Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Słowacja

Słowacja
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka  - 3 dni

Zwiedzanie, wypoczynek  

Kod oferty:  2315


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy Cię w podróż do serca Europy, gdzie malownicze krajobrazy spotykają się z bogatą kulturą i niezwykłym dziedzictwem historycznym. Nasza oferta wycieczki na Słowację to wyjątkowa okazja, by odkryć uroki tego fascynującego kraju, który skrywa wiele niespodzianek.

Słowacja to kraina kontrastów, gdzie góry, doliny i zabytkowe miasta tworzą niezapomniany pejzaż. Wyrusz z nami na szlaki górskie, gdzie czyste powietrze i malownicze widoki zaskoczą każdego miłośnika przygód. Odkryj ukryte zakątki Tatr, zanurzając się w pięknie dziewiczej przyrody, która roztacza się wokół.

 

Program ramowy : 

1 dzień:

Wyjazd z Polski w kierunku Słowacji w godzinach porannych. Obiad po drodze Przyjazd do Lewoczy w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem m.in. zdobione kamieniczki z XIV i XV wieku oraz piętnastowieczny kościół św. Jakuba z pięknym ołtarzem głównym wyrzeźbionym przez Pawła z Lewoczy (najwyższy gotycki ołtarz na świecie). Następnie przejazd do Spiskiego Hradu, gdzie znajdują się ogromne ruiny XII-wiecznego Spiskiego Zamku. Zwiedzanie zamku oraz spacer po Spiskiej Kapitule.

Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie Słowackiego Raju z przewodnikiem. Piesza wycieczka po dolinach krasowych pełnych wodospadów i wąwozach o stromych zboczach.

Do wyboru:

- trasa dla zaawansowanych: z Čingov-Tomášovský výhľad (45 min) - Letanovský mlyn (45 min) - Przelom Hornádu (1 godz.) -Zelená dolina - Kláštorisko (1 godz. 30 min) - Biely Potok (1 godz. 30 min) - Čingov (45 min).

- trasa spacerowa: z Čingova przez Letanovský Mlyn i przełom Hornádu do Podlesoka.

Powrót do hotelu, kolacja na świeżym powietrzu, zabawa taneczna, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miejscowości Liptovski Mikulasz, zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Lodowej. Czas wolny. Obiad. Postój w Orawskim Podzamoku, gdzie znajduje się Zamek Orawski - jeden z najlepiej zachowanych na Słowacji. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, powrót w godzinach wieczornych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

zakwaterowanie w hotelu 3 * lub 4 * - zgodnie z wymogami klienta , transport autokarem  klasy lux, opieka pilota, przewodnicy miejscy , śniadania bufetowe + obiadokolacje wg programu, lunche – zgodnie z wymogami klienta, napoje bezalkoholowe do posiłków, ubezpieczenie NNw i KL, wstępy zgodnie z ustaleniami.

 

Dodatkowo płatne : do ustalenia z  zamawiającym : zajęcia integrujące, degustacje , wynajem sal konferencyjnych .

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram