Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Lazurowe Wybrzeże

Côte d'Azur
Transport Autokarem
Wyświetl na mapie
Wycieczka szkolna -  7 dni

Nicea, Menton, Eze, Antibes, Saint Tropez, Monaco, Monte Carlo

 

 

Kod oferty:  2311

Cena od 2230 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Podczas naszej wycieczki będziesz mógł odkrywać urokliwe miasteczka takie jak Nicea, Cannes, Monako i Saint-Tropez, które słyną z elegancji, luksusu i wyjątkowych widoków na Morze Śródziemne. Będziesz miał również okazję zobaczyć słynne bulwary, przepiękne pałace, muzea sztuki oraz zabytkowe kościoły, które przyciągają kulturą i historią.

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień - wyjazd w godzinach południowych z miejsca ustalonej zbiórki. Przejazd przez Polskę, Austrię i Włochy do Francji. Przejazd nocny.

2 Dzień – Rano przyjazd do  Nicei –postój autokaru 9 godz.-czas pracy kierowcy. Nicea to stolica  Lazurowego Wybrzeża. Spacer po barokowej starówce. Zobaczymy m.in. Promenadę Anglików, Katedrę Św .Reparaty, plac Massena. Nicea to również znany kurort turystyczny, ośrodek sportu i rozrywki, uzdrowisko które co roku odwiedza 2,5 mln turystów. Przejazd na Camping Les Prairies de la Mer 4**** w Port Grimaud k/ Saint Tropez, obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień – Śniadanie na campingu, przejazd do Menton-miasteczka słynącego na całym świecie z dorocznego święta cytryny. Najbardziej charakterystyczne dla Mentonu jest gęsta sieć bardzo wąskich uliczek i przejść pod kamieniczkami ciągnąca się przez całe zbocze i gwarantująca niezapomniane wrażenia. Za każdym zakrętem znajdziemy schody, ciasne tunele i małe drzwi wejściowe do mieszkań. Wyjazd z Menton przejazd do Eze- klimatycznego miasteczka  z charakterystycznymi czerwonymi dachówkami, którego  jedną z najbardziej znanych atrakcji  jest ogród egzotyczny znajdujący na wysokości 430 mnpm., zimowa rezydencja księcia Szwecji  Wiliama oraz słynna Fabryka Perfum Fragonard, powrót na camping ,obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4- Śniadanie na campingu, czas wolny na plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień– Śniadanie na campingu, wyjazd do  Antibes urokliwego miasteczka  słynącego  głownie z malowniczych widoków na góry i morze, wspaniałych piaszczystych plaż oraz pięknego Starego Miasta, Muzeum Picassa, Portu Vabun  do którego wpływają największe jachty świata. Przejazd do Cannes spacer  promenadą gwiazd, Pałac Festiwalowy, przejazd do Saint Tropez spacer ścieżkę prowadzącą do cytadeli na wzgórzu. Obecnie mieści się tam muzeum morskie. Zwiedzanie Muzeum Żandarmerii i Kina w Saint-Tropez słynnego z filmu z Żandarm w Saint-Tropez z Louisem de Funes. Powrót na camping, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – Śniadanie na campingu, wykwaterowanie. Przejazd do Monaco –postój autokaru 9 godz.- czas pracy kierowców. Zwiedzimy Oceanarium, Pałac Książęcy, Katedrę. Przespacerujemy się wzdłuż portu, trasą przejazdu Formuły 1 podczas Grand Prix do Monte Carlo słynącego z jednego z największych kasyn w Europie. Wyjazd w kierunku Polski. Przejazd nocny.

7 Dzień – powrót do kraju w godzinach południowych.

 

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY :

• Transport autokarem klasa LUX, podwyższony standard
• Wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
• Opieka pilota na całej trasie wycieczki
• Zakwaterowanie: 4 noclegi w mobilehomach-6 osobowych (dla uczniów), 4 os dla opieki
Mobilhomy składają się 2-pokokoi (2 x 2)+ dodatkowe dwa miejsca do spania w salonie, aneks kuchenny, lodówka, łazienka.
https://www.booking.com/hotel/fr/prairies-de-la-mer.pl.html
• 4 śniadania, 4 obiadokolacje na campingu
• Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż – TU Signal Iduna
• Realizacja wycieczek programowych
• 4 opiekunów
• VAT

 

ŚWIADCZENIA PŁATNE OBLIGATORYJNIE PAKIET BILETÓW WSTĘPU: 100 EUR/OS

• Pakiet zwiera wstęp do: Oceanarium w Monaco, Ogród egzotyczny, Muzeum Żandarmerii, Muzeum Picassa, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nicei, Pałac książęcy w Monaco, przewodników, taxę klimatyczną.
CENA NIE ZAWIERA:
• Kaucji 50 Euro/ za mobil-home, jest ona zwracana po turnusie w przypadku braku zniszczeń w mobil-homie i oddania wysprzątanego mobil - homu.

 

  CENA PRZY MINIMUM 45 OSOBACH PŁATNYCH: 2230 PLN/OS

Polecane dla szkół ponadpodstawowych i dorosłych

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

" Świetna wycieczka objazdowa "

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2023 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram