Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Szlak Piastowski - 3 dni ( Gniezno, Biskupin, Wenecja, Poznań )

Gniezno
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  3 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2204(M)

Cena od 650 PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Trzydniowa wycieczka szkolna Szlakiem Piastowskim to niezapomniana przygoda, podczas której odkryjesz piękno i historię Polski! Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć niezwykłe zabytki, takie jak katedra w Gnieźnie, Stare Miasto w Poznaniu, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie oraz wiele innych. Będziesz miał również okazję poznać kulturę i tradycje regionu, a także spróbować znakomitej kuchni lokalnej. To idealna okazja, aby odkryć piękno polskiej kultury i historii, a także spędzić czas wśród wspaniałych krajobrazów. Nie przegap szansy na fascynującą przygodę w gronie swoich szkolnych kolegów!

 

1 dzień – Zbiórka w godzinach porannych i przejazd w kierunku Gniezna. Zwiedzanie Katedry Gnieźnieńskiej z grobem św. Wojciecha + Drzwi Gnieźnieńskich. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem. Następnie przejazd do Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie - zwiedzanie. Przejazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: Śniadanie i przejazd do Biskupina. Zwiedzanie Skansenu Archeologicznego. Zwiedzanie z przewodnikiem całej osady biskupińskiej. Czas na zdjęcia. W godzinach południowych przejazd do Wenecji – zwiedzanie Muzeum Kolei Wąskotorowej. Istnieje możliwość przejazdem kolejką na trasie Wenecja-Żnin. Zamiennie -  przejazd do Parku Dinozaurów w Rogowie ‘Zaurolandia’. Powrót do ośrodka na obiadokolację. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Poznania, zwiedzanie z przewodnikiem: Ostrów Tumski z Katedrą, Rynek, Kościół Farny, czas wolny dla grupy. Obiad w okolicach Poznania lub w samym Poznaniu. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 • Zakwaterowanie w obiekcie turystycznym
 • Transport autokarem o podwyższonym standardzie, klasy LUX
 • 2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja
 • Opieka pilota
 • 1 x tura z przewodnikiem miejskim po Poznaniu i Gnieźnie
 • Ubezpieczenie NNW
 • TFG
 • 1 opiekun na 15 uczestników płacących - gratis

 

Dodatkowo płatne:

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne koszty: Brama Poznania - muzeum (20 zł/ os.),  Rogalowe Muzeum Poznania
 • (31 zł/os.), Katedra Poznań (5 zł/os. ), Archikatedra Gnieźnieńska (19 zł/os.), Wielkopolski Park Etnograficzny (15 zł/os.) i Ostrów Lednicki (15 zł/os.), Muzeum Archeologiczne w Biskupinie (20 zł/os. bilet + przewodnik ), Mysia Wieża (12 zł/os.), rejs po jeziorze Gopło (24 zł/os.).
 • Uwaga : Za zmiany cen biletów wstępów biuro nie ponosi odpowiedzialności.

 

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram