Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Paryż z Wersalem

Paryż
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2293


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wycieczka do Paryża i okolic to niezapomniane przeżycie dla całej grupy. Margo Travel z Wrocławia  jest doświadczonym organizatorem wycieczek incetive do Francji, które zapewnią Państwa podopiecznym atrakcyjne spędzenie czasu. Organizujemy wycieczki  do Francji i mamy na tym kierunku ogromne doświadczenie, poparte licznymi referencjami.
W ofercie znajduje się między innymi wycieczka  do Paryża z Wersalem, dzięki czemu Państwa podopieczni nie tylko poznają kulturę i kuchnię francuską, ale również spędzą miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu. Staramy się zatem, aby program każdej wycieczki do Francji był wyważony pomiędzy różnymi atrakcjami do zwiedzenia. Na szczęście Paryż  to ogromne bogactwo atrakcyjnych miejsc i ciekawostek, które umożliwiają stworzenie wielu różnorodnych programów wycieczek. Chcemy, żeby Paryż była miłym wspomnieniem i kojarzyła się z przyjemną wycieczką.

Wieża Eiffla, Louvr, Pompidou , Łuk tryumfalny, Pola Elizejskie

 

Program ramowy : 

Dzień 1 : zbiórka w godzinach popołudniowych w ustalonym miejscu. Przejazd w kierunku Paryża przez Niemcy. Przejazd nocny.

Dzień 2 :  w godzinach porannych przyjazd do centrum Paryża (postój autokaru 9h), zwiedzanie pieszo i metrem: Plac Trocadero i Wieża Eiffle’a, Spacer Bulwarami Saint Germain-des-Pres i Saint Michel, Ogrody Luksemburskie, Dzielnica Łacińska z Sorboną (Uniwersytet Paryski) i Panteonem, Wyspa Cite - czyli najstarsza część miasta z: Katedrą Notre Dame, mostem Pont Neuf, Pałacem Sprawiedliwości, Sainte Chapelle, Consiergerie, Ratusz, Rejs statkiem po Sekwanie, po rejsie wieczorna wizyta w dzielnicy XXI wieku. Obiadokolacja na mieście, przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, nocleg.

Dzień 3:  Śniadanie, wyjazd z hotelu wcześnie rano w kierunku Wersalu – zwiedzanie zespołu pałacowo – ogrodowego, powrót do Paryża: spacer Polami Elizejskimi przez Place Concorde, Ogrody Tuilleries do LUWRU (zwiedzanie ), place Vendome, Opera Garnier, kościół Madeleine, Montmartre- Place Clichy, Place Blanche z Moulin Rouge, Place Pigalle, Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre. Obiadokolacja na mieście. Nocleg w hotelu.

Dzień 4 :  Śniadanie, wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie stolicy min. Łuk Triumfalny, Muzeum Impresjonistów, d’Orsay, Muzeum Perfum Fragonard, wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd nocny.

Dzień 5 :  przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

Świadczenia zawarte w cenie :

W PLN :
• transport autokarem o podwyższonym standardzie,
• ubezpieczenie NNW i KL i bagaż, VAT,
• opiekę pilota
• TFG
• 1 opiekun na 15 płacących uczestników

W EURO :
• 2x nocleg w hotelu sieciowym (pokoje 3 osobowe-łóżko małżeńskie + nadstawka, łazienki
• w pokojach )
• 2x śniadanie kontynentalne w hotelu
• 2 flunche w mieście

Świadczenia płatne obligatoryjnie u pilota :  Od 45 euro / os.( wjazdówki, metro, parkingi )

* wstępy  dodatkowo płatne w zależności od wybranych atrakcji

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Cudowny wyjazd , z cudownymi ludzmi. Paryz zachwyca w Październiku.

Szkoła podstawowa z Żagania

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram