Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Karkonosze- Chojnik, Karpacz, Piechowice, Kowary

Karkonosze
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  3 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

Kod oferty:  2233

Cena od 450 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Wycieczki szkolneKarkonosze to aktywny wypoczynek, malownicze krajobrazy, i prawdziwa integracja zespołu klasowego. To miejsce które zaspokoi potrzeby kazdego, tych którzy chcą chodzic aktywnie po górach i tych którzy wolą miejskie atrakcje.

Wycieczkę w Karkonosze mogą uatrakcyjnić wypady do naszych czeskich sąsiadów.

Dzień 1 : Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Sobieszowa i wejście na położone nieopodal ruiny Zamku Chojnik, wzniesionego w połowie XIV w. jako warownia obronna. Na zamku będzie możliwość wejścia na wieżę widokową, z której rozpościera się piękna panorama Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Przejazd do Karpacza i wizyta w “Karkonoskich Tajemnicach” czyli interaktywnym muzeum prezentującym legendy i baśnie związane z Karkonoszami i światem Ducha Gór. Prezentowane przypowieści przybliżą nam postać legendarnych Walończyków oraz podpowiedzą do czego używać można korzeń mandragory. Przejazd do ośrodka noclegowego, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 : Śniadanie. Spacer do Kościółka Wang i Zapory na Łomnicy. Spacer do Kruczych Skał  - Krucze Skały znajdują się na wschód od centrum Karpacza, nad prawym brzegiem Płomnicy. Są one formacją skalną składającą się z granitognejsu i sięgają aż 25 metrów wysokości. Możliwość wizyty na Torze saneczkowym ( do ustalenia z kierownikiem grupy  lub odwiedziny w Muzeum Zabawek

Dzień 3 : Śniadanie. Wizyta w tajnej kopalni uranu “Sztolnie Kowary”, gdzie miejscowy przewodnik opowie nam pasjonującą historię kowarskiego górnictwa i wydobywania kruszców, żelaza i rudy uranowej na zlecenie władz ZSRR. W czasie podziemnego spaceru dowiemy się więcej o ciężkiej pracy gwarków – dawnych górników, zobaczymy również wystawę sudeckich minerałów.

  • Opcjonalnie możemy odwiedzić Park Miniatur w Kowarach 

Lub

OPCJA 2
Wizyta w Hucie Szkła Julia – jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie nadal produkuje się szkło kryształowe. W trakcie zwiedzania z bliska podziwiać można ręczny proces produkcji i zdobienia szkła, a w gablotach i sklepiku przy muzeum podziwiać szklane dzieła sztuki, wyprodukowane przez miejscowych hutników. W Hucie proponujemy pakiet zwiedzanie + warsztaty – grawer lub malowanie na szkle.

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Transport autokarem
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW
  • 2 x zakwaterowanie w ośrodku turystycznym lub pensjonacie , pokoje z łazienkami
  • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja

Świadczenia dodatkowo płatne : wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy

 

Cena  jest orientacyjna , kalkulowana przy min 45 osobach pełnopłatnych.

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram