Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Zapraszamy na wycieczki szkolne z Wrocławia!

ul. Sienkiewicza 73/1,
50-349 Wrocław
tel. 48 71 79 21 763

Oferta wycieczek szkolnych dla grup z okolic Wrocławia


Wycieczka szkolna lub zielona szkoła zawsze jest wydarzeniem wyczekiwanym przez uczniów. To doskonała forma integracji, nauki i zabawy, a połączenie tych trzech elementów przyczynia się do stale rosnącej popularności tego rodzaju wyjazdów grupowych.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że dzieci i młodzież są wymagającymi klientami! Dlatego nasze wycieczki szkolne z Wrocławia są organizowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doświadczona kadra pilotów i przewodników sprawia, że każdy dzień spędzony z Biurem Podróży Margo Travel jest niezapomniany.

Mamy wiele wyjątkowych miejsc i atrakcji do zaoferowania, ale Dolny Śląsk zdecydowanie należy do najciekawszych zakątków Polski. Grupy z Wrocławia i okolic są pod tym względem uprzywilejowane – wszystkie cuda tego regionu mogą z łatwością odkryć nawet podczas jednodniowego wyjazdu. Zachwycające krajobrazy Karkonoszy, tajemnicze twierdze Kotliny Kłodzkiej czy monumentalny zamek Książ to tylko niektóre ze skarbów naszego regionu.

Jeśli poszukujecie trochę dłuższych wycieczek szkolnych z Wrocławia, polecamy wybrać się w okolice Krakowa. Warto przekonać uczniów, żeby choć raz w życiu zobaczyli Wawel, Kościół Mariacki czy Wieliczkę. Uczniowie na pewno będą uradowani, jeśli w programie znajdzie się nie tylko zwiedzanie, ale również pobyt w parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

Ponieważ Dolny Śląsk sąsiaduje z Czechami, wiele szkół z całego województwa chętnie wybiera się tam na zagraniczne wyjazdy. Do najchętniej odwiedzanych miejsc należy oczywiście Praga, położona przecież mniej niż 300 kilometrów od Wrocławia. Wielu uważa ją za jedną z najpiękniejszych stolic Europy, więc szkoda byłoby nie przekonać się, czym tak naprawdę zachwyca. Po drodze do tego niezwykłego miasta można zatrzymać się chociażby w Adrspachu, Skalnym Mieście lub w Czeskim Raju.

Mówiąc o popularnych kierunkach na wycieczki szkolne z Wrocławia, nie sposób nie wspomnieć o Saksonii. Ten niemiecki region słynie m.in. z malowniczych formacji skalnych nad Łabą oraz owianych legendą fortyfikacji.Niemal obowiązkowym punktem pobytu jest jednak wizyta w Dreźnie, nie bez przyczyny określanym mianem “perły baroku”.

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram