Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Chorwacja

Chorwacja
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna  - 6 dni

Zwiedzanie, wypoczynek  

Kod oferty:  2303

Cena od 1750 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Chorwacja to średniowieczne miasteczka pełne zabytków, malownicze, długie wybrzeża pokryte urzekającą roślinnością, słoneczne plaże, błękit morza, nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie, widok gór, wędrówki dla aktywnych. Kraj zaprasza do odpoczynku i rozrywki oraz gwarantuje niezapomniane wspomnienia!

 

Program ramowy : 

Dzień 1 : Wyjazd z Polski około południa. W czasie przejazdu regularne przerwy, i dłuższa pauza przy polskiej granicy na posiłek we własnym zakresie. Przejazd nocny w kierunku Chorwacji.

Dzień 2 : Nad ranem dojazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich – zwiedzanie najstarszego i najpiękniejszego parku Chorwacji, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Ten cud matki natury tworzy 16 błękitnych jezior, połączonych ponad 90 wodospadami. Rozmaitość fauny i flory zachwyca na każdym kroku. W parku rośnie ponad 1100 gatunków roślin, a niektórych z nich nie spotkamy w żadnym innym miejscu w Chorwacji. Spacer pośród wody i bujnej zieleni będzie niezapomnianym przeżyciem, pełnym spektakularnych widoków i skarbów przyrody. Przejazd do miejscowości nadmorskiej Neum, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Noclegi będą w hotelu blisko plaży, jeśli więc siły grupy na to pozwolą, każdego dnia wieczorem możliwy będzie spacer po plaży i zamoczenie nóg w wodach Adriatyku.

 

Dzień 3 : Śniadanie. Dzisiaj zwiedzanie SPLITU, miasta portowego słynącego z dobrze zachowanych zabytków z czasów imperium rzymskiego. W czasie spaceru po mieście będziemy odkrywać ruiny pałacu Dioklecjana, które wpisane są na Listę UNESCO. To najważniejszy zabytek miasta, a tak naprawdę jego część, bo duży fragment dzisiejszej Starówki Splitu to dawne zabudowania pałacowe. W drugiej części dnia odwiedzimy piękne średniowieczne miasto TROGIR – kolejne wyjątkowe miejsce z Listy UNESCO. Starówka tego „miasta Wenecjan” położona jest na wysepce i otoczona wodami Adriatyku. Miasto zwiedzimy w czasie spaceru wąskimi uliczkami, po drodze mijając piękne pałace, takie jak gotycki Pałac Stafileo. Dojdziemy aż do Rynku z renesansowym Ratuszem, tzw. Pałacem Książęcym i budowaną przez 4 wieki, średniowieczną Katedrą św. Wawrzyńca. Poza tym zobaczymy XV-wieczną Twierdzę Kamerlengo, a na zakończenie przejdziemy promenadą wokół Starówki, z której rozpościera się piękny widok na sąsiadującą z miastem wyspę Čiovo. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 : Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA – najpiękniejszego miasta Chorwacji, zwanego “perłą Adriatyku”. Zobaczymy piękną (znowu lista UNESCO) kamienną Starówkę, wokół której rozciąga się jeden z najdłuższych systemów fortyfikacyjnych w Europie. Przespacerujemy się po Placa (Stradun), głównej ulicy Starego Miasta i podejdziemy do wyjątkowej fontanny nazywanej Wielką Studnią Onufrego na Placu Luza. Studnia podobno spełnia życzenia, ale szczegółów dowiecie się na miejscu. Spacerując nie zapomnimy o pokazaniu Wam miejsc, znanych z popularnego serialu “Gra o Tron”. Przecież Dubrownik odgrywał w nim rolę “Królewskiej Przystani”, stolicy filmowego Westeros. Stąpając śladami bohaterów, może przypomnicie sobie niektóre sceny z serialu. Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 5 : Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do Parku Narodowego Krka. Rzeka Krka, płynąc przez wapienne podłoże, wytworzyła nieregularne koryto pełne malowniczych wodospadów, kaskad i spadków terenu. I dla tych wyjątkowych krajobrazów do parku przyjeżdżają turyści z całego świata. Przejdziemy przez najciekawszą część parku, docierając na końcu do największego wodospadu Skradinski Buk. Chwila czasu na relaks wśród pięknej przyrody i posiłek we własnym zakresie. Nocny przejazd powrotny w kierunku Polski.

Dzień 6 : Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • transport autokarem z WC, video i klimatyzacją
  • 3 noclegi w hotelu **/*** w Neum (Bośnia, zaraz przy granicy z Chorwacją), pokoje 2-4 osobowe, wszystkie z łazienkami
  • 3 śniadania w formie bufetu
  • 3 obiadokolacje
  • opiekę pilota pełniącego obowiązki przewodnika
  • ubezpieczenie KL 10000 €, NNW 2000€, bagaż 200€
  • podatek Vat
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy

 

Cena nie zawiera : biletów wstępu, opłat autostradowych, obowiązkowych chorwackich przewodników miejskich i opłat wjazdowych do miast. Razem wszystko ok. 60€/osoba (młodzież szkolna).

 

Cena : 1750 PLN / osobe przy min 45 os płatnych

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram