Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Pobierowo i okolice

Pobierowo
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Zielona Szkoła -  5 dni

Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

 

 

Kod oferty:  2300

Cena od 1300 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Zapraszamy na zieloną szkołę w Pobierowie lub jego okolicach z Margo Travel! To idealne miejsce dla uczniów, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu i poznać uroki nadmorskiej przyrody. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a program dostosowywany jest do wieku i zainteresowań uczniów. Czekają na Was m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zabawy na plaży, warsztaty kulinarne oraz wiele innych atrakcji. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i pełen relaks dla uczniów i nauczycieli!

 

1 dzień: wyjazd w godzinach porannych. Po drodze do ośrodka zwiedzanie bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień - to zespół fortyfikacji obronnych, które zostały zbudowane przez Niemcy podczas II wojny światowej. Będziemy mieli okazję zwiedzić bunkry, schrony, umocnienia i pozostałości fortyfikacji, które były częścią ogromnego systemu obronnego. Przewodnik opowie nam o historii tych miejsc, ich strategicznym znaczeniu oraz wyzwaniach, jakie stawiły przed aliantami podczas wojny. Dowiesz się, jakie technologie i taktyki zostały zastosowane w tych umocnieniach.

Po turze z przewodnikiem bezpośredni przejazd do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:

Śniadanie, przejazd do Wolińskiego Parku Narodowego, który jest niewątpliwą atrakcją okolic Międzywodzia, na terenie którego znajduje się Zagroda Pokazowa Żubrów (leżąca na trasie zielonego szlaku turystycznego WPN). Jest to ośrodek usytuowany w lesie, w odległości 2 km od centrum Międzyzdrojów. Zagroda zajmuje powierzchnię 28ha. Obecnie większość żubrów żyjąca na terenie Zagrody tu się urodziła. Przeciętnie co roku rodzi się 1-2 cieląt. Oprócz żubrów można tutaj obecnie spotkać inne okazy bieliki, dziki, sarny i jelenie.

Przejazd do Turkusowego Jeziorka często nazywane jeziorem Szmaragdowym, znajduje się na wyspie Wolin w pobliżu miejscowości Wapnica. Jego powierzchnia zajmuje teren 6,5 hektara, jest bardzo głębokie – 21 metrów. Przykuwa uwagę swymi pięknymi odcieniami turkusa oraz otaczającą je florą i fauną. Po zwiedzaniu powrót do ośrodka na obiad. Czas do dyspozycji grupy, kolacja, dyskoteka.

3 dzień : śniadanie, przejazd do Fort Gerharda w Świnoujściu to historyczna twierdza zbudowana w XIX wieku. Jest to imponująca fortyfikacja z kamiennymi murami i potężnymi wieżami, która pełniła funkcję obronną. Zwiedzanie Fortu zapada w pamięci na długo, bowiem oprowadzać Państwa będzie przewodnik w pruskim mundurze oficerskim. To trzeba przeżyć!, Kolejnym przystankiem będzie rejs do Latarni Morskiej w Świnoujściu - licząca aż 64,8 metra! Dotarcie na szczyt latarni gwarantuje niezapomniane widoki na Morze Bałtyckie i całą okolicę dookoła. Wystarczy pokonać 308 stopni! Spacer po Zachodnim falochronie na jego krańcu widnieje charakterystyczna biała stawa w kształcie młyna – Stawa „Młyny” to nic innego, jak znak nawigacyjny umieszczony (na lądzie lub w morzu) na stałe - bez użycia kotwicy. Ma on przeważnie możliwość emitowania sygnałów świetlnych, radiowych lub dźwiękowych. Ta świnoujska stawa ma kształt młyna wiatrowego - stąd nazwa Stawa Młyny, przejazd do miejscowości Międzyzdroje – spacer po kurorcie, powrót do ośrodka na obiad. Czas do dyspozycji grupy, kolacja i nocleg

 

4 dzień : Śniadanie. Wyjazd do Kołobrzegu. Jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w tej miejscowości jest molo, które powstało w latach 70 XX w. To najdłuższa żelbetonowa konstrukcja w Polsce, która mierzy 220 m długości i 9 m szerokości przejście na molo, który może pochwalić się wieloma pięknymi plażami. Jedną z chętniej wybieranych jest ta znajdująca się przy barze Kamienny Szaniec. Z mola dojdziemy na nią aleją Nadmorską,  plażowicze znajdą tu wszystko, czego potrzeba do szczęścia – złocisty piasek, morskie kąpielisko, punkt gastronomiczny. Plaża znajduje się w sąsiedztwie amfiteatru, gdzie latem odbywa się wiele imprez plenerowych. Obiad, dalsze plażowanie. Powrót do ośrodka na kolację lub ognisko.

5 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie, pożegnanie z morzem. Przejazd do domu. Powrót w godzinach wieczornych. Odpłatnie możemy zorganizować obiad na trasie (zupa, danie główne, napój) ok. 40 zł.

                 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE POBYTU 5 DNIOWEGO:

 

 • zakwaterowanie w ośrodku wczasowym
 • 3 x kolacja  ( w tym ognisko z kiełbaskami – zamiennie za jedna kolację)
 • 3 x obiad
 • 4 x śniadanie
 • 1x obiadokolacja
 • opieka pilota
 • transport autokarem o podwyższonym standardzie,
 • Ubezpieczenie NNW i KL
 • Upominki od biura i nagrody w konkursach
 • 3 opiekunów
 • TFG i TFP

 

Świadczenia dodatkowo płatne (nieobligatoryjnie, do ustalenia z kierownikiem grupy) :

 • Szacunkowe ceny wstępów:
  • Fort Gerharda i rejs do latarni morskiej w Świnoujściu 60 zł/os
  • MRU-30 zł/os
  • Zagroda Żubrów + Woliński Park Narodowy-15zł/os
  • Molo 10 zł/os

! Kolejność zwiedzania ustala pilot – przewodnik, nie oprowadza po wnętrzach.

 

 

CENA PRZY 45 OSOBACH PŁATNYCH + 3 opiekunów  1300 PLN/OS + wstępy  

 

 

W ofercie:

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Staranność i pomoc w doborze odpowiedniego wyjazdu dla młodzieży, punktualność, wiedza i wykonanie na wysokim poziomie. Przemiła atmosfera i rzetelna obsługa. Już dawno nie spotkaliśmy się z tak wysokim poziomem świadczonej usługi. Polecamy!!!

Marta
Szkoła Podstawowa nr 33

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram