Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kraków - Wieliczka

Kraków - Wieliczka
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  3 dni

Możliwa gra miejska!

 

Kod oferty:  2206MT

Cena od 660 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Oferujemy niezapomnianą podróż, która obejmuje dwa fascynujące miejsca: Kraków oraz Wieliczka. Ta niezwykła oferta pozwoli Ci odkryć piękno historycznego Krakowa, i zaglądnąć do Kopalni Soli.

Wizyta w Krakowie, mieście o długiej historii i wspaniałej architekturze, umożliwi Ci poznanie jego niezwykłego dziedzictwa. Spacerując po urokliwych uliczkach Starego Miasta, zobaczysz takie perełki jak Wawel, Rynek Główny oraz liczne zabytkowe kościoły i kamienice.

Z nami możesz być pewien, że Twoja podróż będzie starannie zaplanowana i zorganizowana. Nasza oferta łączy kulturę, przyrodę i rozrywkę, tworząc niezapomniane wspomnienia. Rezerwuj już dziś i przygotuj się na wyjątkową podróż do Krakowa.

Kraków : Pełna legend, bezcennych zabytków architektury i sztuki oraz dobrej zabawy, historyczna stolica Polski z centrum wpisanym od ponad 40 lat na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, oczarowuje od pierwszego wejrzenia.

Wieliczka : zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce została wpisana na listę UNESCO w 1978 roku jako jeden z pierwszych 12 obiektów na świecie.

Program ramowy :

1 dzień –wyjazd w godzinach porannych w kierunku Krakowa , następnie spacer po mieście z przewodnikiem miejskim trasą Historyczny Zespół Miasta. Zobaczymy m.in.: Katedrę na Wawelu, Dzwon Zygmunta, Kościół Mariacki, Drogą Królewską przejdziemy od Zamku Królewskiego na Wawelu do Bramy Floriańskiej i Barbakanu, Ratusz i krakowski Rynek, Sukiennice- Muzeum Narodowe, Dom Długosza, następnie przejazd do miejsca zakwaterowania , obiadokolacja, nocleg.

2 dzieńŚniadanie, dalsze zwiedzanie Krakowa a w szczególności dzielnica Kazimierz - historyczna dzielnica Krakowa, która stanowi centrum kulturalne i historyczne miasta. Zwiedzanie Kazimierza to doskonały sposób na poznanie bogatej historii, kultury i atmosfery tego miejsca (Stara Synagoga, ulica Szeroka, Nowy Plac), Przejazd do Fabryki Schindlera. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

W TYM DNIU MOŻEMY ZREALIZOWAĆ RÓWNIEŻ GRĘ MIEJSKą - CZYLI ZWIEDZANIE INACZEJ.

3 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Wieliczki –zwiedzanie Muzeum Żup Solnych, następnie zwiedzanie Kopalni Soli Wieliczka z przewodnikiem. Powrót w godzinach wieczornych do miejsca startu.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • Zakwaterowanie w hostelu w Krakowie – multiroomy, Opłaty drogowe, parkingowe, autostrady, 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja, 1 opiekun na 15 os gratis, TFG, TFP  , Ubezpieczenie NNW, 1 x przewodnik miejski po Krakowie – tura,  zestawy słuchawkowe na cały pobyt

ŚWIADCZENIA DODATKOWO PŁATNE:

  • Wstępy do ustalenia ( szacunkowe dane ) : Dzwon Zygmunta + groby : ok. 15 PLN, Muzeum Obwarzanka : 20 PLN , Centrum Naukowego Leonarda Da Vinci  ( bilet wstępu 23 pln, warsztaty 21 pln ), Energylandia ok. 100 PLN ( z zestawem posiłkowym ) , Jaskinia łokietka – ok 10 PLN ( należy stanąć w kolejce- brak rezerwacji )

CENA PRZY min 45  OSOBACH PŁATNYCH : 660 PLN/osoba  (4 opiekunów gratis )

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram