Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kraków - Ojców - Energylandia

Kraków - Ojców - Energylandia
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  3 dni

Całodzienna zabawa w Energylandii.

 

Kod oferty:  2207

Cena od - PLN


Cena za osobę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Oferujemy niezapomnianą podróż, która obejmuje trzy fascynujące miejsca: Kraków, Ojców i Energylandia. Ta niezwykła oferta pozwoli Ci odkryć piękno historycznego Krakowa, urok Ojcowa oraz ekscytujące atrakcje Energylandii. Podczas tej podróży będziesz miał okazję zanurzyć się w bogatej kulturze, naturze i rozrywce.

Wizyta w Krakowie, mieście o długiej historii i wspaniałej architekturze, umożliwi Ci poznanie jego niezwykłego dziedzictwa. Spacerując po urokliwych uliczkach Starego Miasta, zobaczysz takie perełki jak Wawel, Rynek Główny oraz liczne zabytkowe kościoły i kamienice. Ojców, malownicza miejscowość niedaleko Krakowa, zachwyci Cię pięknymi krajobrazami, jaskiniami i skalnymi formacjami, tworzącymi unikalny charakter tego miejsca.

Następnie czeka na Ciebie wspaniała rozrywka w Energylandii, jednym z największych parków rozrywki w Europie. To raj dla miłośników emocji, oferujący atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Woda, wiatr i adrenalina - Energylandia ma wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić niesamowitą rozrywkową przygodę.

Z nami możesz być pewien, że Twoja podróż będzie starannie zaplanowana i zorganizowana. Nasza oferta łączy kulturę, przyrodę i rozrywkę, tworząc niezapomniane wspomnienia. Rezerwuj już dziś i przygotuj się na wyjątkową podróż do Krakowa, Ojcowa i Energylandii.

 

 

1 dzień – Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, spotkanie z przewodnikiem – Na tej trasie zobaczymy najlepiej zachowany zamek na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej - Zamek w Pieskowej Skale, gdzie poznamy jego długą historię; oglądniemy Maczugę Herkulesa a w Ojcowie, idąc pomiędzy malowniczymi skałkami, wejdziemy na szczyt Góry Chełmowej gdzie zwiedzimy największą i najdłuższą jaskinię w Ojcowskim Parku Narodowym - Grotę Łokietka! Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, następnie przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim. Zobaczymy m.in.: Katedrę na Wawelu, Dzwon Zygmunta, Kościół Mariacki, Drogą Królewską przejdziemy od Zamku do Bramy Floriańskiej i Barbakanu, Ratusz i krakowski Rynek. Zwiedzanie Sukiennic. Czas wolny dla grupy na zdjęcia i zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Zatoru całodzienny pobyt to Parku ENERGYLANDIA – jeden z nowo powstałych parków rozrywki w Zatorze. To tutaj czeka na dzieci, ale również na dorosłych, masa atrakcji. Będziemy mogli skorzystać z m.in.: strefa ekstremalna z wieloma kolejkami, roller-costera, stylistą nawiązującą do historii Majów i Azteków, jak również strefa familijna, bardziej spokojniejsza z atrakcjami wodnymi, spływami łódką, jazdami w samochodach, nowa strefa Tropikal Fun .
Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem o podwyższonym standardzie
  • 2x zakwaterowanie w ośrodku turystycznym
  • opieka pilota
  • wyżywienie : 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
  • 1 x Tura przewodnika miejskiego po Krakowie
  • 1 x tura z przewodnikiem po Ojcowskim PN
  • opłaty drogowe, parkingi, autostrady.
  • ubezpieczenie NNW
  • 3 opiekunów gratis

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE:

  • Kieszonkowe na wstępy do obiektów – do ustalenia z kierownikiem grupy,

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram