do domu uczestników.

 

fot : Marcin Faliński

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram