Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Nowa Ruda – Srebrna Góra

Nowa Ruda – Srebrna Góra
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  1 dzień

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2220

Cena od 120 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Nowa Ruda to bardzo ciekawe miasto, które zainteresuje turystę chcącego przejść się szlakami Gór Kamiennych, Gór Sowich, ale także Gór Stołowych. Miasto jest idealną bazą wypadową we wspomniane pierwsze pasmo. Nowa Ruda leży w Sudetach Środkowych w powiecie kłodzkim w województwie dolnośląskim. Twierdza Srebrna Góra to jedna z największych atrakcji turystycznych na Dolnym Śląsku i miejsce, które warto zobaczyć podczas wycieczki w Góry Sowie. Twierdza Srebrnogórska to najwyżej położona twierdza w całej Europie i budowla nigdy nie zdobyta, ze względu na zawarty wcześniej rozejm. Po odwiedzeniu tej atrakcji jesteśmy przekonani, że musisz tam pojechać i koniecznie zwiedzić to miejsce z przewodnikiem. Możesz poznać kawał historii oraz zobaczyć wspaniałe widoki z samego szczytu fortu.

 

PROGRAM RAMOWY
1 dzień : Zbiórka pod szkołą. Przejazd do Nowej Rudy. Spotkanie z przewodnikiem miejscowym i zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej. Podczas spacer m.in. sale wystawowe, wyrobki górnicze oraz przejazd jedną z najstarszych kolei podziemnych w Polsce. Krótki czas wolny i przejazd do Srebrnej Góry. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Twierdzy: Fort Donżon (dziedziniec, podziemne kazamaty, punkty widokowe), spotkanie z żołnierzem, zwiedzanie izby pamiątek. Powrót do domu w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE : Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard, opieka pilota i przewodnika lokalnego, Ubezpieczenie NNW, 1 opiekun na 15 uczestników płatnych gratis

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE : wstępy

„Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są  zaproszeniem do skorzystania z usług Margo Travel . Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji  i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu”.

Chętnie wybierane przez szkoły !

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram