Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Włochy z Rzymem

Rzym
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna - 6 dni

Atrakcyjna oferta!

Kod oferty:  2280 (S)

Cena od 1650 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych / + 100 € za os.
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Rozpocznijcie niezapomnianą podróż przez fascynujące zakątki Włoch z Margo Travel! Nasza firma specjalizuje się w organizacji wyjątkowych wycieczek szkolnych, które pozostawiają nie tylko piękne wspomnienia, ale także wzbogacają uczniów o kulturę, historię i sztukę.

Podczas naszej wycieczki szkolnej do Włoch, zabierzemy Was w magiczny świat Asyżu, miasta duchowego spokoju i refleksji. Tu uczestnicy będą mieli okazję odkryć historię św. Franciszka, a także podziwiać wspaniałą architekturę i malownicze krajobrazy.

W Rzymie, wiecznym mieście, uczniowie staną twarzą w twarz z antycznymi ruunami i majestatycznymi budowlami, takimi jak Koloseum i Forum Romanum. Przybliżymy Wam tętniącą życiem historię starożytnego Imperium Rzymskiego, a także odkryjemy piękno Watykanu, siedziby Papieża.

Wenecja, miasto na wodzie, zaskoczy Was niezwykłą atmosferą i wyjątkową architekturą. Przy wycieczce łodziami po kanałach uczestnicy poczują magię tego miejsca, podziwiając pałace i mosty, które uczyniły Wenecję legendarną.

Nasze wycieczki są nie tylko inspirującą podróżą przez historię i kulturę, ale także bezpiecznym doświadczeniem. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy detal, zapewniając opiekę i profesjonalizm na każdym etapie podróży.

Jeśli marzysz o tym, by uczniowie mogli zobaczyć i doświadczyć niezwykłego piękna Włoch, skontaktuj się z nami już dziś. Włochy - Asyż, Rzym i Wenecja z Margo Travel to podróż, która na zawsze pozostanie w sercach i umysłach uczestników.

 

Program ramowy : 

DZIEŃ 1

Wyjazd z Polski około południa. W czasie przejazdu regularne przerwy i dłuższa pauza przy polskiej granicy na posiłek we własnym zakresie, nocny przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2

Przyjazd do  WENECJI. 9 h pobyt . W czasie spaceru z miejscowym przewodnikiem zobaczymy m.in.: Plac św. Marka – serce i centrum miasta, bogato dekorowaną Bazylikę św. Marka, prawie 100 metrową Dzwonnicę św. Marka, określaną oraz dawną siedzibę władców weneckich - Pałac Dożów, XVI-wieczny most Rialto, pospacerujemy wśród weneckich kanałów. Z parkingu i na parking dostaniemy się tramwajem wodnym. Przejazd na nocleg w okolicach RIMINI , zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie.Przejazd do ASYŻU, rozsławionym przez św. Franciszka. Spacer po mieście, w czasie którego zobaczymy: będącą na Liście UNESCO, XIII-wieczną Bazylikę św. Franciszka, średniowieczną Bazyliką św. Klary, główny plac miasta – Piazza del Comune, oraz trochę z oddali, ruiny zamku Rocca Maggiore. Przejazd do hotelu pod Rzymem, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do stolicy Włoch - RZYMU i zwiedzanie historycznego centrum Wiecznego Miasta, z najpiękniejszymi budynkami, placami i fontannami. W trakcie spaceru z miejscowym licencjonowanym przewodnikiem odkryjemy perły włoskiej architektury. Zobaczymy m.in. Panteon, Piazza Navona z zachwycającymi fotannami (del Moro, Neptuna, dei Quattro Fiumi), XVII - wieczny kościół Sant'Agnese in Agone i słynne z odbywających się tam pokazów mody Schody Hiszpańskie, położone tuż przy Piazza di Spagna. Nie zapomnimy też o słynnej Fontannie di Trevi, do której turyści wrzucają monety, z nadzieją na powrót do Rzymu, a część wspomina słynną scenę kąpieli w fontannie, znaną z filmu “La Dolce Vita”. Awentyn – jedno z 7 wzgórz rzymskich, położone w południowej części miasta. Na koniec spacer na punkt widokowy z piękną panoramą miasta, z którego widać również najstarszy i największy cyrk starożytnego Rzymu (Circo Massimo) oraz Termy Karakali.Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do WATYKANU, najmniejszego państwa świata, enklawy papieskiej na terenie Rzymu. W Stolicy Apostolskiej zobaczymy serce tego państwa-miasta, czyli Plac św. Piotra, otoczony ogromną Kolumnadą Berniniego i wnętrze monumentalnej Bazyliki św. Piotra. Nie pominiemy również grobu papieża Jana Pawła II. W drugiej części dnia dokończymy eksplorację starożytnego RZYMU, podziwiając (bez płatnych wejść) m.in.: otoczony sześcioma wzgórzami, najstarszy rynek miasta - Forum Romanum, Koloseum - najsłynniejszy amfiteatr na świecie, symbol Rzymu i potęgi dawnego Imperium Rzymskiego, Plac Kapitoliński, z pomnikiem rzymskiego cesarza Marka Aureliusza i Plac Wenecki, z ogromnym budynkiem-pomnikiem ku czci pierwszego króla zjednoczonego Królestwa Włoch, Wiktora Emanuela II. Późnym wieczorem wyjazd w podróż powrotną do Polski, przejazd nocny.

DZIEŃ 6

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych, zakończenie wycieczki.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie :

 • transport autokarem z WC, video i klimatyzacją
 • Wjazdówki do miast , parkingi
 • 1 nocleg w hotelu **/*** w okolicach Rimini na Riwierze Adriatyckiej, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami
 • 2 noclegi w hotelu **/*** w okolicach Rzymu, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami
 • 3 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu
 • ubezpieczenie KL 20 000 €, NNW 15000 PLN, bagaż 200€
 • podatek Vat
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Pomocowy
 • rejs tramwajem wodnym
 • zestawu głośnomówiące
 • metro
 • przewodnik w Wenecji i w Rzymie

 

 

Cena przy min 45  osobach płatnych + 2 opiekunów : od 1650 PLN +100€

w ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

3 opiekunów gratis

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram