Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

ROZTOCZE

Wyżyna Lubelska
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wyjazd incentive  - 4 dni

Zwiedzanie, wypoczynek  

Kod oferty:  2286


Zapytaj o cenę
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż przez malowniczą Wyżynę Lubelską – serce wschodniej Polski, gdzie przyroda, kultura i historia splatają się w harmonijną całość. Nasza wycieczka to wyjątkowa okazja, by odkryć piękno tego regionu, czerpać z relaksu na łonie natury i zanurzyć się w miejscowych tradycjach.

1 dzień:

Wyjazd z Wrocławia w kierunku Krasnobrodu. To urokliwe, nadwieprzańskie miasteczko leży w sercu Roztocza. Przyroda i zabytki tworzą tu niczym nie zmąconą harmonię. Barokowy kościół podominikański nie tylko cieszy oko znawców sztuki architektonicznej, ale przede wszystkim jest miejscem, do którego od setek lat zdążają pielgrzymi. Mury klasztorne mieszczą w sobie muzeum parafialne z ekspozycją przyrodniczą i etnograficzną. Kaplica na Wodzie wciąż nie przestaje zadziwiać. Tak jak niegdyś Maria Kazimiera i Jan III Sobieski, tak dziś rzesze pielgrzymów przybywają tu, by zaczerpnąć wody z cudownego źródła. Przejazd do obiektu hotelarskiego, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień:

Śniadanie, zwiedzanie Zwierzyńca. To niewielkie, położone w sercu Roztocza miasteczko tonie w zieleni, pośród której znajdują się zabytkowe obiekty pozostałe po Ordynacji Zamojskiej. Najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem jest barokowy kościół św. Jana Nepomucena, bardziej znany jako kościół na wodzie. Alpejską architekturą zachwyca siedziba dawnej ordynacji tzw. pałac plenipotenta. W powstałym na początku XIX wieku browarze przez długie lata warzono pyszne piwo na wzór tego z Wysp Brytyjskich. W Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego możemy zapoznać się ze światem przyrody na Roztoczu. Z tutejszą przyrodą zetkniemy się podczas spaceru szlakami turystycznymi wiodącymi przez Roztoczański Park Narodowy oraz w rezerwacie Bukowa Góra. Odwiedzimy także Zagrodę Guciów –uznanej za jedną 7 cudów Polski przez National Geofraphic. Zagroda Guciów znana jest z licznych wystaw kulturalnych, warsztatów, organizacji przyjęć weselnych w stylu regionalnym. Przejazd do obiektu hotelarskiego, kolacja uroczysta/biesiada grillowa, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie,  przejazd do Suśca. Przez tą niewielką miejscowość przebiegają szlaki turystyczne. Najbardziej znany jest szlak szumów czyli niewielkich kaskad wodnych na rzece Tanew. Odwiedzimy także Szczebrzeszyn. Miasto znane jest chyba każdemu Polakowi za sprawą wiersza Jana Brzechwy. Sprawdzimy więc, czy w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie i jak został uhonorowany ten owad. Na naszą uwagę zasługuje również jedna z najstarszych synagog w Polsce, kościoły św. Mikołaja i św. Katarzyny czy stary młyn. Powrót do hotelu, nocleg .

4 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd w kierunku Busko Zdrój-miejscowości  słynącej z uzdrowiskowych, leczniczych właściwości, spacer po Parku zdrojowym, możliwość degustacji wody siarczkowej bogatej w liczne ilości jodu, fluoru , zobaczymy zabytkowy również  drewniany kościółek Św. Leonarda  z XVIII wieku, następnie przejazd w kierunku miejscowości Jędrzejów- zwiedzanie Muzeum zegarów im. Przypkowskich-kolekcji zebranej głównie przez lekarza Filpa  Przypkowskiego, wyjazd kierunku Wrocławia.

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarem
  • 3 x noclegi w hotelu 3 *
  • 3 x śniadanie, 2 x obiadokolacja
  • 1 kolacja uroczysta lub biesiada grillowa do wyboru
  • Opieka pilota na trasie wycieczki
  • VAT

 

Wstępy do ustalenia dodatkowo płatne:

-Koszt DJ 450 zł do 4 godz.

-Muzeum zegarów w Jędrzejowie  - 15 zł/os

-Przewodnik – Bukowa Góra ok. 4 godz. - 180 zł. ( krótsze oprowadzanie
do uzgodnienia ) + bilety wstępu do RPN 4 zł./osoba ewentualnie
zwiedzanie muzeum RPN w cenie 10 zł./osoba
-Przejazd bryczką na Floriankę – potrzebne 2 godz.: + bilety wstępu do
RPN j.w.

Muzeum Etnograficzne w zagrodzie Guciów 10 zł/os
- Bryczka 5-osobowa – 120 zł./godz.
- Wagonetka 7-8-osobowa – 140 zł./godz.
-Platforma 12-osobowa – 200 zł./godz.
-Spływ kajakowy – trasa dwugodzinna Obrocz – Zwierzyniec 50 zł. za
kajak dwuosobowy

 

CENA PRZY 50 OSOBACH:855 PLN/os

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram