Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Sandomierz, Kazimierz Dln., Nałęczów ...

Lubelskie
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka  - 3 dni

Zwiedzanie, wypoczynek  

Kod oferty:  2284


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

SANDOMIERZ, PUŁAWY, KOZŁÓWKA , NAŁĘCZÓW , KAZIMIERZ

 

Dzień 1 : Przyjazd do Sandomierza – zwiedzanie miasta za pomocą gry miejskiej

CZY TO SAN DO WISŁY ZMIERZAŁ, CZY DO SĘDZIMIRA NALEŻAŁ

Gra miejska jest wspaniałą formą zwiedzania miasta. Umożliwia w  ciekawy  i bezstresowy sposób poznanie jego historii, zabytków, kultury i codziennego życia.

Uczestnicy integrują i wzajemnie poznają się. Uczą  współpracy w zespole. Motywują do działania i przede wszystkim dążą do celu.

 

Gra miejska w Sandomierzu

MIEJSCE GRY: Sandomierz

Zwany Małym Rzymem. Piękne miasto nad Wisłą, położone na siedmiu wzgórzach.

Warto zwiedzić wiele atrakcji turystycznych: Katedrę pw. Narodzenia NMP, Starówkę z renesansowymi kamienicami i ratuszem, Ucho Igielne,  Bramę Opatowską, turystyczną trasę podziemną, Zbrojownię Rycerską, Wystawę Ojca Mateusza.

 

PRZYKŁADOWE ZADANIA NASZEJ GRY:

pokonaj kozie schodki, odszukaj kamienice na rynku, jak nazywają się?

rozwiąż zagadkę, która znajduje się na szczycie Bramy Opatowskiej, gdzie jest tajemnicza postać?rozwiąż quiz dotyczący znajomości zabytków Sandomierza

 

Przejazd do Hotelu , zakwaterowanie. Przejazd do Winnicy Sandomierskiej : zwiedzanie, degustacja, kolacja.

 

Dzień 2 :

Śniadanie , przejazd do Puław - którego wizytówką  jest kompleks pałacowo-parkowy pozostały po Lubomirskich i Czartoryskich. Pałac udostępniony jest częściowo do zwiedzania. Wokół pałacu znajduje się 30-hektarowy park, przez stulecia zmieniający styl na francuski i angielski, po czym pozostały ślady w postaci budowli, rzeźb i organizacji roślin.

Przejazd do Kozłówki,  dziś nikt by  o niej  nie słyszał , gdyby nie  Pałac Zamoyskich z otaczającym  go zabytkowym parkiem.

Po spacerze przejazd do Nałęczowa, dolina otoczona wąwozami i wzgórzami, wille ukryte wśród bujnej zieleni, szum drzew, śpiew ptaków - oto pełny, bajkowo-sentymentalny obraz Nałęczowa: miasta ogrodu, którego najcenniejszym zabytkiem jest pałac Małachowskich otoczony pięknym, starym parkiem. Obecnie w pałacu mieści się Muzeum Bolesława Prusa. Z Na zakończenie pobytu w Nałęczowie zaprosimy Państwa na spacer po uzdrowisku.

Opcjonalnie :

- Nałęczowska Kolej Dojazdowa czyli regionalna Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa łączy Nałęczów z położonymi na zachód i południe od uzdrowiska: Wąwolnicą, Niezabitowem, Obliźniakiem, Karczmiskami, Głuskiem, Rozalinem, Opolem Lubelskim, Poniatową. W wagonach na zamówienie serwowane są słynne pierogi z bobem .

 

- organizacja rajdu offroad 4 x 4

 

Powrót do miejsca zakwaterowania, kolacja, nocleg .

 

Dzień 3 :

Śniadanie , w dniu dzisiejszym zwiedzamy Kazimierz

Kazimierz Dolny to przepiękne i miasto nad Wisłą. Mekka kulturalna, a zarazem miejsce wypoczynku wielu znanych artystów. Rynek, stare miasto, Góra 3 Krzyży, dzielnica Żydowska , Klasztor Franciszkanów, Wąwozy Lessowe.

Przejazd do Kaziemierskiej Winnicy – obiad, degustacja wina.

Wyjazd do domu

 

 

CENA  NA ZAMÓWIENIE

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram