Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Hiszpania z Barceloną

Costa Brava
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka  - 7 dni

Zwiedzanie, wypoczynek, rejs 

 

Kod oferty:  2285


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Costa Brava to malowniczy region turystyczny w północno – wschodniej części Hiszpanii. Jest to miejsce szczególnie atrakcyjne pod względem krajobrazu, który obfituje w skalne urwiska i zatoki. Nazwa Costa Brava oznacza „dzikie wybrzeże” i częściowo oddaje charakter tego miejsca. Costa Brava ciągnie się wzdłuż północnego wybrzeża Morza Śródziemnego, od granicy francusko-hiszpańskiej i kończy nieopodal północno-wschodnich przedmieść Barcelony.

 

Program ramowy : 

DZIEŃ 1
Wyjazd z ustalonego miasta w godzinach porannych. Bezpośredni przejazd do Hiszpanii przez Niemcy i Francję. Po drodze regularne przystanki, dłuższy przystanek na granicy polskiej na posiłek we własnym zakresie. Nocny przejazd.
DZIEŃ 2
W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu do jednej z miejscowości w północno-wschodniej części Hiszpanii na wybrzeżu Costa Brava, zwanym również Dzikim Wybrzeżem. Jest to znany na całym świecie region turystyczny, idealne miejsce wypoczynku, dające również możliwość podziwiania śródziemnomorskiej przyrody. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do Barcelony -lunch boxy na drogę zamiast obiadu. Zwiedzanie stolicy Katalonii. Na początek zobaczymy Barcelonę Gaudiego: Park Guell, z którego rozpościera się piękny widok na całe miasta oraz kościół Sagrada Familia. Mimo, że nadal nie jest ukończony, dzięki swojej wyjątkowości jest jednym z najważniejszych symboli miasta (zwiedzanie z zewnątrz). Później z okien autokaru Casa Mila i Casa Battlo, kolejne dzieła Gaudiego zdobiące barcelońskie ulice. Pora na słynną Las Ramblas, główną turystyczną arterię miasta, graniczącą z historycznym Barri Gotic. Spacer od Placu Catalunya aż do Port Vell (Stary Port) a po drodze mnóstwo wyjątkowych miejsc: Katedra św. Eulalii, targ La Boqueria, Teatr Liceu, Pałac Guell, Placa Reial i pomnik Krzysztofa Kolumba. Chwila spaceru po porcie i powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub opcjonalnie di wyboru:

Wersja I :  półdniowa wycieczka do Montserrat. Na szczycie skalistego wzgórza znajduje się Opactwo Matki Bożej, miejsce kultu figury Czarnej Madonny (“La Moreneta”). Jest to wyjątkowe miejsce dla wszystkich Katalończyków, z zapierającym dech widokiem na cały region-(wstęp do kaplicy płatny jest dodatkowo we własnym zakresie ).

Wersja II nas rejs po Morzu Śródziemnym wzdłuż Costa Brava aż do miejscowości Tossa de Mar z piękną średniowieczną starówką Vila Vella, urokliwymi uliczkami, restauracjami, sklepami z pamiątkami oraz ruinami XII-wiecznego zamku.

Powrót do hotelu obiad, czas wolny na plażowanie, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 5

Śniadanie. W pierwszej części dnia pojedziemy do Figueres aby zobaczyć Teatr-Muzeum Salvadora Dali. Ten wybitny surrealista urodził się i zmarł w tym mieście, a muzeum posiada bogatą kolekcję jego wyjątkowej twórczości. Powrót na obiad. Po południu czas na plażowanie i korzystanie z uroków Costa Brava. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Pożegnanie  z  urokami wybrzeża Costa Brava-zakup pamiątek. Obiad w hotelu. Przejazd powrotny do Polski przez Francję i Niemcy, po drodze regularne przystanki i czas na zakup posiłków we własnym zakresie.
DZIEŃ 7
Przyjazd wieczorem do domu.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 • 4 noclegi w hotelu region Costa Brava pokoje , 3,4 osobowe z łazienkami-hotel z basenem
 • 4x śniadania bufetowe w hotelu
 • 4x obiadokolacje bufetowe w hotelu (napoje do obiadokolacji w cenie)
 • 3 x obiad (do obiadu woda)
 • 1x lunch box - w przypadku wyjazdu do Barcelony
 • Transport autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW 15.000PLN i KL 20.000EUR, bagaż 1000 PLN
 • realizacja wycieczek programowych
 • 1 opiekun na 15 osób płatnych
 • VAT
 • TFG
 • Taxa klimatyczna w hotelu

 

 

DODATKOWO PŁATNE OBLIGATORYJNIE(opłata nie podlega rozliczeniom ) :

 Bilety  wstępu (Park Guell, Muzeum Salvadora Dali,rejs  do Tossa de Mar opłaty  autostradowe, parkingi usługi przewodnickie , audio guidy  150 €/osoba (młodzież szkolna).

 • Na miejscu płatne obligatoryjnie: kaucja zwrotna ok. 10-15 €/osoba w zależności od wymogów hotelu

W przypadku zakwaterowania grupy w hotelu w miejscowości Lloret de Mar możliwość wypożyczenia supa ( 15 €/ h ) oraz wycieczka na skałki i skoki  do morza z klifów

( 5 € za osoba )

 

CENA: przy 45 osobach płatnych:1975 PLN/os  

(sezon wysoki od 11.05.2023-16.06.2024)   

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram