Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Tatrzańskie harce

Zakopane
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wyjazd incentive  - 3 dni

Aktywny wypoczynek

Kod oferty:  2291


Zapytaj o cenę dla Twojej grupy
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Aktywna wersja integracji Twojego zespołu w Zakopanem! Wszyscy uczestnicy integracji zapamiętają pobyt w górach na długo, ale i poznają tradycję i kulturę regionu. Firmowy Event w takim wydaniu to duża dawka doskonałej zabawy. Pozytywnie wpłynie również na zacieśnienie więzi pomiędzy uczestnikami, co bezpośrednio przełoży się na dalszą, jeszcze lepszą współpracę.

Prezentujemy Państwu gotowy program na udany wyjazd firmowy w aktywnym, wypełnionym zabawą wydaniu!

 

Dzień 1 :

  • przyjazd do Zakopanego i zakwaterowanie w klimatycznym Pensjonacie
  • czas wolny
  • 19:00 - 22:00 - Góralskie Śpasy

Zapraszamy Państwa na gry i zabawy w tradycyjnym góralskim klimacie przy ognisku, które dostarczą mnóstwo radości i śmiechu. Góralskie Śpasy to po Waszemu... zabawa! Przy dźwiękach kapeli wyprawimy prawdziwą, góralską imprezę. Podczas całej zabawy przygrywać będzie najlepsza kapela góralska w Zakopanem, a Gawędziarz będzie zabawiał Państwa żartami i historiami o Tatrach i góralach. Uczestnicy spotkają się z programem w którym przewidujemy m.in. pokazy i nauka tańca góralskiego w asyście pary tanecznej, pasowanie na zbójnika, cięcie drewna piłą moja-twoja, wbijanie gwoździ dziurawym młotkiem i wspólne śpiewanie przy ognisku. Impreza odbędzie się pod hasłem „dobrej zabawy, tańca i góralskiej muzyki”. Przez cały czas trwania imprezy obsługa cateringu serwować będzie przysmaki regionalnej kuchni.

Dzień 2 :

Śniadanie w formie bufetu

  • Wyjazd busami na QUADY

Zabieramy Was na prawdziwą, 3-godzinną przygodę w górach! O niezbędny instruktaż i Państwa bezpieczeństwo zadbają doświadczeni w terenie i szkoleni przez dwukrotnego Mistrza Polski Przewodnicy. Przed Wami leśne trakty, zjazdy, podjazdy, ale i urocze polany z najpiękniejszymi widokami na Tatry i Zakopane. W połowie wycieczki przerwa na ciepły poczęstunek i gorącą herbatę przy ognisku. Trasy zawsze dostosowane do oczekiwań Klientów - spokojne przejażdżki dla amatorów a dla chętnych… trochę adrenaliny

  • powrót z wyprawy do bazy na Gubałówce, gdzie czeka kolejna atrakcja

Zjazd rowerami z Gubałówki na Krupówki

Otrzymają Państwo nowe rowery marki Gant, kaski i opiekę Przewodnika, który wybraną trasą dotrze z Wami na Krupówki. Z Gubałówki zawsze z górki, więc jest to świetna atrakcja na rozluźnienie mięśni po Quadach. Poradzą sobie również osoby o słabszej kondycji fizycznej. Nie zabraknie pięknych widoków.

  • przyjazd na Krupówki i czas wolny
  • Regionalna Kolacja z udziałem kapeli góralskiej

Dzień 3 :

Śniadanie w formie bufetu

  • Wykwaterowanie i wyjazd z Zakopanego

Istnieje również możliwość pozostawienia bagaży i zorganizowania kolejnych atrakcji w kolejne dni

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram