Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Alpy szwajcarskie

Szwajcaria
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka  - 7 dni

Zwiedzanie, wypoczynek  

Kod oferty:  2282


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy do niezapomnianej przygody w sercu Alp Szwajcarskich z firmą Margo Travel! Nasza wycieczka firmowa to doskonała okazja, by odkryć urok i piękno tego malowniczego regionu. Nasz starannie przygotowany program pozwoli Ci doświadczyć nie tylko niesamowitych widoków, ale także bogatej kultury i historii.

Rozpoczniemy naszą podróż od wyjazdu z ustalonego miejsca, kierując się w stronę urokliwej miejscowości Miluza. Po przyjeździe zrelaksujesz się w komfortowym hotelu i skosztujesz smakowitej kolacji, przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Dzień drugi poprowadzi nas do fascynującego Berna, gdzie spacerując po starówce wpisanej na listę UNESCO, będziesz mógł zanurzyć się w historii i architekturze tego miejsca. Następnie przenieśmy się do La Salette, gdzie uczestniczysz w nabożeństwie wieczornym z procesją i świecami, tworząc niezapomnianą duchową atmosferę.

Trzeci dzień zabierze nas w podróż po Voirons i Grenoble, gdzie odkryjesz uroki starych miast i piękne miejsca. Kontynuując naszą wycieczkę, przeniesiemy się do urokliwego Annecy lub jego okolic, by zakosztować jego uroku i przeżyć rejs statkiem.

Czwarty dzień to wyjątkowe chwile w Chamonix, gdzie wjedziemy kolejką na Igłę Południa - Aiguille du Midi i zwiedzimy lodowiec Mer de Glace. To niesamowite doświadczenie zostawi w Tobie trwałe wrażenia.

Piąty dzień poprowadzi nas do Menthon, gdzie odkryjemy piękno Zamku i przejdziemy się po zabytkowej części miasta Annecy. Rejs statkiem na jeziorze doda naszej podróży niezapomnianych chwil.

Szósty dzień to podróż przez Genewę i Zurich, gdzie odkryjemy piękno tych miast i ich zabytków. Nasz program jest starannie zaplanowany, aby dostarczyć Ci unikalnych wrażeń i chwil relaksu.

Dzień siódmy, ostatni, przeniesie nas do Norymbergii, gdzie zgłębimy historię tego miejsca i jego znaczenie w kontekście Procesu Norymberskiego. Następnie wrócimy do Polski, z sercem pełnym niezapomnianych wspomnień.

Margo Travel gwarantuje profesjonalnie zorganizowaną wycieczkę firmową, która pozwoli Ci cieszyć się pięknem Alp Szwajcarskich i głębszym zrozumieniem kultury i historii regionu. Dołącz do nas i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia!

 

 

 

Program ramowy : 

1 DZIEŃ Wyjazd  z ustalonego miejsca   przejazd do miejscowości Miluza, kolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg

2 DZIEŃ Śniadanie hotelu, wykwaterowanie, przejazd do miejscowości Berno, spacer po starówce wpisanej na listę UNESCO, nad rzeką Aare: Katedra św. Wincentego, ulice Marktgasse i Kramgasse,dom Alberta Einsteina, wieża zegarowa. Przejazd do miejscowości La Salette, zakwaterowanie, kolacja, udział w nabożeństwie wieczorym z procesją i świecami.

3 DZIEŃ - Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Voirons, zwiedzanie miejscowości. Spacer po starym mieście, Grenoble: park, Pałac Sprawiedliwości, kościół św. Andrzeja, Place Grenette, wjazd na wzgórze Bastylii, przejazd do Annecy lub innej miejscowości w okolicy Annecy. Kolacja, zakwaterowanie, nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do Chamonix--wjazd kolejką na Igłę Południa -Aiguille du Midi 3842 m n p m, spacer po starówce, wjazd do lodowca-Mer de Glace. Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

 5 DZIEŃ - Śniadanie, przejazd do Menthon , zwiedzanie Zamku , zwiedzanie zabytkowej części miasta Annecy, spacer po starym mieście i czas wolny, rejs statkiem. Kolacja , powrót do hotelu, nocleg.  

6 DZIEŃ - Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Genewy, zwiedzanie miasta : most Mont Blanc, jezioro Lemańskie, Rodan,  Jet d’eau, katedra św. Piotra,-mur Reformatorów, zegar kwiatowy, przejazd do Zurichu: zwiedzanie miasta: -starówka nad rzeką Limmat, -Fraumister, Katedra, Bahnhofstrasse. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bregencji, obiadokolacja, nocleg.

 7 DZIEŃ - Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Norymbergii, zwiedzanie miasta : budynek sądu z Procesu Norymberskiego, -cmentarz św. Jana, wzgórze zamkowe, Katedra.

Przejazd do Polski.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Przejazd autokarem klasa LUX, podwyższony standard
  • Wszystkie opłaty drogowe
  • Opieka pilota na całej trasie wycieczki
  • Ubezpieczenie NNW 15000 PLN , KL 20000 EUR , bagaż 1000 PLN
  • TFG(Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
  • 4x nocleg w hotelach sieciowych
  • 1x nocleg w miejscowości La Salette
  • 1x nocleg w okolicach miejscowości Bregencja
  • 6 kolacji

 

 

DODATKOWO PŁATNE OBLIGATORYJNIE U PILOTA :

 

Bilety wstępu, przewodnicy,  parkingi wjazdówki do miast, taxa  w hotelach :  150  eur/os  

 Uwaga ! powyżej 50 os konieczne zestawy słuchawkowe.

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram