Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Kołobrzeg 5 dni

Kołobrzeg
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2224

Cena od 935 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. To bardzo popularny kierunek organizacji zielonych szkół lub dłuższych wycieczek szkolnych.

Miejsce to również idealnie wkomponuje się w organizacje imprezy integracyjnej czy szkolenia.

 

PROGRAM RAMOWY :

1 dzień - Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do miejsca zakwaterowania.   Zakwaterowanie, spacer po okolicy, gry i zabawy na terenie ośrodka lub plaży, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie przejazd do Kołobrzegu, spacer po uzdrowisku, stare miasto, złota uliczka, latarnia morska, molo, port. Obiad, czas wolny na plażowanie i zabawy na plaży powrót na kolację, dyskoteka, lub wieczorny spacer nad morze – konkurs z nagrodami na najpiękniejszą rzeźbę piaskową, nocleg.

3 dzień - Śniadanie, czas do dyspozycji grupy: gry i zabawy w ośrodku lub na plaży, spacery po okolicy, zabawy terenowe, konkursy z nagrodami obiad oraz kolacja zamiennie z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

4 dzień -  Śniadanie. Przejazd do parku rozrywki Dziki Zachód w Zieleniewie. To niecodzienny Park Rozrywki gdzie można zobaczyć show w westernowym stylu. Przenieść się do czasów groźnych kowbojów, dzielnych szeryfów i dzikich Indian. Z wszystkich atrakcji można korzystać do woli. W programie m.in. przejażdżka na koniu, strzelanie z łuku, mini zoo, byk rodeo i wiele innych. Powrót do ośrodka na obiadokolację. Podsumowanie zielonej szkoły – zajęcia na terenie ośrodka lub podziwianie zachodu słońca na plaży. Nocleg.

5 dzień - Śniadanie wykwaterowanie suchy prowiant na drogę powrotną. Ostatni spacer nad morze – pożegnanie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

„Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są  zaproszeniem do skorzystania z usług Margo Travel . Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji  i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu”.

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

" Świetna organizacja wycieczki. Dzieciaki zadowolone, my jako opiekunowie również. Bardzo fajne miejsce zakwaterowania. Polecam "

Mariola
Zespół Szkół Przyrodniczo- Żywieniowych w Jeleniej Górze

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram