Organizujemy wycieczki dla grup z całej Polski!

Lazurowe Wybrzeże i Costa Brava

Costa Brava
Transport Autokarem
Wycieczka szkolna -  7 dni

Monaco, Nicea, Cannes, Marsylia, Avignon, Montserrat, Barcelona

 

 

Kod oferty:  2294

Cena od 805 PLN


Cena wyliczona za osobę przy min. 45 os. płatnych / + 135 € za os.
Skalkuluj wyjazd

Pełny opis oferty

Jeśli marzysz o wyjeździe pełnego słońca, morza i wspaniałych krajobrazów, wycieczka szkolna na Lazurowe Wybrzeże i Costa Brava jest dla Ciebie idealnym wyborem! Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję zobaczyć piękne plaże, malownicze miasteczka i niezwykłe krajobrazy. Będziesz miał czas na relaks, kąpiele w morzu oraz zwiedzanie zabytków, takich jak np. słynna bazylika Sagrada Familia w Barcelonie. To idealna okazja, aby spędzić wakacje wśród piękna natury i kultury oraz poznać nowych ludzi. Nie przegap szansy na niezapomnianą wycieczkę w gronie swoich szkolnych kolegów!

 

PROGRAM RAMOWY:

1 Dzień - wyjazd w godzinach popołudniowych z miejsca ustalonej zbiórki. Przejazd przez Polskę, Niemcy do Francji. Przejazd nocny, po drodze planowane krótkie postoje.

2 Dzień – Rano przyjazd do Księstwa Monaco: jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie MONACO: Rampe Major; Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, możliwość wejścia do Oceanarium z Fauna i Florą Morza Śródziemnego i nie tylko. Zwiedzanie MONTE CARLO, gdzie można napić się kawy przed jednym z największych Kasyn. Czas wolny dla grupy. Przejazd do miejsca zakwaterowania w okolice Antibes lub Nicei, nocleg.
3 Dzień – wykwaterowanie w hotelu, przejazd do Nicei i spacer: Zamek, Katedra oraz Stare Miasto. Następnie zobaczymy Cannes, miasto filmowe, w którym odbywa się słynna gala na cały świat, m.in. Pałac Festiwalowy, przejście słynną promenadą Gwiazd. Przejazd do Marsylii i zwiedzanie miasta, m.in. Kościół ST. Victor, Bazylika Notre Dame, Zamek, port z zamkiem św. Jana w starej części, Ratusz. Przejazd do hotelu w okolice Marsylii, zakwaterowanie, nocleg.
4 Dzień – wyjazd z hotelu wcześnie rano. Kierując się w stronę Hiszpanii zatrzymamy się w mieście Avignon, gdzie zobaczymy Pałac Papieży wybudowany w stylu gotyckim, niegdyś siedziba Papieży, dziś stanowi warownię udostępnioną turystom. Przejazd do Hiszpanii, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień: śniadanie, przejazd na zwiedzanie Montserrat : klasztor benedyktyński położony w masywie górskim, miejsce pielgrzymkowe Katalończyków. Przejazd do Barcelony : spacer słynną ulica La Ramola, obsadzona drzewami promenadą z restauracjami i barami oraz targiem rybnym, przejazd pod Sagrade Familię – największą świątynię na Świecie, która wciąż nie została ukończona, a buduje się już ponad 100 lat !. powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 Dzień – śniadanie i wykwaterowanie, wyjazd do Barcelony. Dalsze zwiedzanie (pobyt 9h): Casa Mila, Casa Batllo, stadion Camp Nou – możliwość wejścia do Muzeum FC Barcelony, park Guell, tereny wystawy światowej i obiekty olimpijskie, wejście na wzgórze Montujuic – panorama miasta. Jeżeli czas pozwoli możliwość uczestnictwa w pokazie tańca barcelońskich fontann. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, przejazd nocny.

7 Dzień – przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY :

  • Transport autokarem klasa LUX, podwyższony standard
  • Wszystkie opłaty drogowe, parkingowe, autostrady
  • Opieka pilota na całej trasie wycieczki
  • Zakwaterowanie: 2 x nocleg w hotelach sieciowych F1 na terenie Francji (pokoje 3-osobowe, składające się z łóżka małżeńskiego, nadstawki, umywalki, TV, łazienki na korytarzu), 2 x nocleg na Costa Brava w hotelu** lub *** (pokoje 2, 3 i 4 –osobowe z łazienkami)
  • Wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja w hotelu w Hiszpanii
  • ubezpieczenie NNW i KL, bagaż
  • realizacja wycieczek programowych wymienionych w ofercie
  • 1 opiekun na 15 uczestników GRATIS

Świadczenia dodatkowo płatne: wstępy do ustalenia z kierownikiem grupy

Polecane dla szkół ponadpodstawowych i dorosłych

Autokar LUX

Transport autokarem klasy LUX, podwyższony standard

Ubezpieczenie NNW

Opieka pilota

VAT

1 opiekun GRATIS na 15 uczestników

Śniadanie i Obiadokoalcje

Wyżywienie 2 razy dziennie
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy - zapraszamy do kontaktu.

Opinie o ofercie

" Świetna wycieczka objazdowa "

Krystyna

Podobne oferty

Chcesz być na bieżąco z ofertami?

Dołącz do naszego newsletter'a, aby mieć dostęp do naszej oferty jako PIERWSZY! Wpisz swój adres poniżej oraz naciśnij zasubskrybuj.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Copyright © 2024 Margo Travel - Wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe
Design: Proformat All Rights Reserved by RSES
list
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram