Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Adrspach - Praga - Moravy - Wiedeń

Czechy, Austria
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna  - 4 dni

Zwiedzanie, atrakcje

Kod oferty:  2313

Cena od 1090 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż, która zabierze Cię przez malownicze krajobrazy Czech i Austrii . Nasza oferta "Adršpach - Praga - Morawy - Wiedeń" to prawdziwa uczta dla miłośników historii, architektury i przyrody.

 

Program ramowy : 

Dzień 1

Wyjazd rano. Przejazd do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach, rezerwatu przyrody bogatego w różne piaskowcowe formacje skalne powstałe na skutek działań zjawisk atmosferycznych. Niektóre z nich otrzymały nieprzeciętne nazwy: Kochankowie, Fotel Babci, Gotycka Brama, Wieża Elżbiety,  Głowa Cukru, Żółw czy Starosta i Starościna. Spacer między nimi to przejście przez labirynt, a więc przygoda, która na długo zostanie w pamięci. W czasie spaceru po Skalnym Mieście czeka na nas również rejs łodzią turystyczną po urokliwym jeziorku, okraszony zabawnymi opowieściami “sternika” łodzi. Przejazd na miejsce noclegu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 2 :

Śniadanie. Przyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem rozpoczniemy od Hradczan, dzielnicy Pragi zlokalizowanej na zachodnim brzegu Wełtawy. Zamek Praski, dawna siedziba królów czeskich. Wejdziemy do Katedry św. Wita. Oprócz bogatego wyposażenia w świątyni znajdują się również: Skarbiec Królewski z insygniami władzy, Mauzoleum św. Jana Nepomucena,  Mauzoleum Rodziny Habsburgów oraz Skarbiec Katedralny, który zalicza się do najbogatszych na naszym kontynencie. Dla chętnych grup proponujemy płatne zwiedzanie wnętrz hradczańskiego zamku tzw. małą trasą, w skład której wchodzą m.in.: romańska bazylika św. Jerzego, Stary Pałac Królewski, przejście  Złotą Uliczką . Następnie Mala Strana, a dalej spacerem przez Most Karola, Rynek Staromiejski- ratusz z zegarem astronomiczny Orloj, Plac Wacława. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg w Pradze.

 

Dzień 3 :

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ,przejazd do Jaskiń Morawskiego Krasu. Zwiedzanie Jaskini Punkevni(perełki Moraw), z możliwością zejścia na dno Przepaści Macocha oraz przejażdżki łódkami po podziemnej rzece Punkva. Przejazd do miejscowości Lednice, zwiedzanie letniego Pałacu Lichtensteinów w Lednicach- spacer po ogrodach. Przejazd do  hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Wiednia. 9 h  w Wiedniu  - Spotkanie z przewodnikiem miejskim – spacer po Wiedniu :  Katedra Św. Szczepana - która jest symbolem Wiednia i najważniejszą budowlą gotycką w Austrii, Kärntner Straβe; Gmach Opery Wiedeńskiej; Muzeum Historii i Sztuki; Plac Marii Teresy; Muzeum Historii Naturalnej; Hofburg – zimowa rezydencja cesarska; Ulica Graben, Parlament; Ratusz; Uniwersytet i Kościół Wotywny. Czas wolny dla grupy na zdjęcia i zakupy. Przejazd powrotny do domu.

 

Świadczenia zawarte w cenie :

  • Transport autokarem
  • opłaty drogowe i parkingowe, autostrad
  • 3 noclegi w hotelu w Czechach
  • 3x śniadanie, 3x obiadokolacja
  • opieka pilota
  • ubezpieczanie NNW 15 PLN, KL 20.000 EUR
  • TFG, TFP
  • 1 opiekun na 15 osób
  • Tura z przewodnikiem miejskim po Pradze i Wiedniu

 

Cena nie zawiera :

-Bilety wstępu do wybranych obiektów:
-Jaskinia Punkvy(270 CZK/os ), Adrspach 200 CZK/os, Hofburg 10 eur/os,

-Hradczany 175 CZK/os,

 

 

Cena przy min 45 osobach pełnopłatnych : 1030 zł

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram