Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

CHORWACJA I CZARNOGÓRA

CHORWACJA I CZARNOGÓRA
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  8 dni

Zwiedzaj Bałkany

Kod oferty:  2338
/07/2024

Cena od 2200 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 55 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Marzysz o niezapomnianych wakacjach pełnych przygód i relaksu? Odkryj urokliwe zakątki Chorwacji, Czarnogóry i Bośni! Ta wyjątkowa 8-dniowa wycieczka to doskonała okazja, aby zanurzyć się w bogatej historii średniowiecznych miasteczek, podziwiać malownicze wybrzeża i cieszyć się słonecznymi plażami.

Rozpocznij swoją podróż od urokliwego Parku Narodowego Jezior Plitwickich, gdzie czas płynie wolniej i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Odkryj fascynujące zabytki, gdzie historia spotyka się z pięknem natury. Nie zapomnij również o wycieczce na wyspę Krk, gdzie czekają na Ciebie niesamowite widoki i lokalne przysmaki.

Podróżuj komfortowo autokarem klasy LUX, ciesz się zakwaterowaniem w wygodnych hotelach oraz pełnym wyżywieniem. Profesjonalna opieka przewodnika i kompleksowe ubezpieczenie gwarantują bezpieczną i beztroską podróż.

 

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski o ustalonej godzinie . Przejazd nocny w kierunku Chorwacji.

 

DZIEŃ 2

Nad ranem dojazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich – zwiedzanie najstarszego i najpiękniejszego parku Chorwacji, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Spacer pośród wody i bujnej zieleni będzie niezapomnianym przeżyciem, pełnym spektakularnych widoków i skarbów przyrody. Przejazd do miejscowości nadmorskiej Neum, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA – najpiękniejszego miasta Chorwacji, zwanego “perłą Adriatyku”. Spotkanie z przewodnikiem . Zobaczymy piękną kamienną Starówkę, wokół której rozciąga się jeden z najdłuższych systemów fortyfikacyjnych w Europie. Przespacerujemy się po Placa (Stradun), głównej ulicy Starego Miasta i podejdziemy do wyjątkowej fontanny nazywanej Wielką Studnią Onufrego na Placu Luza. Spacerując nie zapomnimy o pokazaniu Wam miejsc znanych z popularnego serialu “Gra o Tron”. Przejazd na nocleg na terenie Czarnogóry (Budva lub okolice), zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wycieczka do pochodzącego z XVII wieku monastyru Ostrog, malowniczo przyklejonego do skały wysoko w górach. Znajdują się tu dwie cerkwie – św. Krzyża i Zaśnięcia Bogurodzicy. Następnie  jezioro Szkoderskie, jedno z ostatnich siedlisk pelikana i wielki rezerwat ptactwa. Podczas 2 h rejsu po jeziorze podpłyniemy pod wyspę Grmožur, na której znajduje się byłe więzienie polityczne i twierdza (dla chętnych możliwość kąpieli w jeziorze). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 5

Śniadanie. STARY BAR. Miasto zostało w części zniszczone i opuszczone przez mieszkańców podczas działań artyleryjskich w czasie wojny czarnogórsko-tureckiej (1878 r.) i w czasie późniejszego trzęsienia ziemi. Następnie  przejazd na południe Czarnogóry do miejscowości ULCINJ. Jest ona położona w przepięknej zatoce i znana ze swojego orientalnego charakteru i łączenia w jednym miejscu kultury czarnogórskiej i albańskiej. Powrót do BUDVY – krótki spacer po Starówce, przejście na główny plac miasta oraz pod cytadelę, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 6

Śniadanie. Przejazd trasą wzdłuż Boki Kotorskiej – najpiękniejszej adriatyckiej zatoki, która niczym norweski fiord wdziera się w głąb lądu. Przejazd do KOTORU, gdzie podziwiać będziemy Stare Miasto z labiryntem kamiennych uliczek oraz system fortyfikacji miejskich urodą rywalizujący z Dubrownikiem. Przejazd do Neum lub okolic (Bośnia), zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 6

Śniadanie. Przejazd trasą wzdłuż Boki Kotorskiej – najpiękniejszej adriatyckiej zatoki, która niczym norweski fiord wdziera się w głąb lądu. Przejazd do KOTORU, gdzie podziwiać będziemy Stare Miasto z labiryntem kamiennych uliczek oraz system fortyfikacji miejskich urodą rywalizujący z Dubrownikiem. Przejazd do Neum lub okolic (Bośnia), zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 7

Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do Parku Narodowego Krka. Przejdziemy przez najciekawszą część parku, docierając na końcu do największego wodospadu Skradinski Buk. Nocny przejazd powrotny w kierunku Polski.

 

DZIEŃ 8

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • transport autokarem z WC, video i klimatyzacją
  • 5 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2-4 osobowe, wszystkie z łazienkami. 2  noclegi przy granicy chorwackiej (okolice miejscowości Neum) oraz 3 noclegi w okolicach Budvy (Czarnogóra)
  • 5 śniadań w formie bufetu
  • 5 obiadokolacji
  • opiekę pilota
  • tour guide
  • ubezpieczenie NNW I KL
  • podatek Vat
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy

 

 

 

Cena nie zawiera

  • biletów wstępu, opłat autostradowych, obowiązkowych chorwackich i czarnogórskich przewodników lokalnych, opłat wjazdowych do miast Szacunkowo  ok 100 euro – opłata obligatoryjna

Ceny wycieczki dla wyjazdu z województwa dolnośląskiego zmień województwo

Jak czytać tabelę? Przykładowo zakres "38-42 + 4" oznacza, że dana cena obowiązuje dla grupy liczącej od 38 do 42 uczestników płacących za wycieczkę (uczniów) + 4 opiekunów gratis, dla innych zakresów analogicznie. Dla wyjazdów w czerwcu i pierwszej połowie września cena rośnie o 100 zł/osoba (wysoki sezon w hotelach)

CENA PRZY 55 OSOBACH PŁATNYCH + 4 OPIEKUNÓW: 2200 PLN/OS + WSTĘPY

 

 

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

Dodatkowe atrakcje

Program obejmujący wszystkie atrakcje wymienione w ofercie

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram